Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Lip Stain Duo

Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Lip Stain Duo

Pojemność 8,4 ml

Dwustronny błyszczyk - jedna warstwa to kolor, druga to bezbarwny błyszczyk. Po nałożeniu koloru należy odczekać 1 mniutę dla wyschnięcia mikstury i utrwalenia koloru, a następnie nałozyć błyszczyk, który można nakładac zawsze gdy chcemy odnowić blask. Długotrwały.
Dwa odcienie: Cherry Stain (chłodny), Coral Stain (ciepły).

Trwaly jak diabli :)

Zakupilam ten blyszczyk, zachecona obietnicami producenta, ze jest bardzo trwaly. Zazwyczaj zjadam blyszczyki w oka mgnieniu.
Maluje sie nim rano ok 8 i wytrzymuje spokojnie do godziny 13 bez zadnych poprawek, a wypijam przez ten czas kawe, herbatki, soczki i czasami nawet sniadanko. Jak dla mnie to rekord wszechswiata.
Mam sliczny kolor, uniwersalny dla wszystkich: MADE YOU BLUSH.
Odejmuje jedna gwiazdke bo mimo wszystko po dlugim stosowaniu, wysusza usta.

Używam tego produktu od:1 miesiaca

dla mnie rewelacja

Bez wątpienia najlepsza szminka (zgadzam się, że to bardziej szminka niż błyszczyk) jaką kiedykolwiek miałam. Wyjątkowo trwała (jeżeli nie je się i nie pije dużo, może przetrwać nawet cały dzień bez poprawiania!), piękne kolory (mój faworyt: royal ruby), wspaniały zapach perłowego utrwalacza (jakby migdałowy). Aplikator - dla wprawnej ręki - idealny.
Minusy:
- przyjemność nie dla wyschniętej, łuszczącej się skóry ust! Jeżeli nałożymy szminkę na spierzchnięte usta, katastrofa: specyfik zbija się w wałeczki i złazi razem ze skórą.
- stosowana przez dłuższy czas na co dzień szminka mocno wysusza usta; polecam więc robić przerwy w jej stosowaniu.
- bardzo trudno jest nanosić poprawki w ciągu dnia, a zdarza się, że po np. obfitym obiedzie "zje się" od środka.
Anyway, uważam, że warto.

Używam tego produktu od: ponad roku

mieszane uczucua

nie wiem, co mam myslec na temat tego błyszczyku...
bo jest to własciwie szminka, nie błyszczyk. mam kolor koralowy, taka strażacka czerwień, która na ustach tworzy skorupę niczym osławiona supertrwała szmina max factora, bodajże lipfinity.
idea jest taka sama jak tam- nakłada się kolor, po czym utrwala/nabłyszcza błyszczykiem. trwałość rzeczywiście nie pozostawia nic do życzenia, jedynie bardziej wewnątrz warg z czasem "się zjada", przez co nie mozna jej tak do końca ufać (bo ani się obejrzysz wygladasz karykaturalnie z elegancką szminką na około, a w środku nic już nie ma...).
jest dośc trudna w aplikacji, gabeczka kolorowej końcówki nie jest aż tak precyzyjna, jak być powinna, ciężko dobrze obrysować kontur, przez co umalowanie się nią nie należy do najłatwiejszych i najszybszych. ciężko jest nałożyć równomiernie kolor.

podsumowując, szminka jest na pewno warta uwagi, wprawna ręka na pewno sobie z nim poradziła, nie polecam jej jednak osobom, które lubią szybkie poprawki w biegu: malowanie się nią to istne misterium. ciężko ją zmyć, zmywa się nierównomiernie, wysusza usta. jest jednak bardzo trwała, przetestowana przeze mie w wielu ekstremalnych warunkach, i to ją właściwie ratuje.
wiem, że kupię ją jeszcze, ze względu na tą trwałośc właśnie. ostatnio widziałam w pergumerii inne odcienie tej błyszczykoszminki, są letnie i transparentne. wydaje mi się, że to krok w dobrą stronę, testowałam już jeden z bodajże dwóch przezroczystych kolorów, nie pozostawia on skorupy, jest natomiast tak samo trwaly jak poprzednik. generalnie produkt dobry dla tych z nas, które lubią umalować się [przed wyjściem z domu, a potem, po kilku godzinach poprawić makijaż (bez poczucia pewności jednak, że nic się ze szminką na ustach przez ten czas nie stanie :)

