KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Rival de Loop Anti - Age, PflegekapselnTygodniowa kuracja przeciwzmarszczkowa w ampułkach (stara wersja)

4 na 584 opinie

Kupi ponownie: 70% osób
    Pintalabios
    4 lipca 2012 o 12:13
    Idealne do masazu twarzy
    Recenzje mowia same za siebie, ale i ja dorzucam swoja. Nie wyobrazam sobie zycia bez serow, uzywam ich sumiennie ponad 10 lat (zawsze byl to ANR EL, ale ostatnimi laty przeszlam na bezbledne SkinCeuticals CE Ferulic, Blemish + Age Defense lub Phloretin CF - co kosmetyk, to perelka), moze dlatego moja zdecydowanie ponad 30-letnia cera wyglada o dyche mlodziej :D Natomiast te kuracje Rossmanna traktuje nie jak serum, ale jako olejki w rodzaju Decléor, ktore niestety szalenie mnie zawsze uczulaja i podrazniaja. A olejek w moim odczuciu sluzy do masazu i podtrzymywania produkcji kolagenu i elastyny. Zuzylama sumiennie 4 opakowania tych kapsulek (dwa z rzedu, potem przerwa na moja normalna pielegnacje i znow dwa z rzedu). Taka kapsulka, nawet przy mojej zadbanej i suchej cerze, wystarcza zamiast serum i kremu. Aplikuje ja na noc, fundujac sobie jakis 5-minutowy masaz. Przyjemnie sie naklada, przyjemnie masuje, konsystencja w sam raz, zapach nienachalny, mily. Tylko te dziubki takie tandetne, ciezko sie odrywa, ale nie wymagajmy przy tej cenie cudow ;) Najwazniejsze jest to, ze buzia jest nastepnego dnia promienna, nawilzona, odzywiona, wypchnieta o jednolitym kolorycie. Bardzo polecam jako kosmetyk do masazu. Nic nie podraznia, nie uczula, nie zapycha, brak wad. Kapsulka starcza mi na twarz (a mam ja w rozmiarach typowych dla homo sapiens, zadnych przerostow ;) , na szyje i dekolt biore kolejna. Po masazu delikatnie przykladam do twarzy reczniki papierowe, zeby pozbyc sie nadmiaru tlustej mazi. Używam tego produktu od: maja Ilość zużytych opakowań: 5 idzie

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    lulaluna
    29 marca 2011 o 16:05
    milutkie
    Nie kupiłabym tych rybek, gdyby nie fakt, że kupiłam krem beauty energy, który w moim przypadku potrzebuje dodatkowego wsparcia. Padło na rossmanowskie rybki - kupiłam te i niebeskie. Przyznam, że skład tych od początku wydał mi się ciekawszy i efekt tych jest zdecydowanie lepszy od niebieskich - nawilżających tylko z nazwy. Ponieważ mam suchą skórę, ze skłonnością do zapychania i pryszczy, stąd nazywam ją mieszaną, ale w gruncie rzeczy to ona jest bardzo sucha, to olejek wsiąka we mnie momentalnie. Czasem aplikuję nawet 2 rybki pod krem. I w ten sposób krem z pomocą rybek nie wysusza:-) Czy działa przeciwzmarszczkowo? Odkąd używam nie zauważyłam żeby pojawiły się na twarzy zmarszczki. Przyznaję jednak, że nie jest to jakiś fantastyczny kosmetyk, sprawdza się w roli pomocnika. Podobny efekt daje oliwka Hippa. A jednak dodaję dwiazdkę. Przy dłuższym stosowaniu, cera zyskała zdrowszy koloryt. Rybki nie zapychają i nadają się pod oczy:-)

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    martuś78
    4 czerwca 2007 o 10:02
    fajny kosmetyk za grosze
    Kupiłam przez przypadek, zachęcona recenzją poprzedniczki i nie żałuję. To prawdziwy balsam na moją suchą cerę, która od czasu do czasu potrzebuje natłuszczenia i witaminowego zastrzyku. Kosmetyk regeneruje skórę, przywraca jej gładkość oraz sprężystość, poza tym zniwelował trochę moje mimiczne zmarszczki pod oczmi ( już po tygodniowej kuracji! ). Idę więc kupić następną ,,porcję", zobaczymy, jak poradzi sobie z czołem:). Dodam, że 7 ampułek kosztuje około 5 zł, a każda starcza na twarz i dekold. Kosmetyk nie uczula, nie pachnie. Myślę, że dla pań około 30. z suchą cerą to super rozwiązanie. Używam tego produktu od:tygodnia Ilość zużytych opakowań:1

Daga0810
    15 maja 2018 o 17:59
    4 / 5
    Idealne na szyję i dekolt
    Tak jak to ujelam w tyltule jak dla mnie idealne na skórę szyi i dekoltu. Cudowne kapsułki wpadly mi w ręce przez przypadek w Rossmannie kupiłam bo uwielbiam testować produkty a ten wydał mi się bardzo ciekawy w bardzo niskiej cenie. Zaczęłam kurację na twarz kapsułki super nawlizaja rewelacyjnie napiniaja skórę niestety po dwóch dniach zauważyłam na mojej twarzy czerwone plamki zorientowałam się ze to od tego produktu nistety coś mnie w nim uczulilo bardzo żałuję ponieważ zapowiadały się rewelacyjnie.

