KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Oriflame Optimals, Radiance Energy Fluid (Rozświetlająca emulsja)

3,6 na 529 opinii

Kupi ponownie: 52% osób
    kruczydło
    19 maja 2010 o 16:29
    ideału nie przebije
    Kupiłam go, gdy wycofali mój ulubiony fluid Hydra - nawilżający dla cery mieszanej. Ten wydawał mi się podobny, ale niestety, ideału nic nie pokona ;) Plusy: * przez pierwsze dwa tygodnie używania moja cera wyglądała świeżo i promiennie, nie błyszcząc się przy tym :) :) :) * nie ma żadnego brokatu, a kupując bałam się, że to on będzie odpowiadał za "promienność" * baaardzo przyjemny zapach! * doskonale się wchłania * przystępna cena * wydajny - używałam go w zeszłe wakacje i cieplejszą część jesieni, zostało mi pół opakowania Minusy: * twarde opakowanie - tak jak Hydra :( * po ok. dwóch tygodniach używania nadal dobrze się wchłania i na początku wygląda świetnie, ale po upływie godziny - dwóch błyszczę się niemiłosiernie... chyba odstawię go na kilka dni i znów użyję, bo "początkowe" działanie jest bardzo dobre. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: jedno

daruma
    28 kwietnia 2010 o 23:23
    5 / 5
    kocham!
    +nawilża, a buzia jest od razu gładka +łagodny,bardzo przyjemny zapach +nie zapycha +wydajny +idealna konsystencja, dzięki czemu łatwo smaruje się nim buzie +cera jest rozświetlona/promienna, ale NIE MA żadnych tandetnych drobinek rozświetlających które dyskotekowo połyskiwałyby na twarzy (i dlatego jest super!) +szybko się wchłania (do matu) +w ogóle nie jest tłusty +nie szczypie jak buzia jest podrażniona +doskonale radzi sobie z suchymi plamkami na twarzy Minusem jest wysoka cena, ale ja akurat kupiłam go w promocji. POLECAM!Używam tego produktu od:prawie roku Ilość zużytych opakowań:1

moren
    24 lutego 2010 o 11:39
    2 / 5
    Nie lubię
    Kupiła ją moja mama,ale po przetestowaniu nie używała.Postanowiłam ją zużyc.Mam cerę mieszaną,prowadzę dośc intensywny tryb życia,więc nie zawsze moja buzia wygląda ładnie. Ogólnie-ta emulsja nic nie robi.Może coś tam nawilża,ale bez rewelacji.Jeśli chodzi o rozświetlenie,to rozświetla,bo ma jakieś drobinki,które zostają na twarzy.Taka ładna poświata tworzy się na twarzy właśnie przez to,że na twarzy zostają e drobinki,czy co to tam jest.Nie tego oczekuję,chcę mazidło działało,a nie zostawiało złudzenie poprawy stanu cery :kwasny: Konsystencja jest bardzo lekka,wręcz lejąca,jakoś nie przypadła mi do gustu.Ale szybko się wchłania. Bardzo pięknie pachnie!To chyba najprzyjemniejsze z całego używania tej emulsji :) Kompletnie nie nadaje się pod makijaż-podkład się na nim nie ślizga,tylko tempo rozprowadza,tworzą się smugi,od razu przyczepia się do twarzy.A to dla mnie bardzo ważne,jeśli chodzi o kremy na dzień.Niestety żaden podkład nie potrafił z nią współpracowac :kwasny: Emulsja nie przypadła mi do gustu.Nawilża,ładnie pachnie i szybko się wchłania.To wszystko,więc nie zachwyca.Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań:1
    Używa produktu od:rok lub dłużej

sapphire27
    19 lutego 2010 o 21:00
    1 / 5
    Oj nie!
    Myślę, że nie poleciłabym tego produktu. Mam cerę mieszaną w bardziej w kierunku tłustej. Całkowicie mnie rozczarował. Konsystencja niby lekka, fakt, ale nie mogłam oprzeć się wrażeniu, że natłuszcza mi skórę i zapycha. Nie rozjaśnił mi przebarwień po wypryskach. No cudów się nie spodziewałam, ale , żeby w ogóle? Poza tym zapach - dość intensywny, co bardzo mnie drażniło. Przykro mi ,że w swojej opinii jestem tak okrutna, ale cóż, to nie krem dla mnie. Używam tego produktu od:6 miesięcy Ilość zużytych opakowań:1

dodus89
    14 listopada 2009 o 12:07
    2 / 5
    nie dla mnie.....
    Produkt z opisu jest idealny dla mnie, szkoda że tylko z opisu. Nie robi nic dobrego mojej skórze ( nie ma na nią dobrego wpływu ). Nie rożswietla, tylko natłuszcza zaraz po nałożeniu. Nie nawilża, może minimalnie ,sam nie wiem, nie wygładza naskórka, no nic........ Jedyne co to bardzo ładnie pachnie, nie sztucznie, tak a w sam raz:) Myślę że jako baza pod makijaż mógłby sie sprawdzić ale jako kosmetyk pielęgnacyjny nie za bardzo...... Nie polecam... Używam tego produktu od:kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: bardzo mało ubyło z opakowania, jest mega wydajny, oddałem emulsję znajomej :)

