Inglot, Ridge Filler (Preparat wypełniający nierówności paznokcia)

Inglot, Ridge Filler (Preparat wypełniający nierówności paznokcia)

Preparat tworzy na nierównych, prążkowanych, bądź uszkodzonych paznokciach gładką powierzchnię nadając im zdrowy, naturalny wygląd. Ułatwia aplikację lakieru do paznokci i poprawia jego trwałość. Zawarty w nim ekstrakt z morskich wodorostów regeneruje płytkę paznokcia i chroni ją przed uszkodzeniami. Zawiera witaminę E.

regenerujące
w buteleczce
żel / płyn
odżywki do paznokci

beznadziejny, miękki ??? lakier

Kompletnie się nie sprawdza na paznokcie , może bardziej jako elastyczny klej do kapci :-) Nie wysycha na pzanokciach, ściera się nawet po godzinie od pomalowania

Niezbyt

Męczę go już chyba z 1,5 roku...Taka zbędna rzecz. Zupełnie nic nie daje, w niczym nie pomaga. Jak nie mogę znaleźć mojej bezbarwnej bazy, to czasem go używam, ale nie robi zupełnie nic dobrego dla moich paznokci, złego na szczęście też nie, więc po co?

Polubiłam go

Znalazłam go w kosmetykach mojej mamy i od razu polubiłam. Mam słabą płytkę, moje paznokcie lubią się rozdwajać, a ja niestety lubię się nad nimi znęcać. Po kilkukrotnym użyciu lakieru zauważyłam znaczną poprawę ich kondycji. Nie rozdwajają się, wglądają zdrowo, są wygładzone. Mimo tych atutów, najważniejsza jest dla mnie trwałość lakieru, ponieważ mam z tym spory problem (lakiery bez użycia bazy wyglądają znośnie maksymalnie przez 2 dni), ale tutaj także Inglot sprawdza się świetnie. Nakładam go pod jakikolwiek lakier i mogę cieszyć się pięknym kolorem bez odprysków nawet przez tydzień. Kiedyś zmywałam lakier z powodu odprysków, teraz robię to gdy znudzi mi się kolor. Kolejnym plusem jest zdecydowanie szybkie wysychanie i łatwe nakładanie (idealna konsystencja, nie pozostawia smug). Jedynym minusem jest cena. Nie wiem, czy zdecydowałabym się na zakup (na szczęście jest bardzo wydajny). Mimo tego, gorąco polecam! :)

Ilość zużytych opakowań: kończę 1 opakowanie

Moje paznokcie niestety też się z nim nie polubily i zaczęły rozdwajać.

Nigdy nie miałam mocnych, pięknych paznokci, ale rozdwajały się sporadycznie. Mam (od zawsze) nierówną płytkę z podłużnymi bruzdami, na których nie ładnie wygląda cienka warstwa lakieru, za to pod kilkoma się wyrównują.

Ridge Filler kupiłam w wakacje i to była moja jedyna zmiana w pielegnacji paznokci w tym okresie. Zaczęło się niewinnie, bo od odpryśnięcia lakieru - okazało się, że odprysła też warstwa płytki paznokcia... Dopiero teraz udało mi sięw miarę pozbyć się rozdwojonych paznokci (mimo że są zawsze krótko ścięte).

Używam tego produktu od: używałam ok. miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Paznokcie rozdwojone do połowy płytki

Nie wiem, jak to możliwe, że preparat tak dobrze służący innym doprowadził moje paznokcie do ruiny.

Mimo wielu lat obgryzania, moje paznokcie pozostawały w całkiem niezłej formie. Płytka była dłuższa niż u niejednej nieobgryzającej koleżanki, paznokcie były odpowiednio twarde i NIGDY się nie rozdwajały. Właściwie ich jedyną wadą było lekkie, niemalże niewidoczne pokarbowanie, które miał uzupełnić produkt Inglota. Niestety, po dwóch tygodniach (czyli ok. 4 aplikacjach) paznokcie zaczęły się rozdwajać.

Początkowo rozdawajały się tylko na palcach środkowych i wskazujących, i pomyślałam, że brakuje mi witamin. Zaczęłam łykać suplementy, jednak paznokcie rozdwajały się nadal, aż do połowy. Nie używałam w tym czasie innych preparatów na paznokcie ani żadnych nowych kremów do rąk, jestem więc całkiem pewna, że za katastrofalny stan paznokci odpowiada ten wypełniacz nierówności.

Produkt oceniam na pół gwiazdki tylko dlatego, że niżej się nie da.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

całkiem dobry

Kupiłam, kiedy na paznokciach zaczęły robić mi się brzydkie bruzdy które przeszkadzały w zrobieniu perfekcyjnego mani. Wydałam 22 złote.
Pędzelek i konsystencja, jak we wszystkich inglotach- całkiem, całkiem.
Kolor bardzo przyjemny, po którejś warstwie robi się mleczny. Wysycha bardzo szybko, przedłuża trwałość lakieru, a po drugiej warstwie faktycznie wyrównuje płytkę paznokcia. Przy dużych ubytkach nie, jednak przy tych niewielkich, które miałam, całkiem dobrze sobie radził.

Świetny lakier podkładowy !!

Obecna cena tego produktu to 22 zł, wg mnie dobrze zainwestowane pieniązki :)

Ten preparat naprawde działa :) Moje paznokcie mają delikatne prążki, które zawsze uwydatniały mi wszystkie kolorowe lakiery. Dzięki jednej warstwie tego lakieru nałożonej pod kolor, moje paznokcie wyglądają na idealnie gładkie !!! Ridge filler znacznie poprawił wygląd mojego manicure, dzięki czemu nie muszę mordować i zdzierać moich pazurków polerką.

