Essence, Bronzing Pearls (Brązujący puder w kulkach)

Essence, Bronzing Pearls (Brązujący puder w kulkach)

Perełki brązujące ESSENCE dostępne w jednym kolorze 02 LET THE SUN SHINE!.

piękny, świetlisty efekt

Mięciutkie, trójkolorowe kuleczki o delikatnym, pudrowym zapachu; miękkie i błyszczące. Absolutne cudo :love:

Pięknie podkreśla kości policzkowe; drobinki nie są nachalne, nie pełzają po całej twarzy. Kuleczki nie zapychają porów, nie podrażniają ani nie uczulają skóry. Są bardzo wydajne i tanie.

Wygodne, estetyczne i trwałe opakowanie.

Bezsprzecznie - KWC :)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, ciekawe kiedy je zużyję?

Całkiem fajny

Efekt bardzo naturalny, ładnie rozświetla. Lubię musnąć nim kości policzkowe po uprzednim nałożeniu bronzera.
Trochę ciężko go nabrać na pędzel, kulki są dość twarde.
Posiada małe drobinki, przez co nie wyglądam, jakbym się wysmarowała brokatem. No i przystępna cena :)

Używam tego produktu od: ponad rok

delikatny,idealny na wiosne i jesien(w lecie na mnie nie widać tego subtelnego brazu),nie uczula

:).wywalilam 6 rozowych kulek i zastapilam je kulkami w kolorze karmelu z pudru br.w k. Avon i w tej formie najlepiej sie na mnie spisuje

wczesniej byl widoczny tylko na wiosne,jako taki karmelowy cien na policzkach przy bladej skorze.
na opalonej-delikatne perłowe drobinki.tez lubie.
ale jak ma brazowic to trzeba go nieco zmodyfikowac:)i wtedy jest zupelnie dobry.

nie robi mi zadnych plam(co najczesciej jest wina nie pudru tylko zle dobranego pedzla badz brakiem umiejetnosci w poslugiwaniu sie pedzlem) a znika powoli i jakos tak rownomiernie i subtelnie.nie strasze bez poprawek:)

na razie ma te pomieszane z nie-czerwonymi-Avon\'owskimi i poki co w zupelnosci mi to wystrcza.
ale jak znajde lepszy to dam znac!

Używam tego produktu od: ponad pol roku bedzie
Ilość zużytych opakowań: 1 i jeszcze dlugo tak zostanie

Rozkruszyłam.....

Twarde te kulki!!!!! Zanim coś się "nabrało" na pędzel...wrrr....!!! W akcie desperacji rozkruszyłam i trochę pomogło, ale i tak trzeba się namęczyć by coś tam wytworzyć....

Plusy:
wydajne to zdecydowanie.....

rozświetlenie

Kulki są za delikatne aby dobrze wymodelować nimi twarz, aby otrzymać oczekiwany efekt trzeba się trochę namachać.

+ delikatny efekt
+ podkreśla opaleniznę
+ niska cena
+ wydajny

- nie spełnia do końca swojej głównej roli
- kulki są twarde i źle się nakładają

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: połowa

Zero efektu

W moim wypadku pieniądze wyrzucone w błoto. Kupiłam go bo nie miałam akurat dostępu do kupna perełek z Avonu i żałuję bo ten puder na mojej twarzy nie daje po prostu nic.

Używam tego produktu od: tygodnia

Świetny

Po wyrzuceniu kilku jasnych kulek i zostawieniu większości ciemnych puder okazał się świetnym kosmetykiem. Ładnie podkreśl opaleniznę, nie zatyka porów, ładny kolor. Jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

dobry

jest to dobry uder brązujący choc potrzebawałam czasu aby nauczyc się nim obsługiwac, gdyż trzeba nabrac go sporo na pędzel dopiero wtedy widac jakiś efekt za tą cenę naprawdę dobry produkt zaznaczam że nie powtórzę zakupu gdyż chcę przetestowac inne produkty. Jest naprawdę bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:1 nie do końca