opulencesincara
    6 maja 2018 o 14:11
    Małe bombowe rybki:)
    Bardzo fajna tygodniowa kuracja do twarzy. Ponadto skład kapsułek jest bardzo dobry. W dodatku do kupienia w Rossmannie za śmieszną cenę. Skóra po zastosowaniu jest bardziej nawilżona i wygląda na gładszą i bardziej promienną. Kapsułki te to prawdziwa bomba odżywcza zamknięta w małej rybce:). Gorąco polecam.

nevermind99
    29 października 2017 o 15:59
    super
    Miałam kiedyś takie w wersji hydro, mają ten sam skład i tak samo działają a o dziwo na wizażu mają inne opinie. Dla mnie bomba, bardzo polecam chociaż wypróbować, ja ich używam kiedy moja skóra bardzo potrzebuje pomocy, bo olej w tych kapsułkach działa zbawiennie na moją skórę, przyśpiesza gojenie, nadaje skórze blasku, wygląda zdrowo i świeżo a w dodatku jest dobrze nawilżona. Ja używam na noc raz na jakiś czas i jestem bardzo zadowolona, na pewno kupię ponownie, którąś z wersji, polecam cieplutko.
    Używa produktu od:2 tygodnie

• 5 / 5
    Super do włosów :)
    Uzywam ich na zmianę z wersją q10 do włosów, ponieważ do twarzy są zbyt 'bogate'. PLUSY: jedna rybka starcza mi na wmasowanie w cała skórę głowy włosy są lśniące, odżywione, miękkie, piękne, odbite od nasady znikają podrażnienia skóry głowy, pożegnałam się ze strupkami i suchymi plackami przyjemny zapach wydajne przy stosowaniu co drugi dzień cena na promocji MINUSY: jak dla mnie przy używaniu na włosy brak

hana_b
    7 grudnia 2016 o 16:39
    lubie te rybki
    Całkiem fajna zastępcza kuracja przeciwzmarszczkowa, super się rozprowadza na skórze, i fajnie się wchłania nie jest bardzo tłusta nie zostawia śladów na poduszce, jedynie dla mnie wadą jest to że ampułki są zbyt duże dla mnie ale za to dłużej masuje twarz likwidując przyszłe zmarszczki :)

pattii84
    3 sierpnia 2016 o 19:36
    Uwielbiam!
    Coś co po prostu pokochałam! Zacznę może od tego, że kupując te kapsułki wcale nie wzięłam je ze względu na to, aby odmłodzić się o 10 lat (no dobra... może o 2 :) hihi) czy pozbyć się zmarszczek, co to to nie. W takie cuda nie wierzę! Chciałam po prostu bardziej odżywić moją buzię i przede wszystkim sprawić, aby miała ładniejszy i zdrowszy koloryt. Już pierwsza aplikacja kosmetyku dała mi do zrozumienia, że było warto :) Kapsułki te, to prawdziwa bomba odżywcza! Zalety: + łatwe w użyciu, + rewelacyjnie nawilżają (używałam ich wyłącznie na noc, same kapsułki tak mocno nawilżały i odżywiały moją skórę, że nie było potrzeby nakładania kremu na noc), + odżywiają i regenerują, + rozświetlają skórę - nadają jej ładny i zdrowy wygląd, + nie zapychają, pomimo tego, że były dni, kiedy używałam ich codziennie, + bezzapachowe, + bardzo wydajnie - jednak kapsułka wystarcza na pokrycie twarzy, szyi i dekoltu, + bardzo szybciutko się wchłaniają i nie pozostawiają tłustego i tak nieprzyjemnego dla mnie filmu, + nie uczulają i nie podrażniają, + tanie, + łatwo dostępne (Rossmann). Wady: - brak!

ethernalmagic
    29 grudnia 2015 o 12:45
    1 / 5
    zapychaja
    Zuzyłam dwa opakowania i musze stwierdzic ze niestety zapchały mi skore. Mam raczej dobre doswiadczenia z olejkami wiec skusilam sie na wychwalane rossmanowskie \'\'perełki\'\'. Nie dostrzegam w zasadzie adnego działania pielegnacyjnego, stosowałam je samodzielnie , wieczorem na spryskana woda termalna twarz. Rano budziałm sie z efektem \'\'wymeczonej\'\', jakby bardziej poszarzałej skory. Myslałam ze to efekt pprzejsciowy , niestety po takiej miesiecznej \'\'kuracji\'\' mam wiecej szkody niz pozytku. Pojawiło mi sie duzo zamknietych zaskornikow na policzkach i na brodzie oraz wysyp małych, ropnych na szczescie nie bardzo zapalnych krostek na skroniach, ktore mnoza sie i mnoza bez zgledu na to jak probuje z nimi wlaczyc. Producent deklaruje ze nadaja sie do kazdego typu skóry, ja sie z tym nie zgadzam. Tłustej skorze szkodza wiec posaidaczkom takowej raczej odradzam. Szkoda bo to kosmetyk za grosze, chciałam zeby sie spradził. Używam tego produktu od: 1 miesiac z przerwami Ilość zużytych opakowań: dwa

