Joanna, Effect.net, Nabłyszczacz tryskający

Joanna, Effect.net, Nabłyszczacz tryskający

Służy do nabłyszczania matowych włosów. Efekt: Superpołysk i elastyczność. Fryzura jest elastyczna i nieobciążona .

Śmierdziel stulecia!

Najbardziej cuchnący kosmetyk jaki miałam! Zapach to, moim zdaniem, połączenie piwa i kiełbasy, okropny! Nabłyszczał, to prawda, ale wstydziłam się po jego użyciu gdziekolwiek pójść z obawy, że smrodek się za mną unosi. Druga wada to wysuszanie włosów. Użyłam go tylko kilka razy, reszta służyła mi jako skuteczny (acz wciąż śmierdzący) płyn do mycia luster ;p

Jestem na nie

Niestety, ale nie jestem zadowolona z tego produktu.
Nabłyszczacz ma przede wszystkim okropny zapach, który jak na złość bardzo długo się utrzymuje.
Poza tym kosmetyk obciąża włosy, wyglądają one na przetłuszczone.
Efekt nabłyszczenia jest zauważalny, ale cóż z tego skoro nabłyszczacz ma tyle wad, których nie zaakceptuję.
Odradzam.

fajny

a mi się spdobał :) zapach rzeczywiście dziwny(lekko alkoholowy)ale mi bardzo odpowiadał, kwestia gustu :) mam kręcone włosy i po nabłyszczaczu brdzo ładnie mi się układały, loki były bardzo ładne i błyszczące. kiedy miałam wyprostowane włosy nabłyszczacz się nie sprawdzał, włosy się po im lekko falowały

Brr.....

Okropieństwo. Zapach jakiś taki amoniaku - a przynajmniej tak mi się skojarzył. Owszem nieco nabłyszcza, ale...
Moje włosy stały się po nim:
- suche
- tępe
Produkt beznadziejny, naprawdę nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka razy użyłam
Ilość zużytych opakowań: trochę z butelki

***

Nawet przy dobrych chęciach nie mogę nic dobrego o nim powiedzieć.Pomimo nawet minimalnej dawki zero nabłyszczenia za to proporcjonalnie odwrotna ilość przetłuszczenia.... Używam tego produktu od:1 miesiąc
*********************************************************
Postanowiłam zedytować recenzję i przeprosić się z nabłyszczaczem.Po parokrotnym rozjaśnianiu włosów z brązu na jasny blond( w ciągu 2 dni) moje włosy zrobiły się suche i sianowate.Oprócz porządnej maski po której stan włosów jest lepszy postanowiłam użyć jakiegoś nabłyszczacza by nadać im optycznie zdrowszy wygląd.na półce akurat był stary preparat Joanny...i o dziwo w mojej obecnej sytuacji sprawdził się o niebo lepiej.Ładnie nabłyszczył, podkreślił blond kolor włosów, włoski przestały przypominać filc( gdyby nie suchość czupryny zdaje sobie sprawę że efekt tłustych włosów murowany...)Do suchych i sianowatych tak w innym przypadku absolutnie nie

na tak, ale...

Jest tani i rzeczywiście nabłyszcza, ale tylko na chwilę. Efekt trzyma się może z godzinę, ale zawsze coś. Za tą cenę cudów się nie spodziewałam. Trochę dusząco pachnie, ale można się przyzwyczaić. No i jest dosyć wydajny. Używam go z siostra praktycznie codziennie od jakiś 3, czy 4 miesięcy.

Używam tego produktu od:3, 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

o, nie

Nie jest to nabłyszczacz dla mnie. Włosy mam wprawdzie suche,ale on przetłuszcza je tak makabrycznie,że na drugi dzien rano wyglądają jakby z miesiąc czasu szamponu nie widziały.Nabłyszcza dość dobrze,ale nie chce mi się myć przez niego głowy codziennie,ani to fajne ani zdrowe.Poza tym zapach ma straszny.Więcej nie sięgnę, nie ma mowy.

Ilość zużytych opakowań:nie dało się zużyć 1

Skuteczny

Kosmetyk bardzo ladnie nablyszcza wlosy. Nie obciaza ich za bardzo co tez jest duza zaleta (ale ja mam suche wlosy i ciezko je nadmiernie obciazyc ;)). Wlosy staja sie po nim gladkie i blyszczace, nie pusza sie. Polecam

Używam tego produktu od: pol roku

śmierdziuszek

Gdyby nie odrzucający zapach tego kosmetyku oceniłabym ten nabłyszczacz całkiem wysoko ale niestety zapach, zwłaszcza przy kosmetyku, który nakłada się na włosy jako ostatni, jest dla mnie bardzo ważny.

zacznę od plusów:
- skuteczny, naprawdę widocznie nabłyszcza włosy;
- nie skleja i nie obciąża (zastosowany z umiarem)
- efekt utrzymuje się długo;
- jest wydajny;
- ma poręczną buteleczkę, niezbyt ładną ale wygodną;
- niska cena;

minusy:
- zapach!! pachnie jak kosmetyki fryzjerskie sprzed lat, chemicznie, ostro, bardzo nieprzyjemnie :(

Używam tego produktu od: kilka użyć
Ilość zużytych opakowań: nawet 1 nie skończyłam

kiepski

kupiłam go swego czasu żeby pasemka lepiej się prezentowały, użyłam kilka razy i za każdym razem usiłowałam się jakoś do niego przekonać ale nie potrafię. Jeden plus za to, ze faktycznie nabłyszcza, minus-że na krótko, drugi plus za to,ze jest wydajny, minus-jeśli psikniesz raz za dużo osiągniesz efekt tłustych włosów. I wreszcie coś co kategorycznie przemawia za tym, by go nie kupować-zapach a właściwie straszny smród, sama nie wiem do czego go porównać, mało tego-ów smrodek dość długo utrzymuje się na włosach i przy każdym poruszeniu głową rozchodzi się owa woń. Wolę dopłacić i mieć coś duzo lepszego.

Używam tego produktu od:mam kilka miesięcy, użyłam parę razy

fajny

jest tani i spełnia swoją podstawową funkcje - nabłyszcza.

ale.. zapach mnie poprostu wykańcza.. jak popsikam sie w łazience to musze z prędkością światła stamtąd uciekać bo aź źle mi sie robi.. naszczęście "pachnie" tak tylko tuż po użyciu, potem zapach sie ulatna..

i jeszcze jedno - bardzo łatwo z nim przesadzić i włosy wyglądają jak nie umyte - ale ciut wprawy i wyczucia i jest ok :)

no i bardzo wydajny..

Używam tego produktu od: nie pamietam

średni

Mam włosy które lubią się puszyć i są falowane . Uzyskuje porządany efekt wtedy gdy wyprostuje włosy jeśli spryskam je bez wczesiejsego uzycia prostownicy to efekt jest mało widoczny utrzymuje się ok. 2h Używam tego produktu od:tygonia
Ilość zużytych opakowań: połowa 1