cudo za śmieszną cenę

na gwałt potrzebując jakiegoś pudru brązującego bez drobinek i mając na ten cel 20 zł ;-D zakupiłam te oto kulki, nie wiem co mnie podkusiło, bo ogólnie nie lubię pudrów w kulkach, ale najwyrazniej los chciał abym odkryła te kulki... Puder jest fantastyczny, za taką cenę to naprawdę rewelacyjna jakość, odcień 02 daje delikatny, naturalny, bardzo ladny kolor brązowienia - nie pomarańczowy jak marchewka, nie brązowy jak czekolada ale taki palony karmelowy a mam średnią karnację.... zawiera drobniusieńki pyłek przez co daje efekt glow, a ja taki efekt kocham na ramionach i dekolcie, do twarzy nie stosuję go, bo na twarzy toleruję błysk tylko na powiekach. Idealnie dobrane do siebie cztery odcienie kulek. Dosyć trwały, ściera się minimalnie pod zarzuconą na ramiona kurteczką. Kulki są miękkie, ale nie za bardzo, dobrze nabiera się go na pędzel, opakowanie faktycznie mało zachwycające, ale zawartość zasługuje na najwyższą ocenę :-)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

ok ;)

Nie narzekam, spełnia wszystkie moje warunki:D. Jeśli umie się nabrać umiejętną ilość na pędzelek, to da to oczekiwany efekt. Za pierwszym razem nie dawał efektu, ale tylko dlatego, że wzięłam naprawdę małą ilość na pędzel. Ale później już skapnęłem się, o co gra i zarówno wtedy, kiedy nakładam go na podkład, jak i bez niego całość prezentuje się idealnie,jest efekt lekkiej opalenizny i moja okrągła twarz jest wymodelowana. Ale oczywiście na nakładam go na całą twarz:). Wtedy chyba wyglądałabym za staro ;). Używam go na policzki, nos i szyję. Daję czystą piąteczkę.

Używam tego produktu od:kilku tyg.

Godny polecenia

Jest bardzo fajny i tani ale należy go nakładać naprawdę ostrożnie i delikatnie...jest jedno "ale".
Ja zakupiłam odcień 02(let the sun shine) i jest w nim trochę czerwonego pigmentu,który nadaje skórze brązowo- czerwonawej barwy i zapach jest niezbyt przyjemny ale po nałożeniu nie jest on odczuwalny.

Używam tego produktu od:3mies

Zero efektu !

Kupilan ten puder zachecona pozytywnymi opiniami na wizazu i niska cena. Niestety bardzo mnie rozczarowal. Po nalozeniu na twarz ... jakby go nie bylo. Zupelnie zadnego efektu! Ten kosmetyk nie posiada ani brazujacych ani matujacych walorow :/ Nie jest to kwestia slabej jakosci pedzla, poniewaz nakladam go moim pedzlem z Sephory, tak jak wczesniejsze pudry jakie mialam.Mozna pocierac i pocierac te kuleczki w nieskonczonosc, a to i tak nic nie da.
Jakby tego bylo malo, pudelko jest na tyle niskie ze ciagle wypadaja z niego kulki (w ciagu jednego dnia stracilam ich kilka)
Zdecydowanie mozna darowac sobie zakup tego pudru, bo nie zauwazycie zadnej roznicy!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Słabo widoczny

Mam karnację w średnim odcieniu. Ledwo widzę brązujący efekt na buzi (kiedy sprawdzałam w sklepie na ręce, był bardziej widoczny).Za to delikatnie rozświetla, choć naprawdę bardzo dyskretnie. W sumie nie wiem, do czego mógłby służyć, bronzerem nie będzie na pewno, rozświetlenie też jest słabe. Trochę poprawia wygląd skóry, ale przy takim efekcie mógłby kosztować 5 zł:/
Ma być prezentem dla Mamy, która ma ciemniejszą karnację ode mnie i pewnie nic nie będzie widać:/ Mam nadzieję, że przy użyciu odpowiedniego pędzelka uda się uzyskać choć trochę widoczny efekt, bo inaczej to będą pieniądze wyrzucone w błoto.
EDIT:
Edytuję recenzję, bo udało mi się rozgryźć ten kosmetyk i znaleźć zastosowanie. Otóż, do podkreślania samych policzków/łuków brwiowych raczej się nie nadaje, bo jest za słaby (chyba, ze się go nałoży palcami), za to nadaje się do przypudrowania całej twarzy, efekt jest bardzo niewielki, ale jest- widać drobinki, cera wydaje się gładsza.
Używam tego produktu od:dzisiaj
Ilość zużytych opakowań:rozpoczęłam pierwsze