Dermacos, Koncentrat wzmacniający naczynka z witaminą K 3%

Dermacos, Koncentrat wzmacniający naczynka z witaminą K 3%

Koncentrat wzmacniający DermaCos uodparnia układ naczyniowy, zapobiega powstawaniu pajączków i przywraca skórze równowagę. Zmniejsza zaczerwienienia i widoczne naczynka krwionośne, przez co skóra staje się zdecydowanie jaśniejsza i zdrowsza.
Witamina K 3% w mikronośnikach (Kontrolowany System Uwalniania) silnie wzmacnia naczynka krwionośne, zmniejsza ich kruchość i skłonność do pękania. Likwiduje rumień i zaczerwienienie skóry, przyspiesza ustępowanie obrzęków.
Ekstrakt z kasztanowca zwiększa odporność i szczelność naczyń krwionośnych
Biostymulator odporności zmniejsza wrażliwość na negatywne czynniki zewnętrzne, skutecznie łagodzi podrażnienia.
Badania wykazały, że koncentrat systematycznie stosowany redukuje zaczerwienienia i widoczność pajączków, wzmacnia naczynia krwionośne i uodparnia je na pękanie. Likwiduje nadmierną wrażliwość skóry, przywraca jej równowagę i zdrowy wygląd.

Wskazania:
- wyraźne "pajączki"
- rozszerzone, pękające naczynka krwionośne
- rumień i zaczerwienienia
- stłuczenia i wylewy podskórne
- początkowe stadium trądziku różowatego
Potwierdzona skuteczność: Według 100% osób testujących koncentrat wzmacniający naczynka DermaCos poprawia stan naczynek krwionośnych i zmniejsza ich reaktywność, łagodzi podrażnienia i uczucie pieczenia, zmniejsza zaczerwienienie skóry oraz zapobiega dalszemu powstawaniu "pajączków".

juz stracilam cierpliwosc :(

Uzywalam ponad rok. Myslalam, ze trzeba poczekac na rezultat, atu nic! Nie pojawily sie zadne nowe pekniete naczynka, cera wygladala ok, ale bez wiekszego efektu.

Plusy:
niedrogi
nie pozostawia zandego filmu na twarzy
wydajny

Minusy:
Ciezko go dostac
Trzeba po nim nalozyc krem
nie zauwazylam spektakularnych zmian

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

szału niema :)

Od długiego czasu walczę z naczynkami,jak narazie nieskutecznie,a ten kremik mi w tym nie pomagał.
Kupiłam go ponieważ naczytałam się na wizażu ochów i achów,ale jakoś tego zachwytu nie podzielam.
Plusy
-co nieco z tymi naczynkami robi,ale bardzo na krótko
-ładnie się wchłania,nie zostawia lepkiej warstwy
-nadaje się pod makijaż
-fajny zapach,ledwie zauważalny i nie nachalny
-dobrze nawilża
minusy
-słabo działa
-trudno dostępny(nabiegałam się za nim jak głupia)
Taki ogólnie średniaczek,krzywdy nie zrobi,ale też zabardzo nie pomoże,jak ktoś niema dużych problemów z naczynkami może spróbować,a ja poszukam czegoś mocniejszego.

Używam tego produktu od:ok. miesiąca

nie zachwycił

Zacznę od tego że moją zmorą przynajmniej puki co nie są popękane naczynka pajączki tylko niezdrowy rumień który zwłaszcza w sytuacjach stresowych gorąca czy zimna wygląda okropnie. Mówiąc dosadnie czerwone placki na policzkach i nosie. Więc nie wiem jak działa na pajączki ale na rumieńce nie działa. Owszem zaraz po użyciu skóra rozjaśniała się jednak długofalowych efektów brak. A szkoda bo miałam nadzieję że trochę zadziała. Nałożony na rozpaloną twarz szczypał, w zbyt dużej ilości nie chciał się wchłaniać i rolował się. Cena przystępna opakowanie super praktyczne, wydajny, jednak dostać go nie jest łatwo. Skład bardzo dobry więc może faktycznie działa niestety nie na mnie-wielka szkoda.

Używam tego produktu od: używałam pół roku

Bez rewelacji

Koncentrat pomimo swojej "lekkiej" konsystencji strasznie zatykał mi pory. Nie dało się w moim przypadku go używać przez dłuższy czas. Nigdy w życiu jeszcze nie miałam tyle pryszczy na twarzy... A dodam, że mam cerę suchą, a jakiś pryszczyk mi wyskoczy najwyżej raz na miesiąc.
Nie miałam okazji sprawdzić jego skuteczności przy dłuższym stosowaniu, ale po 3-4 tygodniach nie zauważyłam żadnych rewelacyjnych efektów. Choć może twarz była mniej czerwona, ale te pryszcze przesłaniały mi i tak cały widok ;)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: gdzieś połowa jednego

nie działa :(

No niestety, ja mu dobrej opinii nie wystawię. Nie mam dużych problemów z czerwienieniem czy też bardzo widocznych naczynek, ale jak się przypatrzę to są. I po 1,5-2 miesiącach stosowania dalej są, nawet bym powiedziała że bardziej widoczne! Chyba go odstawię i za jakiś czas zrobię drugie podejście.
Konsystencja żelowa, minimalnie nawilżająca -parę razy zdarzyło się użyć bez kremu i przeżyłam (nie wychodząc z domu). Wchłania się zależnie od ilości (może za mało nakładam ?), jak wyschnie zostawia lekko lepką powłokę. Nie mam problemów z nałożeniem później kremu. Bezzapachowy. Fajny higieniczny dozownik.
Na plus zalicza mu się skład i tylko dlatego nie dostanie 1*.
Nie wiem czy kupię, mimo braku efektów łudzę się że jednak coś dobrego mi robi.

