Christian Dior, 1-Couleur Powder Mono Eyeshadow (stara wersja)

Christian Dior, 1-Couleur Powder Mono Eyeshadow (stara wersja)

Nowa propozycja Diora: pojedyncze pudrowe cienie zamknięte w eleganckich granatowych kasetkach z lusterkiem i aplikatorem.
Producent zapewnia o niewiarygodnym komforcie stosowania i zadziwiajacej trwałosci cieni.
Możemy cieszyć się czternastoma odcieniami (matowymi, perłowymi lub błyszczacymi), które pozwolą nam stworzyć ultra-trendy makijaż zależnie od naszych zachcianek...
005 Icy White
925 Baby Mauve
965 Amber Plum

Cena: 31CAD(dol.kanadyjskich)/ 2g

086-przepiękny

Obrysowanie oka tym cieniem to wręcz niebianska rozkosz:)mozna nim otworzyc oko,powiększyc je,nadac kształt kocicy..jest piękny..czerń jakby połączona z popielem..drobinki nie sa nachalne a wręcz ujmują lat ..makijaz od diora tymi cieniami to przyjemność

Używam tego produktu od: mca

Uzależniona

Mogę śmiało powiedzieć, że jestem od nich uzależniona. Dzień bez chociaż kropki Diora na powiekach to nieudany dzień. Jest to mój absolutny KWC, kocham wszystkie moje trzy maleństwa wręcz do szaleństwa :) Kiedy po raz pierwszy się umalowałam odcieniem Silver Dust czułam się fantastycznie, bo wreszcie trafiłam na srebrny odcień, który nie wyglądał bazarowo. Oprócz niego mam jeszcze Spicy Brown i Baby Mauve, a w niedalekiej przyszłości planuję zakup czegoś wpadającego w niebieski ;) Polecam przede wszystkim kobietom, które chcą mieć na oczach taki sam kolor rano jak i wieczorem bez konieczności poprawek, wielbicielkom intensywności, a nie bladych półśrodków 9co nie oznacza że wszystkie kolory są krzykliwe).

Plusy:
- wydajność
- trwałość
- kolory
- konsystencja
- jedyny cień, do którego nie używam bazy
- intensywność odcieni

Minusy:
- brak

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 3 zaczęte

Jak roziskrzone niebo nocą...

Posiadam odcień 086 Flash Black. Z pewnością nie jest to typowa czerń, gdyż ma w sobie nutkę grafitu. Sam cień jest mocno napigmentowany, o aksamitnej konsystencji, z mnóstwem iskrzących się drobinek. Jest wprost idealny do przydymionego makijażu oka. Przy aplikacji cień nie osypuje się, a drobinki są faktycznie widoczne i pięknie mienią się na powiece. Niestety, bez użycia bazy dość szybko blaknie. Poza tym jest niezwykle wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1: 086 Flash Black

Bardzo dobry produkt

Zdecydowanie wart polecenia. Faktycznie cena moze nieco odstraszyc, ale produkt ten jest tak wydajny, ze na prawde warto. Makijaz jest trwaly, wg mnie nie wymaga poprawek. Bardzo dobrze sie go naklada.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: kilka (nascie)

Całkiem Fajne

Cienie nie spełniają wszytskich moich wymagań, choćby z kilku prostych faktów:

- osypują się podczas aplikacji
- nie są wystarczajaco trwałe - max 6 h
- w warunkach ekstremalnych potrafiły sie lekko zrolować na powiece
- brokatowe kolory maja bardzo gruby brokat, który może troszkę podrażniać powiekę

Jednak fakt że posiadam kilka palet w domu świadczy na korzyść

- niebanalne zestawienia kolorystyczne
- bardzo przyjemna aplikacja, intensywne odcienie
- bardzo łatwe w demakijażu
- nieziemski efekt, banalnie proste cieniowanie i mieszanie cieni

Ilość zużytych opakowań: każde jeszcze mam - 3

ideał

Wchwili obecnej posiadam 3 op.- 516-nude luminescence(piękny,naturalny beż z delikatną poświatą),826-infra rose(-jasny róż z delik.poświatą) i 056-argentic(odcień\'\'stalowy\'\').Piękne kolorki-jedyny minus to zbyt uboga gama odcieni.... Ale efekt,trwałość,wydajność,łatwość aplikacji-cieniowania...... IDEALNE, w końcu to Dior....

Używam tego produktu od: długi czas
Ilość zużytych opakowań: 3 , a z pewnością będzie więcej.

godne polecenia :)

W swoim posiadaniu mam cień o nr 826- INFRA ROSE ;) jest on różowy. Używam go od 3 miesięcy praktycznie non stop, a zużycia prawie nie widać :) co świadczy o jego wydajności :D a teraz...

PLUSY :

+ wydajny
+ nie uczula
+ nie roluje się
+ nie warzy na powiekach
+ nie migruje
+ dobrze jest na pigmentowany
+ gramatura dość spora ( w opisie pisze, że ma 2 gramy, a na moim opakowaniu pisze iż ma 2,2 g )
+ podczas nakładania nie osypuje się

MINUSY :
Co do samego cienia nie mam żadnych zastrzeżeń z kolei co do ceny to zastrzeżenia są :P cena jest troszku wysoka ( ja zapłaciłam w sephorze 125 zł )

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 :)

jednym słowem: śliczny

Mam wersję fioletową ze złotymi drobinkami. Na powiece wygląda po prostu wspaniale. Najlepiej nakładać gąbeczką na mokro - wtedy wspaniale widać brokat i fiolet jest mega intensywny. Jeśli chodzi o rozcieranie - też jest do tego dobry. Ogólnie jestem w nim zakochana ;) Zdecydowanie polecam. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie mi dane wypróbować jeszcze inne kolory. Używam od 2 lat i nic się z nim nie dzieje. Jaki był taki jest. Bardzo wolno się zużywa i to też jest niewątpliwie jego zaleta.

Ilość zużytych opakowań: nadal jedno

Przeciętne

Kupiłam od razu trzy kolory Brown Sequins, Flirty Brown , Blooming Pink. Nałożone razem na powiekę i odpowiednio wycieniowane tworzą fajny efekt ale za ta cenę spodziewałam się wielkiego wow a otrzymałam średniawkę Diora.
Cienie są odpowiednio napigmentowane, ale są twardawe i po jakimś czasie blakną. Opakowanie średnio mi się podoba.

Generalnie nie są złe ale można dostać podobne o połowę tańsze.

Używam tego produktu od: ok roku

Ilość zużytych opakowań: używam trzech, jeszcze żadnego nie skończyłam

matowa perfekcja

Mam 2 odcienie kultowy w tym sezonie chłodny szary brąz 555 i złoty fiolet ze stałej kolekcji Amber Plum.
Powiem tak - to są jakby 2 różne marki, różne cienie kompletnie. Gdybym oceniała fiolet samodzielnie dałabym mu góra 3 gwiazdki. Twardy, trudny w nakładaniu, tworzy plamy, osypuje się i na oku wygląda średnio a już na pewno jak produkt za takie pieniądze.
Natomiast odcień 555 jest boski.Konzystencja bogata - jak w tradycyjnych 5-tkach, krycie pełne przy fantastycznym rozprowadzaniu cieniutką warstwą. Kolor niesamowicie sexi, cudnie skomponowany, widoczny ale nie dodaje lat, podkreśla spojrzenie szarniebieskich oczu. Wygląd powieki perfekcyjny przez wiele godzin, nie blednie. Wygląda luksusowo.

Używam tego produktu od: mniej więcej roku, miesiąca

dobry, ale bez rewelacji

Miałam już dość beznadziejnych cieni, których nie miałam już na powiece po godzinie. Postanowiłam zaszaleć i kupić coś z najwyżej półki, licząc na trwałość. Nie przeliczyłam się- cień trzyma bardzo długo. Niestety zbiera się przy załamaniu powieki (tj zostaje w "rowkach", a lekko zmywa obok). Wprawdzie tego tak bardzo nie widać, ale za taką cenę oczekuję czegoś więcej ;). Ten cień to również gratka dla estetek- przeurocze opakowanie i pokrowiec. Dobrze się nakłada i łatwo zmywa.

Doskonały KWC

Posiadam 2 odcienie nude "coś tam" i rose "coś tam".Trwałe ,pięknie mieniące się,nie osypujące się...Dla mnie doskonałe, szczególnie ten różowy cudownie rozświetla i odświeża spojrzenie które staje się jeszcze bardziej zielone...

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:2 w użyciu