droga A
    20 września 2009 o 19:38
    codzienny i zwykły
    Emulsja w zasadzie spełnia moje oczekiwania - bo były niewielkie. Jest średnio gęsta, trochę trudno ją wydobyć z opakowania. Wchłania się po kilku minutach, może pozostawić tłustawą warstewkę gdy się przesadzi z ilością. Mam niewymagającą cerę jeśli chodzi o nawilżanie, więc w moim przypadku spisuje się nieźle. Stosuję od czasu do czasu, głównie na noc, bo emulsja nie ma filtra, a ja wolę kosmetyki 2 w 1. Nie zauważyłam rozświetlenia czy poprawy kondycji skóry, jedynie dobrze wypełnia podstawową dzienną pielęgnację. Używam tego produktu od:kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań:jeszcze w trakcie

madulka
    12 lipca 2009 o 0:53
    Fajny
    Jestem zadowolona z tej emulsji, ale nie wiem czy kupie ponownie, bo odrobine za malo nawilza i to chyba jedyna jej wada. Cala reszta spisuje sie doskonale. Ma fajna lejaca konsystencje i zapach pomaranczy. Najbardziej podoba mi sie w niej to, ze blyskawicznie sie wchlania i nie pozostawia zadnej warstwy na skorze. Delikatnie nawilza, nie matuje i bardzo dobrze, bo nie lubie kremow matujacych. Poprawia kondycje skory i nie szkodzi a u mnie to podstawa, bo mam wrazliwa skore i w dodatku 99% kremow mnie zapycha. A ta emulsja nie pogorszyla stanu mojej skory a wrecz troche polepszyla jej wyglad. Doskonale nadaje sie pod makijaz, mozna nakladac podklad od razu po aplikacji kremu. Jest wydajny i ma fajne opakowanie. Przydalby sie jakis filtr 15, ale ogolnie polecam dla tlustych cer. Używam tego produktu od: ponad 2 miesiecy Ilość zużytych opakowań: polowa

chillichocolate
    9 czerwca 2009 o 11:47
    Lubię!
    Mam tłustą, problemową cerę, która z racji mojego trybu życia [niewysypianie się itp.] często wygląda na smutną i zmęczoną. Nie powiem, że krem zdziałał cuda i po posmarowaniu się wyglądałam jak z fotoszopa;), niemniej jednak wyraźnie nawilżył i dodał ładnego kolorytu. Nie obciążył, nie zapchał i lekko zmatowił, co dla mnie bardzo ważne. A do tego wszystkiego ten cudowny zapach! Używam tego produktu od:3 miesięcy Ilość zużytych opakowań:1

kretencja
    29 maja 2009 o 17:36
    bardzo przyjemny
    Od lat walczę z problemową skórą, trochę tłustą, trochę też wrażliwą, z tendencją do zaskórników i wyprysków, i do wyglądania na zmęczoną. Muszę powiedzieć, że ta emulsja bardzo mi przypasowała, myślę, że pozostanę jej wierna:-) Emulsja ma śliczny, orzeźwiający zapach i lekką konsystencję. Miło się rozprowadza i łatwo wchłania, nie pozostawiając tłustawego filmu. Skóra jest ożywiona, przyjemnie nawilżona, elastyczna, mam też wrażenie, że emulsja przyspiesza gojenie się drobnych śladów po wypryskach. Można jej używać zarówno na noc, jak i na dzień, pod makijaż. Cena zupełnie do przeżycia, zwłaszcza, że emulsji jest aż 75ml i chyba jest wydajna:-) Minus za twarde opakowanie, aby dostać się do resztek, trzeba będzie pewnie pociąć buteleczkę;-p Ale ogólnie warta wypróbowania. Używam tego produktu od: Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

ancia19
    8 kwietnia 2009 o 19:59
    fajny ale nie doskonały
    Kremik wspominam pozytywnie. Ale nie zachwycił mnie też szczególnie. Ot, przyjemny, lekki krem. Bardzo fajny zapach - świeży, cytrusowy. Wygodne i higieniczne opakowanie. Konsystencja dość lekka. Nie zauważyłam jednak po nim żadnej poprawy cery... Po pewnym czasie użytkowania zapach trochę zaczął męczyć. Używam tego produktu od: ok. półtora roku temu używałam Ilość zużytych opakowań: 1