Używam tego produktu od: 1,5 - 2 m-ce

Zawsze pod reka

Rumien to moja zmora, do rozszerzonych naczynek w okolicach nosa juz sie przywyczaiłam, ale nagle bordowe placki na twarzy doprowadzaja mnie do szału, kupiłam bo gdzies przeczytałam ze warto, bez wiekszych nadziei, dla mnie efekty na co dzien przy normalnych funkcjonowaniu malo widoczne, nie zadziałał na pajączki, jednak w sytuacjach w ktorych do tej pory zauwazałam intensywne czerwinienie (stres, alkohol, zawstydzenie, gorac) po okolo miesiecznym sotowaniu, daly efekt zmnijeszenia rumniencow (nie zeby sie juz nie pojawil, ale byl mniej widoczny i nie powodowal tak intensywnego podraznienia skory).
Ponadto rewelacyjna konsystencja zelu bardzo szybko sie wchłania, mozna na niego zastosowac inny kre, super opakowanie, przyjemny zapach.

Minus, bardzo trudno go dostac, przynajmniej w mojej okolicy

Ilość zużytych opakowań: 4 w trakcie

Kupiłam ten produkt pod wpływem chwili :) potrzebowałam czegoś takiego ale nie byłam pewna ale usłyszałam obok jak dziewczyna prosi o zamówienie kilka takich produktów bo są bardzo dobre i ciężko dostać wziełam przetestowałam i okazało się bardzo dobre po 2 tygodniu naczynka nie widoczne konsystencja jest bardzo leciutka najlepeij na noc bo się wchłania , na wchłąniecie potrzeba około 10 min jest tani i dobry polecam

Używam tego produktu od:1 roku

dobry i tani

używam go od dłuższego czasu pod kremy ...jest taką niby bazą pod krem rano i wieczorem.
Zauważyłam poprawę- naczynka zbledły ale nie znikły. ...Lepsze jednak to niz nic! :) takze polecam szczególnie osobom u których problem naczynek dopiero sie pojawia, bo w tych przypadkach koncentrat moze wiele zdziałać i zahamować proces ich dalszego tworzenia..

Działa

Witam!! Kupiłam ten kosmetyk zachęcona opiniami na jego temat na różnych forach internetowych. Mówiąc szczerze nie spodziewałam się zaskakujacych efektów. Po pierwszym zastosowaniu stwierdziła, że produkt jest miły w użytkowaniu: gigieniczne opakowanie, ładnie się roprowadza, szybko sie wchłania, nadaje się pod makijaż, nic sie nie roluje, nie uczula. A po miesiącu stosowania zaczełam obserwować rezultaty: moja skóra tam gdzie była zaczerwieniona zaczęła blednąć i naczynka również. Nie wyobrażam sobie zycia bez tego kosmetyku, ponieważ gdy raz zdecydowałam się go odstawić (trochę zmęczyło mnie bieganie po aptekach, aby go zamówić) skóra z dnia na dzień robiła się bardzie zarumieniona. Polecam!!

Ilość zużytych opakowań:nie wiem, nie liczę

Skutecznie rozjaśnia

Bardzo dobry produkt, trochę nietypowy jak na kosmetyk do cery naczynkowej. Przexroczysty, lekko lepiący zel. Ładnie nawilża. Nie nadaje się pod makijaż dla tłustej i mieszanej cery, ponieważ pozostawia lepką błonke na twarzy. Smaruję nim buzię na okoo 2 godziny, a później robie makijaż. Skóra jest nawilzona, rozjaśniona, złagodzone podrażnienia. Efekt jest znakomity jak za taką cenę.
Mało wydajny i trudno dostępny.

Używam tego produktu od:ponad rok

skuteczny...

Mam w kilku miejscach problem z naczynkami, dodatkowo mam suchą skórę - kremy do cery naczynkowej zwykle nie nawilżają zbyt dobrze, dlatego serum nakładane pod krem jest dla mnie idealnym rozwiązaniem:
po pierwsze moge je nakładać pod dowolny krem
po drugie w związku z faktem, że stosuję je punktowo jedno opakowanie starcza mi na bardzo długo :)

Koncenrat ma postać lekkiego żelu, szybko się wchłania, krem się na nim nie wałkuje.
Po ponad miesiącu stosowania stare naczynka są wyraźnie bledsze i z każdym dniem wyglądają lepiej, a nowe się nie pojawiają.

Ja jestem zadowolona. Na pewno pozostanę przy tym produkcie na dłużej :)
Polecam.

Używam tego produktu od: prawie dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jendo

KWC

Nic nigdy tak ładnie nie zadziałało u mnie na naczynka!Przestał mi się czerwienić nos i policzki a dwa duże pajączki stały sięeo wiele jaśniejsze!Na pewno nie kupię już nic droższego!Konsystencja żelowa nie zatyka porów po prostu KWC!!!Używam tego produktu od:2 miesięcy 2 razy dziennie
Ilość zużytych opakowań: