Plante System, Aknorm, Emulsion Apaisante (Emulsja nawilżająco - kojąca dla skóry tłustej i trądzikowej)

Preparat o właściwościach matujących i kojących, do stosowania podczas podrażniającej skórę terapii dermatologicznej. Połączenie aktywnych składników pochodzenia naturalnego ma działanie nawilżające, kojące i bakteriobójcze.
Zawiera roślinny kompleks P.E.S., wyciąg z palmy sabałowej (Serenoa), olej manuka, wyciąg z papayi.

Mi pomogła:) Polecam

Używam ten emulcji tylko na strefę T gdyz tam mam skóre lekko tłustą i w kolo ust na brodzie i czole czerwone bolące pryszcze, ktorych nie moglam sie pozbyc. dzięki tej emulsji i maseczce z tej samej serii udalo sie :) Po pryszczek praktycznie nie ma sladu :) W przeciagu tygodnia rozprawila sie z moimi drobnymi pryszczami. Nie tylko ja widze roznice ale i moi znajomi:)

Używam tego produktu od: 1 miesiac

dobry produkt

Emulsja to dobry sposób na takie doraźne ujednolicenie i uspokojenie skóry. Dobrze nawilża, świetnie sobe radzi z zaczerwieniami. Mam tłustą skórę, którą nękają niechciane niespodzianki, a ta emulsja pozwala na szybsze gojenie tych zapalnych zmian. Zapach mnie jakoś nie interesuje, ale ogólnie jest przyjemny. Acha, ten kosmetyk nie matowi skóry, trzeba sobie pomóc pudrem. No ale świetnie nadaje się pod makijaż (jeżeli nie zależy nam na "wielkim macie";) ) ponieważ zmiękcza skórę i pozwala podkładowi stopic się ze skórą.
Odejmuję jedną gwiazdkę, ponieważ ten krem nie reguluje gospodarki tłuszczowej skóry, to może chyba tylko zdziałać dieta i preparaty witaminowe... No cóż, zawsze można mieć złudzenia, kiedy sięga się po tego typu kosmetyki.
Kosmetyk jest bardzo wydajny.
Wrócę pewnie do niego za jakiś czas, ale teraz muszę zrobić przerwę, bo moja skóra szybko się przyzwyczaja do smarowideł...