Eau Thermale Avene, Creme Nutritive Compensatrice (Krem odżywczy z wit. C)

Eau Thermale Avene, Creme Nutritive Compensatrice (Krem odżywczy z wit. C)

Gęsty, bardzo delikatny krem odżywczy przeznaczony dla skóry wrażliwej, suchej lub zmęczonej. Poprawia jej kondycję, dobrze nawilża, przeciwdziała suchości. Posiada dużą zawartość wody termalnej ze źródła w Avene (60%)o właściwościach kojących i łagodzących podrażnienia. Zawiera lipidy. Wzbogacony jest w witaminy C i E o działaniu zwalczającym wolne rodniki.
Do stosowania na dzień i na noc. Szybko się wchłania, ma przyjemny zapach.

Ukochany

Kocham ten krem, obecnie mam chyba 4ty słoiczek 50 ml.
Treściwy, idealny na noc, zostawia tłustą warstwę ale mi to nie przeszkadza, pięknie nawilża, skóra rano jest miękka, gładka, odżywiona. Idealny na zime. W lecie czasami może być zbyt tłusty ale i tak go kocham. Wart tych 75 zl.

uwielbiam go!!!

+ Krem jest delikatnej konsystencji.
+ Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze.
+ Leczy twarz i przynosi natychmiastową ulgę po każdym "złym" kosmetyku - myślę że to zasługa wody termalnej.
+/- Fakt twarz lekko się świeci, ale przecież po kremie należałoby zastosować jakiś puder lub podkład.
+ Pięknie pachnie (nie nachalnie tyko zmysłowo).
+ Ma dobrze wykonane opakowanie, elegancko prezentuje się na mojej toaletce.
+ Moim zdaniem cena jest adekwatna do jakości - wolę posmarować się mniejszą ilością kremu drogiego i dobrego niż obsmarować się cała i mają mi wyskoczyć niespodzianki na twarzy.
- Narazie nie widzę minusów dlatego daję 5!

bardzo dobry krem

Bardzo dobry krem znacznie poprawił stan mojej skóry. Dobrze nawilża, rozprowadza się. Ogólnie jestem na tak.
Krem ma jedne minus nie starcza na zbyt długo a jego cena jest jednak wysoka

Używam tego produktu od: 2011
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Krem mocno odżywia, pozostawia na skorze ochronny film, ale nie jest to krem tłusty.

Mam cere mieszana, popoludniu juz sie blyszczy i jest tlusta, mimo to, zimą krem spisal sie na medal, nawet pod podkładem.

Skora po nim jest gladka i elastyczna.

Jedna gwiazdke odejmuje za to, ze jednak po 2 miesiacach uzywania, skora w niektorych miejscach znow zaczela sie przesuszac, ajkby krem przestal dzialac.

Używam tego produktu od: 2 meisiecy ponad
Ilość zużytych opakowań: 1 op

dobry

Plusem jest to, że ten krem jest na prawdę delikatny do bardzo wrażliwej cery. Nie podrażnia.
Używałam wersji bogatej, więc tylko na noc.
Gwiazdkę odejmuję za brak wystarczającego nawilżenia. Rano skóra na policzkach była napięta/ ściągnięta, a bardzo tego nie lubię.
Znam lepsze kremy za niższą cenę.

Używam tego produktu od: 1 m-ca

Bardzo dobry, choć ma wady.

Kupiłam ten krem w zestawie z kojącym kremem pod oczy w cenie kremu do twarzy. Sam krem do twarzy to wydatek podnad stu złotych, ale trzeba przyznać, że to konkretny kosmetyk. Bardzo dobrze nawilża, odżywia i wygładza skórę. Stosuję go na noc, bo jest dość konkretny (mam wersję do cery suchej, jest też w wersji do cery bardzo suchej), a przy mojej cerze normalno-mieszanej na dzień pod makijaż byłby zbyt ciężki. Nie odpowiada mi zapach. Ma typowy dla kremów Avene zapach przypominający mi proszek do prania, który na twarzy jest bardzo intensywny, na szczęście dość szybko się ulatnia. Nie przekonuje mnie opakowanie. Krem jest wydajny, więc nie zużyję go szybko, stąd zdecydowanie wolałabym, żeby był w opakowaniu z pompką ze względu na chociażby witaminę C w składzie.
Ogólnie to skuteczny, kompleksowy krem na noc dla mojej skóry, jednak cena dość zniechęca do zakupu. Będę albo go kupowała w promocji z niższą ceną lub w zestawie z innym kosmetykiem.

kapitalny!

