Joanna, Professional, Odżywka - maska do włosów

Joanna, Professional, Odżywka - maska do włosów

Pojemność 1 000 ml

Odżywka-maska wzmacniająco regenerująca posiada silnie skoncentrowaną, profesjonalną formułę. W jej składzie znajdują się naturalne proteiny oraz prowitamina B5, regenerujące i odżywiające włosy. Szczególnie polecana jest do włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi, które intensywnie regeneruje i poprawia ich kondycję, dzięki czemu stają się one miękkie, błyszczące i puszyste.

Cena: 13zł / 1000ml

Duża, tania, dobra

Odżywka jest naprawdę niezła, ale jeżeli ktoś liczy na cud w postaci odbudowania zniszczonych włosów ten może się rozczarować. Jej konsystencja nie jest zbyt gęsta, raczej płynna. Ładnie pachnie, jest duża, mimo że nie jest gęsta jest bardzo wydajna. Włosy dobrze się po niej rozczesują, nie są obciążone i nie przetłuszczają się. Ogólnie jestem zadowolona, ale nie wiem czy kupie ponownie bo lubię zmieniać i próbować nowe produkty.

Beznadziejna

Maska nie robi z włosami NIC. Nawet nie ułatwia rozczesywania. Nie spodziewałam się wiele po odżywce za taka cenę, ale bez przesady ... Po jej nałożeniu, moje włosy wygladają tak jakbym nie użyła zadnej odżywki.
NIE POLECAM

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Bardzo fajna odżywka

Porządna odżywka, nie obciąża włosów (chociaż też nie zwiększa puszystości) nawet przy regularnym stosowaniu. Nie przetłuszcza, co dla mnie jest ogromną zaletą.
Wydajna, przyjemny zapach. Widać efekty odżywienia chociaż nie robi też z włosami wielkich cudów.
Po myciu są gładkie, miękkie i naprawdę błyszczące.
Warto mieć do codziennego stosowania.
Cena super.
I żadne reakcje typu łupież, swędzenie się nie pojawiły.

Potwierdzam, że warto dobrać odpowiedni szampon do niej, bo nie ze wszystkimi widać dobre efekty.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego litrowego

jeden z najlepszych

Kupiłam drugi litr na zapas, bo pani w sklepie powiedziała, że wycofują go i już nie można dostać w hurtowni. Jak dla mnie rewelacja. Ale działanie w dużej mierze zależy jakiego szamponu użyję do mycia. Wygładza, ułatwia rozczesywanie. Dziwnie wsiąka we włosy... po nałożeniu całej garści i potrzymaniu 10 min pod folią praktycznie nie mam co zmywać. Fakt, że włosy mam bardzo suche i zniszczone.

Używam tego produktu od:4 mies

Moja ulubiona odżywka

Używam tej odżywki już od kilku lat,polecił mi ją fryzjer,pomogła mi gdy miałam zniszczone włosy po trwałej ondulacji i już przy niej pozostałam.Ładnie wygładza.Włosy są po niej miękkie,super się rozczesują,bardzo dobrze odżywia.Z uwagi na to że jest w litrowej butelce starcza na bardzo długo, niska cena i świetna jakość.Zapach też całkiem fajny.Polecam !!!!!

Używam tego produktu od:kilki lat
Ilość zużytych opakowań:sporo

Bardzo dobra odzywka

Świetna odżywka za niską cenę.Zapłaciłam 13zł za 1000ml.
Opakowanie eleganckie chociaż liczy sie dla mnie zawartość.Można uzywać jako odżywkę na kilka minut albo jako maskę na dłużej(kompres),nie miałam zbyt dużo czasu więc trzymałam ją 10 minut po raz pierwszy,włosy były gładkie i delikatne.Niweluje szorstkość włosów.
Bardzo ładnie się rozprowadza na włosach,nie chlepie na boki i nie spływa,mimo, że konsysntencja jest wodnista to na wlosach wygląda jakby gęstniała i wszystko zostaje na wlosach a nie łazience;-)
Uzyłam jej trzy razy,więc o regenracji nie moge sie wypowiedzieć,ale moje włosy świetnie sie po niech zachowują i dobrze ją przyjmują.Na drugi dzień po myciu włosy nadal są gładkie.

Używam tego produktu od:trzy razy
Ilość zużytych opakowań:testuje pierwsze