Efektima, Maseczka odżywcza z wyciągiem z cynamonu

Efektima, Maseczka odżywcza z wyciągiem z cynamonu

Wyjątkowa maseczka odżywcza intensywnie regeneruje i rewitalizuje skórę. Szybki efekt jej działania zapewniają umieszczone w masce nowej generacji ceramidy - tzw. cement międzykomórkowy skóry- regulujące gospodarkę wodno-lipidową skóry. Formuła maski zawiera dodatkowo olejek cynamonowy, który delikatnie natłuszcza skóre i działa relaksująco.

be be

otrzymałam ją gratis,bo z takim składem jaki ma (parafina w kosmetyku do twarzy!) na pewno bym jej nie kupiła - i stało się. Zgodnie z moimi najgorszymi obawami na drugi dzień po zastosowaniu wyskoczyły mi przyszcze

Używam tego produktu od: pierwszy i ostatni raz
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

fajna

Kupiłam w Pepco za 0,49 zł. ml i wystarczyła mi na dwa użycia.
Zalety:
+ miała przyjemną, gęstą konsystencję, dobrze rozprowadzała się po twarzy. Była biała.
+ przyjemnie pachniała może i nawet cynamonem, ale takim przenikliwym.
+ zrelaksowała mnie.
+ bardzo przyjemnie nawilżyła i odżywiła moją skórę. Po nałożeniu jej wieczorem i zmyciu nadmiaru, efekt odżywienia czułam jeszcze następnego dnia, czyli bardzo pozytywnie.

Przyjemna, na pewno kiedyś kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: jedno, pełnowymiarowe

Średnia.

Średnio przypadła mi ta maseczka do gustu. Na pewno trochę nawilża i odżywia. Jednak jak dla mnie jest trochę za ciężka. Zostawia tłusty film, który sprawia, że czułam się jakby mnie zapychała. Musiałam zmyć ją wodą, bo nie dało się wytrzymać. Po użyciu pojawiło się parę zaskórników i czerwonych plamek na skórze. Poza tym jej zapach - ciężki, drażniący, chemiczny - nie dał mi komfortu i przyjemności użytkowania.
Fakt, trzeba przyznać, że jest bardzo wydajna - starcza na kilka aplikacji.

Używam tego produktu od: Użyłam jednorazowo
Ilość zużytych opakowań: Jedna saszetka

OK

Używam do mojej przesuszonej cery mieszanej.

+ cena
+ dobra dostępność
+ wydajna (10ml starcza na 4 nałożenia)
+ ładnie pachnie : ))
+ zmiękcza
+ wygładza
+ wchłania się niemal do końca, zostawia tylko tłustawą powłoczkę, która przyjemne otula twarz

+/- średnie nawilżenie

Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

zmiękcza skórę

Nie zauważyłam niczego po niej w kwestii kondycji skóry. Może jedynie zmiękcza skórę. Co do używania, może za dużo jej nałożyłam, bo nie wchłonęła się całkowicie, a resztka się brzydko powałkowała.

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Mój KWC

Mój faworyt.
Kocham tą maseczke od pierwszego użycia.
Jest
-wydajna (saszetka starcza mi na 4 użycia)
***tania (2,50 czasem 1,50zł)
-pieknie pachnie(nie cynamonowo sztucznie , jakoś przyjemniej)
-nawilża
-odżywia

To fakt,że zostawia taka jakby tłusta powłoczkę, ale czyż nie o to chodzi w tej masce. Szczególnie przy skórze suchej? Jest to 1-sz maska, po której nie musze wklepywać kremu na noc.Ona sama wystarcza.
Jakby była w tubce, miałabym ją na dłużej i w każdej sytuacji, bo saszetki tez sa ok , tylko nie w podróży.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 5 saszetek

Dla przesuszonej cery pewnie będzie lepsza

Najbardziej w tej maseczce podoba mi się zapach, może nie całkiem cynamonowy i ale tak przyjemny. Maseczka ma kremową konsystencję. Początkowo posmarowałam niezbyt grubą warstwą całą twarz. Po wytarciu wacikiem cera jednak była pokryta tłustawą warstewką, więc zmyłam dodatkowo wodą. Bezpośrednio po użyciu skóra była miękka, gładka, ale niestety szybciej zaczynała się świecić. W związku z tym zaczęłam jej używać tylko do policzków (mam cerę mieszaną).
1 saszetka wystarcza mi na kilka użyć. Poza tym, czasami używam jej jako zamiennika kremu do rąk, też dobrze się sprawdza.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Dla mnie rewelacja.

Kupiłam wszystkie trzy dostępne w Rossmanie w mojej miejscowości (nawilżająca, odżywcza, oczyszczająca) i muszę przyznać, że ta jest moim faworytem. Ma piękny zapach, jest wydajna (to maleństwo starczyło mi na 3 aplikacje na twarz, szyję i dekolt), pozostawia ściągnięte pory i bardzo miękką skórę. To zdecydowanie więcej niż bym oczekiwała za takie drobne pieniądze. Polecam.

Używam tego produktu od: 03.2012
Ilość zużytych opakowań: 2x 10ml

ok

+cena
+twarz jest po niej mięciutka
+poprawia stan ściągniętej skóry
+zapach. co do tego, że nie czuć cynamonu to się nie zgadzam. W składzie tej maseczki jest masło shea i dlatego ten specyficzny zapach, po prostu cynamon zmieszał się z masłem i nie jest pachnie czystym cynamonem.
+starcza na dwa razy - twarz, dekolt +szyja
+nie zostawia tłustego filmu, pod warunkiem, że zmyje się ją wodą. Ja zawsze zmywam jakąkolwiek maseczkę wodą, więc nie wyobrażam sobie jak można używać samych chusteczek ;)

Używam tego produktu od: W przeciągu kilku ostatnich miesięcy użyłam 2-3 razy

Średnia

Ma bardzo kremową konsystencję, dobrze się nakłada, choć mało \'chwyta\' skóry. Zapach nie cynamonowy ale też przyjemny. Ja wkońcu zmyłam ją po paru wacikach które nie mogły usunąć resztek. A że umyłam twarz ciepłą wodą po której moja twarz robi sie czerwona to ocena tej maseczki moze być trochę zaniżona. Skóra jest napewno natłuszczona, nawilżona, także jest dobra dla skóry suchej z pewnością. I to tyle jeśli chodzi o jej działanie. Więcej nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

zapycha

Bardzo fajna godna polecenia maseczka :)

Plusy:
- Zapach co prawda nie cynamonowy ale mi się podoba.
- Nawilża dobrze. Pozostawia na skórze uczucie komfortu.
-Ładnie się wchłania.
- dla cer suchych idealna.
-cena

Minusy:

- Nie zmywamy jej a tylko zbieramy pozostałość wacikiem. Maseczka pozostawia tłustawą powłokę za tłustą jak na krem mimo że mam suchą skórę..boję się wiedzieć co zostawi na tłustej skórze.

Ogólnie moje odczucia są bardzo pozytywne. Maseczka idealna gdy się przesuszymy i potrzebujemy głębszej pielęgnacji. Nie sądzę by była wystarczająca dla skóry dojrzałej.

PO DŁUŻSZYM STOSOWANIU MASECZKA ZAPYCHA!

ok, ale szału nie ma

Maseczka dość sympatyczna, jednak nie jest genialna. Brak problemu z nakładaniem, dobrze się wchłania, przyjemny zapach (który nijak przypomina mi cynamon :P). Dużym minusem jest fakt, że po zmyciu pozostawia tłustą skórę. Ponadto uwydatniła na jakiś czas wszelkie niedoskonałości mojej cery - nie polecam użycia tuż przed wyjściem z domu. Jeśli planujesz spokojny wieczór w domu - jak najbardziej. Działa kojąco, odprężająco, skóra nabiera po niej ładnego koloru.

Podsumowując:
+ wydajna
+ tania
+ przyjemny zapach
+ poprawia koloryt skóry
+ dobrze nawilża

minus
- uwydatniła na dość krótki (ale jednak) czas niedoskonałości
- pozostawiła tłustą skórę

Ogólnie nie jest zła, ale będę szukać czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 - 10ml