Świetny krem, jak dotąd mój ulubiony. Mam delikatną, naczynkową i suchą skórę- ten krem ją nawiliża, odżywia i nie podrażnia. Jest łagodny, ale daje poczucie bogatego odżywienia skóry. Bardzo miły zapach, świetna konsystencja. Połączenie kremu aptecznego (łagodny, nie podrażnia) z luksusowym (zapach, konsystencja, słoiczek). Super na noc, ale może być i na dzien.

Cudowny na jesień i zimę...

Krem mimo , iż zawiera parafinę bardzo dobrze się spisał na mojej mieszanej, skłonnej do wyprysków cerze. Delikatny zapach, ładny słoiczek (chociaż stosowanie niezbyt higieniczne) , delikatna konsystencja, bardzo wydajny:) Cudownie koi cerę, wszelkie zaczerwenienia... Bardzo dobrze nawilża, odżywia i chroni :) Nie powodował powstawania zaskórników czy ropnych wyprysków. Cena, hm...wysoka ale słoiczek starczył mi od końca polowy listopada do końca lutego (uzywałam w zeszłym roku) , więc w promocji warto się skusić :) Na zimę- jeden z moich ulubionych :)

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

bardzo dobry, ale!

Krem jest rzeczywiście odżywczy i bogaty, dobrze nawilża. Na mojej skórze nie zostawia tłustej warstewki a przyjemny, delikatny satynowy film. Skóra jest po nim miękka w dotyku, elastyczna i jakby odzyskiwała komfort.

Testowałam go głównie zimą i wczesną wiosną więc nie wiem jak sprawdziłby się w lecie.

Ma bardzo przyjemną konsystencję i zapach.

Jedyne minusy jakie przychodzą mi do głowy to niehigieniczne opakowanie w którym trzeba grzebać paluchami oraz zaporowa cenę, która skutecznie mnie zniechęca od ponownego kupienia.

Ogólnie jest to dobry krem dla cer suchych.

Używam tego produktu od: kilu miecięcy
Ilość zużytych opakowań: solidna porcja próbek

Dobry, ale nie wybitny

na +
Krem intensywnie nawilża i odżywia nie będąc przy tym specjalnie ciężkim.
Szybko się wchłania, ma bardzo delikatny zapach.
Jest wydajny.

Zostawia lekko tłustawą warstwę, co jak dla mnie dyskwalifikuje go jako krem na dzień.
Jest strasznie drogi...

Ogółem: owszem nawilża przyzwoicie, ale nie robi cudów- tzn niczego, czego nie robią inne kremy i to te dużo tańsze. Jest dobry, nie odmówię mu niczego, ale też nie ma w nim nic co sprawiłoby, żebym przy nim pozostała- jest po prostu zwykły, a skoro czerpię takie same efekty i znacznie większą przyjemność z użytkowania (konsystencja, zapach itp) z innych kremów których cena jest 5 razy niższa to nie widzę powodu, by do niego wracać.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

dobry ale drogi

bardzo dobry krem, nawilża, odżywia, skóra jest taka piękna promienna, aczkolwiek nie mam dużych problemów ze skórą, więc nie wiem czy faktycznie tak bardzo pomaga; stosuje wieczorem, bo dość długo się wchłania, rano skóra ejst świetna, ale za tą cenę to chyba jednak za mało, krem jest drogii i w cale nie uważam żeby był wydajny; na zimę chyba jednak bardzioej poelcam iwostin na zimę, duzo tanszy a ekekt podobny

Ilość zużytych opakowań: trzy

Super krem na jesień i zimę

Na ten krem namówiła mnie Pani w aptece i pozytywne opinie na Wizażu. Nie zawiodłam się, chociaz mam cerę mieszana/ przetłuszczającą się krem ten nie powoduje u mnie błyszczenia i nie zapycha porów. Używam go po zastosowaniu 3 kroków Clinique typ 3. i to połączenie na okres zimowy jest idealne. na lato zastosuję lżejszy krem tej firmy bo jest świetna. Kremy są w cenie odpowiadającej jakości. Krem spowodował odżywienie i ożywienie mojej skóry. Teraz jest gładziutka i niedługo będzie wręcz idealna. Polecam