iizabelaa
    20 grudnia 2008 o 19:20
    Dobry ale nie zachwyca
    w tej cenie jak najbardziej polecam ten krem. Napewno jest wart wypróbowania :)) Ja bardzo lubie kremy rozświetlające, można się od nich uzależnić ;) Ten jak najbardziej spełnia swoje zadanie, po aplikacji skóra jest ładnie rozświetlona, delikatnie się mieni. Wydaje mi się że koloryt skóry się wyrównuje. Krem się bardzo dobrze wchłania, nie zostawia tłustej warstwy oraz według mnie pięknie pachnie. I za to 3* ale jeśli chodzi o jego właściwości pielęgnacyjne to niczym mnie nie zachwycił, średni z niego nawilżacz. Używam tego produktu od: kilka miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1

theWitch
    11 listopada 2008 o 0:37
    5 / 5
    owoce egzotyczne :)
    Dokładnie taki ma zapach - jak koktajl z egzotycznych owoców. Emulsja jest lekka, idealna pod makijaż, nie zapycha, nie uczula, przyjemnie odświeża, bardzo delikatnie rozświetla i wyrównuje koloryt. Przy regularnym stosowaniu poprawia kondycję cery. Opakowanie ułatwia aplikację, dodatkowo produkt jest wydajny i nadaje się zarówno na dzień jak i na noc. Cena bez promocji nie jest zachęcająca, ale ja kupiłam za około 16 zł, czyli całkiem przyzwoicie :D. Jak dotąd mój ulubiony kremik. Polecam :) Używam tego produktu od: sierpień 2008 Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Amillian
    14 września 2008 o 2:40
    Lato w emulsji :)
    Emulsja kojarzy mi się z latem, ma dość intensywyny zapach tropikalnych owoców i za to ją uwielbiam, poprawia mi nastrój rankiem :) Moja skóra jest rozświetlona nawet bez niej, a może to zasługa właśnie tego kosmetyku? Mam cerę normalną, której czasem brakuje nawilżenia, a kosmetyk ten bardzo dobrze zaspokaja tą potrzebę. Doskonały zarówno na noc, jak i na dzień. Używam tego produktu od: dawna Ilość zużytych opakowań: jakieś 3-4

Blueeyed_Alice
    21 czerwca 2008 o 17:18
    Bardzo dobry na lato
    Leczę cerę z blizn po trądziku - ten krem rewelacyjnie rozświetla cerę. Jest lekki, szybko się wchłania i nie zapycha. Ma bardzo intensywny zapach co może przeszkadzać - ja już się przyzwyczaiłam i nawet zaczął mi się podobać :). Generalnie lekka i przyjemna emulsja doskonale nadająca się pod fluid. Używam tego produktu od: 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: 1
    Używa produktu od:rok lub dłużej

ja-aga111
    3 kwietnia 2008 o 20:43
    Idealny na lato
    Lekki, przyjemny zapach, miła konsystencja lecz jedynie na lato. Na zimę potrzebuję czegoś mocniejszego. Faktycznie poprawia koloryt, cara jest świetlista i pełna życia. Bardzo wydajny. Używam go na zmianę z kremem Oriflame Hydra energy. Używam tego produktu od:3 m-cy Ilość zużytych opakowań:1

YenneferD
    20 stycznia 2008 o 1:26
    przyjemna
    Używam tej emulsji głównie w domu, na zimę jest zbyt lekka, często kładę ją pod jakiś inny krem albo olejek Hauschki. Mam wrażenie, ze daje zastrzyk energii mojej skórze - cera jest przyjemnie gładka, ma zdrowy koloryt. Trochę zbyt słabo nawilża, po kilku godzinach moja mieszana cera zaczyna się świecić. Na razie trzy gwiazdki, muszę ją jeszcze przetestować w lato :) Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1

_Emi_
    12 stycznia 2008 o 14:20
    4 / 5
    Bardzo lekka emulsja. Doskonale nadaje się do cery tłustej, mieszanej. Dobrze nawilża, rozjaśnia skórę, matuje na długi czas. Podoba mi się opakowanie, takie pomarańczowe:) Zapach również przyjemny. Polecam :D Dodam, że emulsja jest bardzo wydajna. Używam jej 4 miesiąc a mam jeszcze 1/4 produktu. Używam tego produktu od:4 miesiące Ilość zużytych opakowań:1

Rosiczka_Przeżuwacz
    27 grudnia 2007 o 15:58
    polecam na zimę
    Pierwsze wrażenie :"ale ten krem ślicznie pachnie!!". Zostałam oczarowana przez ten cudowny aromat cytrusów, który niewątpliwie poprawia nastrój:) Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej. Latem emulsja była dla mnie za ciężka na strefę T (szybko zaczynała się błyszczeć). Dlatego też używałam jej tylko na policzki. Teraz - w czasie zimy okazuje się być cudowna dla mojej skóry : dobrze nawilża, odpręża, rozświetla, strefa T wcale się aż tak bardzo nie przetłuszcza. Używam tego produktu od: wiosny Ilość zużytych opakowań: kończę 1