Ziaja, Sopot Sun, Krem do cery fotowrażliwej SPF 25 (stara wersja)

Ziaja, Sopot Sun, Krem do cery fotowrażliwej SPF 25 (stara wersja)

Bioaktywny krem do cery nadmiernie wrażliwej na działanie promieni słonecznych. Wydłuża 25-krotnie czas bezpiecznego przebywania na słońcu.
Skutecznie przeciwdziała poparzeniom słonecznym. Likwiduje skutki niedostatecznej ochrony skóry. Intensywnie nawilża, działa kojąco na naskórek. Wzmacnia naturalne mechanizmy obronne skóry. Wskazania: po 20 roku życia, do cery nadwrażliwej na działanie promieni słonecznych. Substancje aktywne: Bacocalmine, Fotostabilne filtry UVA i UVB, Prowitamina B5 (D-panthenol), Witamina E.

przeciętny ze słabym składem

Lekki, lecz pozostawia na skórze tłustawy film.
Przyjemnie pachnie, wygodny w stosowaniu.

Po pewnym czasie ułamało mi się zamknięcie.

Ogólnie dobry krem, jednak uważam, że ochrona jaką zapewnia jest za słaba. Oprócz tego ma bardzo kiepski skład.
Jednak nie bieli i dobrze zachowuje się z makijażem.

Z tych powodów nie wiem czy go jeszcze kupię, nie mówię nie, ale mam nadzieję, że znajdę coś lepszego.

jest ok

Zabrałam go w teren, bo tylko to z ochrony przed słońcem udało mi się znaleźć w łazience tuż przed wyjazdem. Został przetestowany w trudnych warunkach i się sprawdził.

Jak na krem do opalania ładnie pachnie. Nie robi nic złego twarzy, na resztę ciała działa bardzo dobrze - nawilża i wygładza skórę. Konsystencja gęściejsza niż mleczka/balsamu ułatwia wydobywanie go z opakowania i rozsmarowywanie. Dobrze zabezpiecza przed spaleniem się na słońcu (sprawdzone metodą porównawczą - inni uczestnicy wypadu smarowali się innymi filtrami albo wcale i nie wyszli na tym najlepiej).

Niestety, na jasnej bawełnianej bluzce zostawił rdzawe ślady w okolicy dekoltu i rękawków, a wiadomo, że smarowanie trzeba czasem powtórzyć na powietrzu i nie da się potem zupełnie uniknąć zetknięcia skóry z ubraniem. Drobną niedogodnością jest też przyklejanie się piasku na plaży, bo krem pozostawia warstwę na skórze.

Jeden z przyjemniejszych kosmetyków do opalania, jakie na sobie wypróbowałam, choć na wszelki wypadek polecam uważać na ubrania.

Używam tego produktu od: przez dwa wyjazdy

dobry krem za dobrą cenę :)

kupiłam ten krem mojemu chłopakowi i zmusiłam do używania, ponieważ bardzo szybko sie opala, a wiadomo, nie ma to jak filtr :P i po pewnym czasie wziełam sobie odlewkę, bo sama zastanawiałam się nad kupnem. a stwierdziłam, że mimo tego, że jest bardzo tani, nie chcę kupić kota w worku.

plusy:
- nie zapycha, nie uczula, nie podrażnia (często używanie kremów z filtrem skutkuje zapchanymi porami, w przypadku Ziaji nic takiego się nie stało),
- nie bieli, ma lekką konsystencję,
- pozostawia na twarzy ochronny film, nie jest aż taki tłusty, śmiało można na niego nałożyć makijaż,
- jest wydajny, ma ładny zapach

minusy:
- niestety krem migruje do oczu powodując szczypanie i łzawienie, także trzeba omijać okolice oczu

myślę, że skuszę się na pełnowymiarowe opakowanie, właściwości i cena (około 10zł) zachęcają do kupna.

Fantastyczny

Kupowałam go regularnie w starej wersji, krem ma same plusy:

+ wydajny (starcza na całę wakacje)
+ ładnie pachnie
+ doskonale się wchłania i rozsmarowywuje
+ cena
+ nie uczula
+ nie zapycha
+ nie podrażnia
+ nie wysusza, wręcz nawilża
+ nie bieli
+ dostępność

Krem ideał i do tego polski:D

Używam tego produktu od: kilku dobrych lat
Ilość zużytych opakowań: sporo naprawdę

dobry filtr za niewielkie pieniądze :)

Kopiuje recenzje z spf 30 bo mam takie same odczucia odnosnie obu wersji ;)

Plusy:
:) Cena
:) Nie lepi się
:) Nie bieli
:) Nie zapycha
:) Chroni przed promieniami-odkad stosowalam slonko mnie nie opalilo a skora robila się jasniejsza

Minusy:
:( nalezy ostroznie nakladac w okolice oczu bo jak dostanie się do oka zaczyna piec swedziec i wogole masakra się zaczyna :D

Za tą cene..Polecam ;)

