AA, Prestige Pure Skin, Żel normalizujący do mycia twarzy

AA, Prestige Pure Skin, Żel normalizujący do mycia twarzy

Pierwszy krok do uzyskania zdrowego wyglądu cery tłustej i mieszanej.
Delikatny żel myjący, zawierający owocowy kompleks oczyszczający o właściwościach keratolitycznych, antybakteryjnych i nawilżających.
Dzięki zawartości biotyny (witamina H) preparat regeneruje skórę.
Systematycznie stosowany reguluje pracę gruczołów łojowych i matuje skórę, zapewniając jej świeży wygląd.
Z owocowym kompleksem oczyszczającym i biotynę.
Do skóry tłustej i mieszanej.

A mnie się nie spodobał

Po przeczytaniu poprzednich pochlebnych recenzji aż poszłam sprawdzić, czy aby na pewno mam taki sam żel, jaki tu opisują Wizażanki. Z opisu i zdjęcia wynika, że tak, ale mnie zupełnie nie podpasował :( Rzeczywiście ma fajne, praktyczne opakowanie, dobrze się pieni i jest wydajny. Pachnie cytrusowo, ale strasznie sztucznie, za mocno - aż czasem wierci w nosie. Dobrze oczyszcza, niestety jest bardzo agresywny - okropnie wysusza moją cerę, a producent wspomina o właściwościach nawilżających (!) O żadnym regulowaniu pracy gruczołów łojowych w moim przypadku nie ma mowy, bo chyba nie chodzi o to, że biedna skóra, wysuszona niemiłosiernie, broni się produkując sebum? Ja odradzam.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy, na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze i nie wiem, czy się nie poddam

dobry produkt

Jestem zadowolona z żelu. Bardzo przyjemnie, delikatnie pachnie. Jest bardzo wydajny. Dobrze oczyszcza. Nie wiem jak sprawdza się do zmywania makijażu bo używam płynu micelarnego. Nie zawiera SLS a co za tym idzie nie daje uczucia ściągnięcia skóry. Podoba mi się opakowanie. Jedynie przyczepiłabym się do pompki. Dziubek jest moim zdaniem trochę za krótki i żeby wycisnąć muszę przechylić butelkę.

Używam tego produktu od: od czerwca 2012
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

całkiem ok

Żel odbieram całkiem pozytywnie jednak nie zachwyca.

Pozytywy:
- konsystencja - odpowiednia dla żelu;
- zapach - neutralny;
- nie wysusza, nie podrażnia.

Negatywy:
- nie ma żadnego działania ponad oczyszczenie - nie zauważyłam żeby matowił skórę, jak obiecuje producent.

W porównaniu z żelem do twarzy Avene Cleanance (mój TYP) wypada gorzej ale nie ma żadnych negatywnych działań.

Ilość zużytych opakowań: 0.8

jeden z lepszych

Mam cerę tłustą i naczynkową.
Ten żel dokładnie oczyszcza skórę i co najważniejsze - W OGÓLE NIE WYSUSZA!!!! Cera wygląda lepiej, bo 1) nie jest wysuszona 2) nie produkuje więcej sebum 3) nie jest podrażniona. Do tego żel świetnie zmywa makijaz, również z oczu. Cena wydaje sie wysoka, ale gwarantuję wam, że jest adekwatna do jakości i wydajności żelu. Ja swojego używałam przez 5 miesięcy.

Jedyny minus, jaki widzę to zapach. Niby cytrusowy, ale sztuczny i na dłuższą metę męczący. Do opakowania też od biedy mogłabym się przyczepić. Miało wyglądać elegancko, ale mnie kojarzy się z tandetą. Nakrętka z twardego plastiku, dość szybko pękła, a serbrne paski się starły.

Używam tego produktu od: ok 5 mies.

Baaardzo dobry

Mam cerę mieszaną, lekko trądzikową (od czasu do czasu wyskoczy parę pryszczy). Po wycofaniu mojego ukochanego AA skóra pod kontrolą myślałam, że żaden żel nie zdoła mu dorównać. Wtedy trafiłam na ten. Po raz kolejny nie zawiodłam się na AA.

Nie jest on tak dobry jak skóra pod kontrolą, ale na razie nie będę szukać niczego innego.
Zacznę może od zapachu. Jest on taki dość chemiczny, ale można się przyzwyczaić.
Konsystencja lejąca, nie pieni się mocno, ale wystarczająco.
Opakowanie w porządku, wielki + za pompkę.
I najważniejsze - działanie. Czuję, że po nim moja skóra jest naprawdę czysta i świeża, a zarazem ani trochę nie ściągnięta. Zauważyłam, że odkąd go stosuję wychodzi mi mniej niespodzianek, ale nie jestem pewna czy to w 100% tylko jego zasługa.
I teraz coś co mnie po prostu zszokowało. Wydajność.
Używam go czasem także na szyję i dekolt. Na twarz wystarcza 1 pompka. Używam go od początku grudnia czyli już prawie 4 miesiące, a nadal mam pół opakowania! Po prostu niesamowite. Używam codziennie rano i wieczorem.

Z czystym sumieniem mogę polecić ten żel dla wszystkich cer mieszanych i trądzikowych, ale myślę, że wrażliwym też nie powinien zaszkodzić, bo jest dość delikatny.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Porządny

Bardzo dobry produkt, zaspokaja potrzeby cery mieszanej. Większość drogeryjnych żeli po prostu ją wysusza, a po AA nie czuję nawet lekkiego ściągnięcia. On wręcz pielęgnuje, zostawia na cerze delikatny glicerynowy film, nie czuję dyskomfortu, gdy od razu po myciu nie użyję kremu. Z czasem pomaga znormalizować cerę.
Konsystencję ma lekką, lejącą, praktycznie nie tworzy piany, a jednak dobrze oczyszcza i odświeża. Demakijaż oczu wykonuję osobno, tak więc pod tym względem go nie ocenię, ale podkład zmywa dobrze.
Zapach syntetycznej pomarańczy początkowo przeszkadzał, z czasem przyzwyczaiłam się. Opakowanie ładne, ale niedopracowane, krótki dziobek utrudnia dozowanie.
Bardzo wydajny, spokojnie starczy na 3-4 m-ce regularnego stosowania. Na prawdę dobra jakość, polecam.

Używam tego produktu od: ok 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: dalej 1

polecam

Muszę przyznać, że żel bardzo dobrze zmywa makijaż i nie szczypie w oczy. Używam go codziennie wieczorem i jestem zadowolona. Zapach ma w porządku, nie jest mocno intensywny jak co niektóre żele do twarzy, nie pachnie też "lekarstwami".
Mi nie wysusza skóry, ale może dlatego, że zawsze po myciu twarzy wklepuję krem na noc.

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:co najmniej kilka

nie zaszkodził

W miarę ładnie matuje, przy mojej tłustej cerze nie za długo ale zawsze coś. Co do nawilżenia to kiepsko. No i szybko się kończy. Jest stanowczo mało wydajny. Ładnie pachnie i dość dobrze się pieni, dokładnie usuwa zanieczyszczenia tylko trochę wysusza cerę.

Używam tego produktu od:3 m-ce

gorszy od siostry-emulsji

Ponieważ byłam zachwycona emulsją do mycia twarzy z tej serii, kiedy się skończyła postanowiłam zakupić żel. Miałam nadzieję, że będzie równie dobry...

Niestety, jest o wiele gorszy.

Kiepsko się pieni (ale akurat emulsja także miała tę wadę, dlatego postanowiłam przymknąć oko), mam wrażanie, że niedokładnie oczyszcza i dodatkowo wysusza.

Mam cerę raczej bezproblemową i niewymagającą, większość specyfików do mycia twarzy bez problemu jej odpowiada, ale niestety ten żel ni w ząb.

Plusem jest duuuuuża wydajność, co w moim przypadku stało się akurat mankamentem ;)

Podsumowując, nie będę do niego wracać.

całkiem przyzwoity

Jak dla mnie żel jak żel, nie zachwycił mnie jakoś nadzwyczajnie, ale też i nie zniechęcił. Ma do niego jakiś taki obojętny stosunek...jest, to i używam
+wcześniej wspomniana buteleczka z pompką,
+całkiem dobrze się pieni,
+świeży, nienachalny zapach,
+dobrze oczyszcza skórę,
+nie powoduje uczucią ściągnięcia i nie wysusza (mam cerę mieszaną),
+łatwo się zmywa
+/- używając tego produktu nie mam jakichś wielkich problemów z błyszczeniem się twarzy (do czasu), ale nie zauważyłam też żeby jakoś specjalnie regulował wydzielanie się sebum a już na pewno nie matuje
Jest wydajny, więc dla osób, które są zachwycone tym żelem bedzie to duży plus

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:3/4 jednego

Najlepszy !

Zachęcona pochlebnymi opiniami na Wizażu pobiegłam kupić i byłam (i jestem :) ) ZACHWYCONA!

Bardzo dobrze oczyszcza, jest wygodny w użyciu, wydajny i (wbrew temu co piszą inne Recenzentki) wcale a wcale nie wysusza, wręcz przeciwnie, skóra po nim jest ładnie ukojona.

Zapach też bardzo przyjemny i wcale nie drażniący.

Najlepszy żel do twarzy jaki kiedykolwiek miałam (a miałam wiele). Wg mnie idealny do cery tłusto- mieszanej, której problemem jest przesuszenie. POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 1 (wydajny!)

Nie polecam

Żel ma bardzo ładne, poręczne opakowanie, pozwala na dozowanie dokładnie takiej ilości kosmetyku jaka jest potrzebna. Zapach ładny, cytrusowy, aczkolwiek, jak wspomniała moja poprzedniczka - czuć sztucznością.
Jeszcze jedna zaleta - żel dobrze oczyszcza, dogłębnie.

Niestety ja nie kupię go ponownie na 100%
Ma niewiarygodne wręcz działanie wysuszające. Żeby chociaż to wysuszenie spowodowało zatrzymanie przetłuszczania sie noska, a tu nic. Mam okropnie wysuszone policzki i czoło, sterczące skórki, wysuszone placki, buzia aż jest szorstka w dotyku. Nie mogę już od dłuższego czasu przywrócić jej do normalności :(

I dlatego właśnie tylko dwie gwiazdki.
Nie polecam

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Najlepszy żel !!!

Żel ten ma same zalety :)

- wygodne higieniczne opakowanie, ładne i eleganckie, stabilne, antypoślizgowe
- widać ile zostało
- śliczny cytrusowy zapach
- bardzo wydajny
- wygodny dozownik
- super oczyszcza twarz, radzi sobie bardzo dobrze z makijażem (nawet oczu)
- nie szczypie w oczy
- nie wysusza, nie ściąga skóry
- używając tego żelu twarz mi się mniej przetłuszcza

Używam tego produktu od: kilku mieś.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego