Schwarzkopf Got2b, Transformer, Pasta stylizująca do włosów

Schwarzkopf Got2b, Transformer, Pasta stylizująca do włosów

Gęsta pasta do dowolnej stylizacji włosów, na sucho lub na mokro. Poziom utrwalenia 3. Pozwala swobodnie rzeźbić i zmieniać ułożoną już fryzurę. Nie skleja włosów.
Zapach: mieszanka owocowa: papaja +mango+brzoskwinia.

nieporozumienie

Myślę, że wszystko w kwestii tego "kosmetyku" zostało już napisane. W moim przypadku nie zauważyłam żadnego efektu, bardzo ciężko modelować nią włosy, ze względu na konsystencję, skleja włosy, a w większych ilościach powoduje, że włosy wyglądają na przetłuszczone. Nie polecam.Używam tego produktu od: wakacje 2007

Nie kupować

A więc, gęsta fajnie się rozprowadza, ładnie pachnie i to na tyle plusów. jMała ilosć w ogóle nie utrwala fryzury, a zbyt duża obciąza niesamowicie i włosy wyglądają jakby nie były myte wiele dni, do tego są tłuste jak cholera.
Kupiłem dla sprawdzenia, dla włosów krótkich 3-5 cm nie nadaje sie w ogóle.
ODRADZAM.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedno - test , niewypał

Nawet, nawet

Na początku nakładałam tę pastę na suche włosy. Efekt: żaden! Nie to, że włosy tłuste czy zła fryzura, po prostu nic. Żadnej zmiany O_o Po użyciu jej na mokre włosy, loczki stały się dziwne. Trochę tłustawe i układały się zupełnie inaczej niż zwykle. W końcu się zdenerwowałam i położyłam na włosy masę tej pasty. Efekt był nawet całkiem niezły. Nienaturalny i trochę się włosy pokleiły ale trzymało się i trzymało i przestać się trzymać nie chciało (;
Pasta ma potencjał. Do tego jest wydajna. Ale i droga.
Ogólnie nie jest źle.

Co prawda produkt nie jest zły, nie kupię go więcej. Bowiem Schwarzkopf testuje swoje kosmetyki na zwierzętach.

Ilość zużytych opakowań: Może jedna dziesiąta pierwszego.

beznadzieja

jak wyglądają włosy po użyciu tego specyfiku? - poniewaz absolutnie nie mozna go nazwać kosmetykiem stylizującym włosy. Opis na produkcie " pasta nada twym wlosom wymarzony ksztalt i pelna elastycznosci fryzure....uwolnij swoja dzika, kreatywna nature". Kon by sie usmial, pasta KOMPLETNIE NIE DZIAŁA, nie da sie stylizowac wlosow, wygladaja jakbysmy wtarli w nie odrobine tlustego kremu, nie utrwala, na wlosach tworzy sie nieprzyjemny dla oka film tlustych niemytych wlosow.
Nie wiem czy producent testowal ten produkt przed wypuszczeniem na rynek ale uswiadomil mi jedno, iz nie nalezy ufac juz produktom SCHWARZKOPFa, który do czasu zakupu przeze mnie tej pseudo-pasty, notowal jedno z pierwszych miejsc w rankingu najlepszych kosmetykow.

Używam tego produktu od: 1 mies
Ilość zużytych opakowań: odrobine z jednego opakowania, reszta wyladowala w koszu

(kosz)marna

mam długie, kręcone włosy z tendencją do puszenia się. jak dotąd pasty radziły sobie z nimi nieźle, ale tym razem prawdziwa rozpacz. kiedy użyłam tej pasty na mokro, po wysuszeniu włosy przypominały oblepione strąki, zupełnie beż życia i blasku, całkowicie matowe. z kolei kiedy użyłam jej na sucho, co było dosc nieprzyjemne bo to paskudztwo diabelnie się lepi, to włosy wyglądały jakby 3 tygodnie nie miały kontaktu z szamponem i wodą. były zalepione, a i tak w dalszym ciągu odstawały we wszystkie strony, zwłaszcza te niesforne, króciutkie, tuż przy skórze. nawet zwykły żel w większym stopniu potrafi je ujarzmić niż to specjalistyczne badziewie do stylizacji.
kompletne pudło.

Używam tego produktu od: kupiłam 3 miesiące temu, NIE używam od 2 ;o)
Ilość zużytych opakowań: jedno stoi gdzieś upchane w tylnych obszarach szafki

Niczego lepszego nie ma?!

Moje włosy są baaardzo wymagające: grube, kręcone, lubią się puszyć... Po zastosowaniu powyższej pasty na wilgotne włosy, ta zadziałała lepiej niż jakakolwiek pianka. Nie skleja włosów, a układa. Pozwala, aby właściciel włosów sam zdecydował o kształcie i wyglądzie fryzury. Walka z naturą? Nie! Po zastosowaniu tej pasty, włosy wciąż wyglądają naturalnie i pięknie.
Zdecydowanie POLECAM!!!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

ostatecznie

Mam grube, włosy kręcone. Z tendencją do puszenia się, dlatego szukałam czegoś co je doprowadzi do ładu i składu.
Niestety po raz pierwszy zawiodłam się na firmie Schwarzkopf...
Pastę trudno się nakłada, nadaje się wyłącznie do mojej grzywki, którą prostuję. Wystarczy trochę więcej niż odrobina , a juz efekt opłakany. Kiedy nałożyłam ją po raz pierwszy na suche włosy - koszmar. Lepkie niesamowicie i bardzo, ale to bardzo nieprzyjemne w dodyku. Nie chodzi mi tu i sklejenie i utwardzenie.
Miałam wrażenie, jakbym ich nie myła od tygodnia. Nawet ręce się lepiły ;/
2 gwiazdki za to, że nadaje się chociaż na tą moją grzywke :)

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i nastepnych już nie będzie

cudeńko!

wlosy mam suche, do ramion, falowane z tendencja do puszenia się...
Kiedy naloze na wlosy serum (np. z jedwabiem) znacznie poprawia sie ich kondycja, jednak ciezko ulozyc na nich jakakolwiek fryzurę...
wszelkie pianki i zele wsiakaly w moje wlosy, bardzo je przesuszając.

Natomiast kiedy nakladam troszke tej pasty na wilgotne wlosy (glowe spuszczam na dół) to wtedy mam ladne, porozdzielane fale, ladny skręt włosów. Co wiecej, wygladaja one baaardzo naturalnie i sie nie kleja , jak po OUT OF BED Loreala ...
Co to trwałosci ... to efekt utrzymuje sie caly dzień, tzn. wlosy pod koniec dnia nie sa przetluszczone. Wiadomo efekt po paru godzinach nie jest "spektakularny" ale JEST :-)
Bardzo polecam. Tuba starsza na długo , a to jest wazne przy dlugich wlosach. Cena przy takiej wydajnosci kosmetyku jest doskonala .polecam.
Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: wciaz jedno