Używam tego produktu od: uzywalam kilka tygodniu

fajny, ale ma minusy

jeden z lepszych filtrów jakie miałam, zazwyczaj wszystkie wkurzały mnie tłustością, bieleniem i zapychaniem
ten krem jest lekki, łatwo się rozsmarowuje, można nałożyć nawet dość dużą ilość i skóra nie wydaje się obciążona
nie bieli, nie jest gęsty i nie bardzo tłusty - nie wchłania się co prawda do matu na mojej mieszanej cerze, ale da się zrobić na nim makijaż i zmatowić go na cały dzień
do tego jest tani i ma duże opakowanie, dobrze chroni skórę przed słońcem, przy tym nawilża
przeszkadzają mi w nim 2 rzeczy - dziwny zapach i to, że podrażnia oczy
zapach bym oczywiście zniosła, ale podrażnienie go dyskwalifikuje
oczywiście nie nakładam go wokół oczu, ale on jakoś do nich migruje, po 3-4 godzinach oczy zaczynają piec ( i zdarza się to tylko po użyciu tego filtra, w dni, kiedy używam innego kremu - nie)
dlatego ponownie nie kupię, zapoluję raczej na nową wersję spf 30, może nie będzie mieć tych wad

jestem na tak

Kupiłam ten krem jakieś rok temu.Poużywałam kilka razy i odstawiłam do lodówki w zamiarze zuużycia go do ciała, bo na twarzy pozostawiał tłustą warstwę. Teraz jednak musiałam( używam maści z kwasami)wrócic do niego i jestem zaskoczona bo jest to zupełnie inne działanie niż poprzednio. Krem ładnie się wchłania, nie bieli i nie zostawia tłustej warstwy, tym samym świetnie nadaje się pod makijaż.Nie potrzebuję bardzo wysokich filtrów np. SPF 50, dlatego 25 przy mojej karnacji jest odpowiednia.Jest bardzo wydajny, mam pierwsze opakowanie w użyciu już chyba z poł roku i ciągle jest, wystarczy jedna kropla.Cena też jest przystępna.Gorzej z dostępnością bo pojawia się (czasami) w drogeriach tylko w okresie letnim...ale dla chcącego nic trudnego ;)

Używam tego produktu od: 5 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

wreszcie coś co nie bieli i chroni!!!

Zakup był z ciekawości, bo wiosna się zbliżała i pomyślałam ,że buźkę trzeba jakoś chronić.

+ nie zostawia tłustej warstwy- która dla mnie jest nie do przyjęcia bo mam cerę mieszana i na dodatek potrzebuję czegoś na czym podkład mineralny będzie się trzymał
+ wydajny
+ tani- to są jakieś grosze dosłownie
+ bardzo dobrze się wchłania
+ nie pozostawia uczucia ciężkości na twarzy, nie czuć go w ogóle
+ ma faktor 25 - myślę,że całkiem w porządku
+ jak wspomniałam mam cerę tłustą, ale zapychania absolutnie tutaj nie ma, nic mi po mim nie wyskakuje, nie uczula mnie.

- minusów nie widzę, chętnie będę stosować go nie tylko latem :)

P.S. A jednak ma minus i dlatego odejmuje pół gwiazdki. A za co? a no za to ,że jak sie dostanie do oczu to strasznie szczypie...przekonałam sie o tym w te największe upały wychodząc na rower. Z 10 minut mnie trzymało szczypanie:/

No cóż- wydaje mi się, że znalazłam dla siebie odpowiedni filtr. A że produkt jest tani i naszej rodzimej marki to dodatkowo mnie to cieszy :D

Lubimy się :)

Krem kupiłam teraz na wiosnę, bo słonko zaczęło juz palić a ja nie miałam żadnego kremu z filtrem. Powiem tak: Na takie właściwości cena jest śmieszna.

-8.90 :)

-Dobrze chroni.

-Nie pozostawia bardzo tłustego filtru.

-Lekka konsystencja.

-Skóra się po nim nie świeci.

-Nawilża.

-Jest delikatny. Nie podrażnia.

Ogólnie bardzo dobry krem :))

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1.

Lubię ją

Krem bardzo dobry, ochrona jak należy, bardzo dobra wydajnośc, świetna cena i całkiem niezła dostępnośc. Krem po około 20-15 minutach wchłania się pozostawiając delikatny, nietłusty film ochronny. Preparat idealnie zgrywa się z podkładem przez co można go stosowac pod makijaż. Opakowanie niestety kiepsko się zamyka i może coś wyleciec. Lubi też zasychac czego nienawidzę ! Prócz tego krem ma bardzo ładny zapach taki wakacyjny. Wadą jest też wodnista konsystencja.

Używam tego produktu od: sezonowo, ale taraz mam innego faworta
Ilość zużytych opakowań: kilka

Dobry,tani filtr.

Używam kwasów i do zabezpieczania twarzy wybrałam ten filtr.

Plusy:
:) cena
:) fajna tubka która stoi,dzięki temu gdy produkt się kończy nie musi stań "na głowie"
:) nie bieli
:) dobrze się wchłania (zawsze aplikuje 2 porcje)
:) łatwo dostępny
:) nie zapycha

Minusy:
:( świeci się ale puder bambusowy sobie z tym radzi
:( czasem migruje do oczu co w efekcie daje całodniowe łzawienie i pieczenie

Faktor 25 stosuję na zimę więc nie wiem jak się sprawdza w kwestii opalania i ochrony. Na lato stosuje wyższe filtry 50,60. POLECAM JAKO FILTR NA CODZIEŃ DLA NIEWYMAGAJĄCYCH

Używam tego produktu od: 5 msc.

Miły zapach, lekka konsystencja.

-miły zapach tak jak napisałam wcześniej, kojarzy mi się z wakacjami, bo własnie wtedy go zakupiłam
-wydajny
-lekka konsystencja
-lekkie nawilżenia
-świetny do codziennego stosowania
-tani

Kupiłam go w wakcje w Super-Pharm ,a le powróciłam niedawno, bo czytałam dużo o pielegnacji twarzy kremem z filtrem i uświadomiłam sobie, że jest to bardzo istotne :)

Polecam!!

Używam tego produktu od: całe lato i ostatni miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno, cały czas nie skończone