Plusem prepraratu jest również fakt, iż nie powoduje szybszego odpryskiwania lakieru, zdarzało mi się, że na niektórych lakierach podkładowych lakier kolorowy odchodził mi płatami.

Lakier mozna też stosować indywidualnie, ma ładny mleczny kolor.

Dla mnie to rewelacyjny preparat, szkoda tylko, że nie regeneruje paznokci. No, ale od tego mam juz inne sprawdzone odżywki :)

Polecam !

Używam tego produktu od: okoo 2 lata
Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka

lipa panie, nie działa

Kolor bardzo przyjemny dla oka, trwałość bez zarzutu, schnięcie rózwnież i wydajność, ale niestety - jego główne przeznaczenie, czyli wygładzanie płytki paznokciowej już kuluje. Generalnie producent obiecuje gruszki na wierzbie, bo lakier nie daje temu zadaniu rady. Przynajmniej na moich paznokciach. Miałam je poziomo lekko pofałdowane i nawet dwie warstwy tego lakieru nie poradziły sobie z wyrównaniem. Pomogła tylko i wyłacznie polerka i dopiero potem ten lakier.
Jednym słowem cudów nie ma, drogie Panie ;)
Gwiazdki dostał tylko i wyłacznie, za przyjemny mleczny kolor :D

Rewelacja!

Zasugerowałam się Waszymi opiniami i pobiegłam kupić, koszt 21 zł. Jest to pierwszy tego typu preparat więc nie porównam z innymi, ale dokładnie czegoś takiego szukałam. Nie sądziłam że istnieje coś co pomoże moim sfatygowanym kciukom, bo na nich mam ogromne nierówności i wygląda to fatalnie. Faktycznie trzeba 2 razy nałożyć, ale za to efekt jak dla mnie jest zaskakujący! Wszystkie fałdki i "dziury" wygładzone! Super! Jeśli ktoś miał wątpliwości czy jest skuteczny to mam nadzieję że je rozwiałam:) Polecam

Używam tego produktu od: dzisiaj
Ilość zużytych opakowań: 1, 15ml

Super!

Nie jestem fanką tipsów, a uwielbiam mieć idealnie gładkie i równe paznokcie. Zazwyczaj jednak na moich paznokciach było widać delikatne podłużne bruzdy - nie wiedziałam nawet, że można je ukryć!
Ten preparat idealnie wygładza płytkę paznokcia! Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z efektu po lakierze podkładowym.
Swoją drogą, po nałożeniu dwóch warstw, jako samodzielny lakier też wygląda super.
Zdecydowanie warty wypróbowania, chociaż cena jest wyższa niż prezentowana - ja zapłaciłam za niego 21 zł. Ale polecam z czystym sercem!
Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

Super:)

Przyznam szczerze, że od początku swojej kilkunastoletniej przygody z malowaniem paznokci nigdy nie używałam lakieru podkładowego.... ale lepiej późno niż wcale:) Do zakupu tego lakieru przekonały mnie pozytywne recenzje oraz rada ulubionej blogerki. Super produkt:) Jako lakier samodzielny ładnie wygładza płytkę i daje półmatowe wykończenie, ślicznie wyglądają dwie warstwy. Jako lakier podkładowy jest jeszcze lepszy. Błyskawicznie wysycha, więc prawie natychmiast można malować lakierem kolorowym. Po dwóch warstwach lakieru paznokcie są gładziutkie, jak z salonu kosmetycznego. Faktycznie płytka nie jest odbarwiona. Przedłuża trwałość lakieru o dwa dni:) Ogólnie chyba najlepszy z lakierów pielęgnacyjnych Inglota:)

Całkiem, całkiem...

Na wstępie muszę zaznaczyć, że jest to mój pierwszy preparat tego typu - nie mając porównania, mogę się bardzo pomylić w ocenie obiektywnej, ale subiektywna to też coś :-) Właściwie nie mam problemów z bruzdami na paznokciach, czy jakimiś mega nierównościami. Kupiłam bardziej jako gadżet, żeby trochę te moje pazurki upiększyć :-)
Zakupu dokonałam w środę i nie mogłam się opanować, żeby od razu po powrocie z salonu Inglot go nie użyć. Producent wskazuje, że można go użyć na dwa sposoby: jako właściwy lakier, oraz jako lakier podkładowy.
Pierwsze użycie - jako lakier właściwy - dwie warstwy. No i lekkie rozczarowanie, choć tragedii nie ma... Ładnie pokrywa paznokieć, dość szybko schnie, kolor neutralnego beżu. Lekko wyrównuje płytke paznokcia, ale ja z założenia nie mam z tym wybitnych problemów, więc i efekt średni. Ma minus - brak połysku, tzn. minimalny jest, ale lakier Inglot nr 82 daje 2x bardziej intensywny.
Podejście drugie - jako baza pod wspomniany lakier nr 82. No i o wiele lepiej :-) Paznokcie ładnie lśnią i są super równe. Jak przejadę palcem po paznokciu, czuję tylko gładkość, gładkość, gładkość... super :-) Jestem bardzo ciekawa, czy użycie preparatu przedłuży żywot lakieru na paznokciach... pożyjemy - zobaczymy...
Póki co polecam jako bazę i tak będę używać. Myślę jednak, ze w moim przypadku to bardziej gadżet i fanaberia, niż realny wymóg stosowania...

Używam tego produktu od: kilku dni