Lancome, Aqua Fusion Teinte, Diffusion Continue d`Hydratation SPF 15

Lancome, Aqua Fusion Teinte, Diffusion Continue d`Hydratation SPF 15

Intensywnie nawilżający krem koloryzujący, dostępny w 4 odcieniach. Naturalny efekt cery o zdrowym blasku. Krem ujednolica koloryt, w lecie sprawdzi się zamiast podkładu. Formuła wzbogacona o 16 składników niezbędnych dla zdrowia skóry zapewnia promienną, nawilżoną cerę.

może być

Jak dla mnie doskonale nawilża, delikatny zapach, jest mega wydajny.
Lecz... mam dość suchą cerę, a po tym kosmetyku buzia świeci mi się okropnie. I to jest minus, ponieważ myślałam, że krem ma lepszą wchłanialność. I z tego powodu niestety jest nie dla mnie.

Używam tego produktu od:1 roku

Dla mnie idealny

Dla mnie idealny. nie wyobrazam sobie bez niego zycia teraz. jestem pod koniec pierwszego opakowania ktore jest spore i super wydajne. nigdy nie uzywałam podkladu mimo ze mam 24 lata, to ten kosmetyk jest dla mnie takim podladem. razem z pudrem w kamieniu na - jest super. w lecie nawet na gorącej Kubie super sie sprawdził i na niego opalalam twarz i powstał piekny kolor kiedy moja twarz sie praktycznie kiepsko opala. bedzie moim faworytem i przyjacielem na polce na dlugo. mam nowe opakowanie. całe białe z szara zaktretka.

Używam tego produktu od: pol roku

Taki ot

Tubę tego kremu staram się zużyć od niewiadomokiedy. Być może ze względu na zamierzoną porę roku (lato, które nie występuje w obecnym kraju mojego zamieszkania). Ma swoje zalety - ładnie się rozprowadza, wyrównuje koloryt, może zastąpić podkład. Tuba ma gigantyczną pojemność.Minus za to że po tym kremie cera przetłuszcza się znacznie szybciej niż po podkładzie (jakimkolwiek). W sumie takk fajny gadżet, specjalnej potrzeby nabywać go nie ma.
Aha. W kwestii nawilżenia jednak polegam na kremach nakładanych pod.Używam tego produktu od:ponad rok
Ilość zużytych opakowań:nadal 1

Świetny na lato :)

Kupiłam ten krem na Strawberrynet w odcieniu Sable. Jest to odcień delikatnej opalenizny. Krem sam w sobie jest świetny, wydostaje się go z tubki odpowiednia ilość, ma lekką gęstą, ale delikatną konsystencję. Delikatnie nawilża, nie pozostawia smug. Najważniejsze - nie zatyka porów. Nie wałkuje się, dość dobrze kryje, wygładza buźkę, długo się trzyma. Dobrze się sprawuje zamiast podkładu w porze letniej. Polecam :)

Używam tego produktu od: 3 tygodni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

jest oki

Trudno mi ocenic krem tonujacy
mam kolorek 02 sable
zalety
wydajny 50 ml jest tego troche badz co badz po przetestowaniu wielu kremow tonujacych stwierdzam i zmieniam zdanie ze ten na okres letni jest oki nie zatyka porow i lest super lekki nie uwydatnia zmarszczek minicznych tak ze spokojnie mozna go nakladac jako korektor pod oczy nie wysusza nawilza doskonaly dla pan po 25

Używam tego produktu od:16.05.2008

zamiast podkladu

przerobilam juz wiekszosc kremow tonujacych dostepnych w Polsce i okolicach i ten lubie najbardziej. mam kolor 02, ktory jed odpowiedni do mojej bladej skory. krem przypomina podklad, jest lekko pudrowy i niezle kryje, nie jest typowym transparentnym kremem tonujacym. idealny na zime, latem moze byc odrobine za ciezki dla kogos kto szuka bardziej kremu niz podkladu.

2w1

Przyjemny i latwy do nakladania kosmetyk. Latwo go nalozyc na twarz, fajnie koloryzuje. Idealny na lato, delikatny.
Nie widze zbytniego nawilzenia, ale jako lekki podklad sprawdza sie bardzo dobrze.
Wygodne opakowanie.Używam tego produktu od:2 miesiecy

Super nawilżający

Jestem zachwycona tym kremem.
Używam go zamiast podkładów, fluidów i pudrów ;)

Jest lekki, dobrze się wchłania, wręcz natychmiastowo.
Bardzo dobrze nawilża. Nie muszę pod niego smarować się innym nawilżaczem.
Nie jest to krem kryjący, ale tego nie obiecuje przecież producent - to krem nawilżający, tonujący.
Wyrównuje koloryt cery, jakieś drobne przebarwienia, zaczerwienienia. Twarz wygląda ładnie :) Nie kryje większych niespodzianek - te trzeba ukryć w inny sposób np. korektorem a dopiero potem nałożyć ten kremik.

Ja mam odcień 03 (Dore) i 01(Naturel). 03 używam latem gdy jestem opalona, a 01 zimą, bo jestem wtedy blada.
Teraz kupię jeszcze 02 żeby mieć coś pośredniego zanim się na tyle opalę, żeby użyć 03 ;)

Używałam już paru innych kremów tonujących, ale żaden nie zachwycił mnie tak jak ten.

Ach... i ten piękny zapaszek...

Używam tego produktu od: ponad roku