Używam tego produktu od:pół roku (bardzo wydajna)

tego szukałam

szukałam czegoś czego: nie zjem, można pić, jeść i nadal istnieje na ustach, nie pozostawia śladów na szklance, długo się utrzymuje
i znalazłam
jedyna wada: wolę postać tradycyjnej szminki, niz gąbeczki/pędzelka

o 14-tej umalowałam usta testerem, potem zjadłam zupę, wieczorem miałam gości- przetrwało całą kolację i długie nocne polaków rozmowy

teraz juz mam własne- 2 kolory
14- vintage plum- kolor na dzień- złamany róz z nutą beżu- jak w sklepie powiedziano- najpopularniejszy
11- rare wine- alternatywa dla czerwonej szminki;-)- kolor ciemna malina- akurat na wyjścia wieczorem, ale za dnia też ujdzie jako mocniejszy akcent
oba błyszczyko/szminki- mają bezbarwną część do nadawania połysku i odświeżania warstwy kolorowej. na pewno szybciej sie wyczerpie niz część kolorowa, ale można z powodzeniem zastapić innym bezbarwnym błyszczykiem. mieni sie drobinkami, pięknie błyszczy
efekt końcowy jest- zmysłowy jak w reklamach;-), kryjące, można prezyzyjnie sie umalować, i nie uzywać konturówki! więc mimo gąbeczki w kolorze i pędzelka w bezbarwnym- to własciwie szminka

acha- i nie wysusza! bo z reguły takie długotrwające szminki wysuszały usta, takie tępe nieprzyjemne uczucie....

tego szukałam- dla mnie super!Używam tego produktu od: 1

Fajna

Ciekawa szminka, bo to raczej szminka niż błyszczyk jednak. Daje wyrazisty efekt, pośredni między jednym a drugim. Kolor na ustach ładny, po nałożeniu błyszczyka uzyskujemy dodatkowo intensywny połysk. Nie jest Bóg wie jak trwały, ale nieco trwalsze niż standardowe produkty. Przemyśliwuję zakup.

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:jw

świetny

mam kolor nr 09 Legendary Bronze, kolor przepiękny taki brąz zmieszany z zgaszonym różem z lekkimi malusieńkimi drobineczkami. Pięknie wygląda na ustach, bardzo naturalnie a zarazem podkreśla usta - cudnie

Kolor trzeba nakładać bardzo uważnie, ponieważ jeśli wyjedziemy za linię warg, kolor trudno jest usunąć, polecam nakładanie przy dobrym oświetleniu. Po nałożeniu koloru należy odczekac kilka sekund, nie trzeba 1 minuty, kolor świetnie wtapia się w usta, nie tworzy skorupy, nie skleja usta, tylko wnika w wargi :) co jest jego atutem, bo nie znoszę skorupy na ustach. Bardzo wydajny, od 3 miesięcy lekki ubytek - 9 godz dziennie wytrzymuje bez problemu.

Po nałożeniu należy nadać lustrzany blask błyszczykiem, przy moim brązie jest bezbarwny. Jedyny minus, że błyszczyk szybko znika z opakowania - dokupiłam zwykły przeźroczysty.

Kolor trzyma się na ustach bardzo długo, nawet do 9 godz, nie trzeba koloru poprawiać tylko co jakiś czas przejechać usta błyszczykiem :))) Jest trwały bo nie znika podczas jedzenia, picia, paleniu papierosków.

Zapach : bardzo delikatny, prawie nie wyczuwalny

Opakowanie: wygodne, nic nie przecieka, gąbeczka do nakładania koloru - świetna, natomiast mam uwagi do pędzelka po stronie błyszczyka, trochę źle się nim maluje ale to może dlatego, że ja wolę gąbeczki

Moim zdaniem bardzo udany i wydajny produkt. Polecam !!!

Używam tego produktu od: 3 mcy