Efektima, Maseczka oczyszczająca z wyciągiem z nagietka (stara wersja)

Efektima, Maseczka oczyszczająca z wyciągiem z nagietka (stara wersja)

Nowoczesna, skuteczna i szybko działająca maseczka oczyszczająca. Kaolin zastosowany w maseczce wchłania zanieczyszczenia i nadmiar tłuszczu pokrywającego skórę. Napina ją i wygładza oraz nadaje ładny, matowy wygląd. Formuła maski zawiera dodatkowo wyciąg z nagietka oraz rumianku, które działają bakteriobójczo i przeciwzapalnie. Przyspieszają ziarninowanie i bliznowacenie ran i uszkodzeń. Łagodzą podrażnienia i intensywnie pielegnują skórę.

Szałowa

Maseczka jest ekstra. Fakt, zapach alkoholu jest lekko odurzający ale da się przeżyć. :) Przede wszystkim efekty, cera się jakby uspokaja, jest mniej zaczerwieniona i wszelkie niespodzianki na twarzy znikają w mgnieniu oka. Jednak nie można jej używać za często, bo zwyczajnie wysuszy twarz.

Ilość zużytych opakowań: kilka nie wiem konkretnie ile

coś cudownego

nie lubię maseczek , rzadko ich używam bo nie widzę efektów a są nie wygodne w używaniu. niestety ostatnio moja cera wygląda jak "idź z stąd i nie wracaj" a tonący zawsze brzytwy się chwyta...
to co zobaczyłam po zmyciu maseczki to był szok, po paru godzinach od jej użycia wypryski się wygładziły, zaskórniki są mniej wyczuwalne, widoczne. aż miałam ochotę macać się po twarzy.
żaden krem, peeling nie zadziałał tyle przez x razy użycia co ta maseczka za 1 razem

Używam tego produktu od: 1 dzień
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

super produkt:)

Bardzo fajna i pomocna maseczka;)

-ładnie oczyszcza skórę
-bardzo wydajna, spokojnie starcza na 2 użycia
-miła konsystencja
-nie uczula
-nie wysusza skóry
-twarz pozostaje matowa przez długi czas po aplikacji maseczki
-skóra staje się mięciutka i miła w dotyku
-mam wrażenie że redukuje wszelkie przebarwienia
-niska cena
-dostępna w każdym Rossmannie

Wady
-zapach lekko alkoholowy

Jestem na TAK !!!;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok 5 saszetek skończonych

pierwsze użycie-efekt niesamowity

Kupiłam z polecenia Pani oracującej w Drogerii. Zrobiłam parówkę, oczyściłam nos z wągrów,potem znów krótka parówka i dopiero nałożyłam maseczkę. Rzeczywiście konsystencja leista,ale jeśli przed otwarciem wygnieciecie opakowanie konsystencja się wyrówna i będzie "glinkowata". Odczekałam 20 min.,maska zbielała,zmyłam i ... ! Skóra piękna,pory zamknięte! Niesamowite! Efekt mnie zaskoczył :) Jeśli chodzi o wysuszanie skóry-nie wiem,muszę zaobserwować,bo to dopiero moje pierwsze użycie. Skórę oczyszczam raz na tydzień/półtorej, więc będę obserwować efekty.

Po pierwszym użyciu stwierdzam-DZIAŁA!

Używam tego produktu od: pierwszy raz

Raczej nie

Kupiłam tej produkt z ciekawości szukając dobrej oczyszczającej maseczki. Niestety trochę się zawiodłam.
Otwierając ją zauważyłam że jest bardzo rzadka, wprost lejąca sie. zapach ma bardzo intensywny, który bardzo mi przeszkadzał. Zasycha tworząc warstewkę na twarzy.Zmywa się średnio samymi palcami - używając gąbeczki z callos dość łatwo.No a teraz o działaniu.
działanie jest średnie, w kierunku do słabego. na drugi dzień( ja zawsze robię maseczki wieczorem) skóra była nieco oczyszczona i mniej się świeciła. Ale tylko jeden dzień. Po maseczce z Ziaji taki efekt utrzymuje się u mnie przez 2-3 dni. Także matuje i oczyszcza gorzej niż ziaja . Nie kupie ponownie.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Niezła :)

Maseczkę kupiłam oczywiście dzięki wizażowi :D
Nie zawiodłam się,ale maseczka nie jest idealna.

Plusy:
- 1 saszetka wystarcza na 2 użycia - jest więc wydajna
- napina skórę
- rozjaśnia przebarwienia
- matuje
- oczyszcza
- zapach

Minusy:
- przesusza skórę co moze prowadzić do nadprodukcji sebum : /

Ilość zużytych opakowań: ok.10 saszetek

bardzo dobra!

Lubię tę maseczkę, bo jest konkretna - w 20 minut naprawdę oczyszcza twarz oraz napina i wygładza skórę. Różnica zauważalna na pierwszy rzut oka, dlatego też ciągle do niej wracam, bardzo lubię ten "efekt po" :-)

Maseczka potrzebuje 20 minut, żeby stworzyć na naszej twarzy dosyć twardą skorupkę - dla mnie to dosyć optymalny czas, a nawet jeżeli się zapomnę i w niej zasiedzę - szybko przypomni o sobie uczuciem "ściągniętej" twarzy.

Jedyny minus (i za to zabieram pół gwiazdki), to zapach. Intensywny, jak dla mnie, niestety, "alkoholowy".

Używam tego produktu od: 7.2012
Ilość zużytych opakowań: kilka

moze byc

dobrze sie rozprowadza,nie uczula co mi sie przy maseczkach zdazylo.dobrze oczyszcza twarz,minusem jest to ze dlugo zasycha na buzi i dosc ciezko ja sie zmywa

Używam tego produktu od: raz na jakis czas
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Idealne oczyszczenie ale od wielkiego dzwonu

Tą maseczkę stosuję żadko, czasami raz na miesiąc, czasami żadziej. Niestety jest intensywna, z dużą zawartością alkoholu więc bałam się jej stosować częściej. Nakładam ją tylko na niecałe czoło, nos i brode, gdzie mam problem z rozszeżonymi i zapchanymi porami. Kolejnym etapem jest pożądne nawilżenie, bo łatwo zauwarzyć, że maseczka pożądnie wysusza.

Jest to zdecydowanie moja ulubiona maseczka oczyszczająca, a przetestowałam ich wiele.

tak więc, zdecydowane TAK dla tej maseczki, ale z umiarem, ktorego czasem brakuje, kiedy zobaczy się tak cudowne efekty po pierwszym zastosowaniu.

Używam tego produktu od: poł roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Super!

Stosuję tą maseczkę z przerwami od około 1,5 roku. W moim przypadku- cera tłusta- jest idealna! Najlepsza ze wszystkich jakie używałam a było ich wiele :)

Zalety:
-ładny zapach
-dokładnie oczyszcza
-widocznie poprawia stan cery
-konsystencja maseczki jak dla mnie jest w porządku

Wady:
-zasycha dość długo na twarzy, około 15/20 minut
-dość ciężko zmywa się z twarzy

Używam tego produktu od: około 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

I to ja rozumiem^^

Jestem z niej bardzo zadowolona, aż mam ochotę wypróbowac inne maseczki z tej firmy.

Skóra jest po niej napięta, wygładzona, świetnie wysuszyła wszelkie niedoskonałości na mojej twarzy. Wystarczyła na 3 użycia. Ogólnie świetnie się spisała.

Troszkę, szczypały mnie oczy podczas stosowania, dlatego odejmuję pół gwiazdki.

średniak

PLUSY:

- przyjemnie chłodzi,

- długo zasycha więc składniki mają czas by zadziałać,

- nie podrażnia, a nawet lekko koi,

- nijak nie razi sobie z niedoskonałościami,

MINUSY:

- lejąca konsystencja,

- mało wydajna (jedno opakowanie na jeden raz, mimo że ma 10 ml),

- maska ulega rozwarstwieniu,

- słabo oczyszcza,

- straszna chemia w składzie.

Ogółem nie warta stosowania, ponieważ niewiele zmienia, nawet przy kilkakrotnym stosowaniu.