rudzia92
    5 grudnia 2015 o 20:24
    Dodatek do pielęgnacji.
    Zacznę od tego, że nie używałam tego zgodnie z zaleceniami producenta przez 7 dni. Nie mam też zmarszczek. Kapsułki posłużyły mi jako dodatek w pielęgnacji wieczornej po zmyciu maseczki. Taki zabieg robię średnio raz w tygodniu. Plusy: +łatwa dostępność +cena +brak zapachu +jedna kapsułka starcza na pokrycie szyi i twarzy +ładnie się wchłania +nie pozostawia plam na pościeli Minusów raczej nie zauważyłam, ale nie wrócę do tego produktu. Chcę sprawdzić inne. Używam tego produktu od: 7 tygodni Ilość zużytych opakowań: 1 całe

elbaa
    3 lipca 2015 o 8:02
    3 / 5
    Znam lepsze
    Nie widzę nic specjalnego tym serum. Fakt nawilża i natłuszcza, ale nie daje widzocznych znian stanu skóry. Nawet dzień po odstawieniu tego specyfiku nie widać, żeby skóra wygladała lepiej. Dla mnie jest to specyfik, który działa jak opatrunek dla suchej skóry, gdy jest nałożony skóra jest ukojona, gdy go zdejmiemy wraca do poprzedniej formy. W związku z tym formuła kilku kapsułek na tygodniową kurację jest chybiona. Kosmetyk musiałby być używany codziennie. Używam tego produktu od: 2 tygodnie Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

TurboGroszek
    26 maja 2015 o 20:35
    4 / 5
    W sam raz dla 30 latki :)
    Zacznę może od tego, że skład tych kapsułek nie jest wyjątkowo przeciwzmarszczkowy ;) Z pewnością odżywczy. Kapsułek używam od kilku miesięcy zamiennie z innymi olejami czy ampułkami. Dla mnie są uzupełnieniem pielęgnacji po peelingu i masce glinkowej, która mimo, że mam tłustą cerę trochę mi ją wysusza. Olejek zawarty w kapsułce powoduje, że na drugi dzień skóra jest nawilżona i rozświetlona. Zdarza się niestety, że mnie trochę zapcha, ale dużo zależy od tego w którym jestem dniu cyklu. Średnio używam ich raz na tydzień. Podejrzewam, że jakbym stosowała je 7 dni pod rząd doczekałabym się wysypu wykwitów. Zapach kapsułek jest mało przyjemny, ale działanie olejku mi to rekompensuje. Polecam dziewczynom 25+, myślę, że dla cer powyżej 40 tki będą te kapsułki mało odżywcze. Używam tego produktu od: kilka miesięcy Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

malaga101
    24 maja 2015 o 0:21
    bardzo dobre
    Mam 25 lat ale zachęcona poleceniami na YT zdecydowałam się zakupić właśnie te. Jest to mój pierwszy produkt tego typu. Mam skórę mieszaną w kierunku suchej ale pory są otwarte i ma skłonność do zapychań. Jestem po całej kuracji i myślę, że mogę opowiedzieć o swoich wrażeniach. + świetnie nawilżają, skóra rano jest miękka i przyjemna w dotyku, +pomimo tego, że mam skłonności, mnie nie zapchał, + cena jak za taki kosmetyk jest dobra, bez promocji wychodzi ok 1zł dziennie, + dobry skład, + jedna kapsułka wystarcza na całą twarz i szyję + nie czułam żadnego zapachu, + opakowanie i w ogóle rozwiązanie 1kapsułka-1 użycie jest świetne +/- ciężko się wchłania, zapewne zostaje na poduszce ale jednocześnie dzięki temu można wykonać bardzo fajny masaż twarzy Uważam, że jest to dobry produkt i warto raz w miesiącu zrobić sobie taką kurację. Widziałam jeszcze inne tego typu kapsułki tej firmy i chętnie wypróbuję ale do tych na pewno wrócę. Używam tego produktu od: tygodnia Ilość zużytych opakowań: jedno cale, 7 kapsułek

aire94
    10 kwietnia 2015 o 12:23
    2 / 5
    najgorsze z serii
    Najgorsze z serii. Nawilżają w bardzo małym stopniu, dodatkowo zapychają skórę i powodują reakcję alergiczną. Pomimo kilku podejść, nie sprawdziły się. Dodatkowo mają bardzo nieprzyjemny zapach. Nie polecam. Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: zero, nie byłam w stanie ich zużyć

Serena12345
    23 marca 2015 o 18:38
    Bardzo przyjemne
    Kupiłam na promo za 3,99zł. Kapsułki są bardzo fajne, jedna wystarcza w sam raz na całą buzię i szyję. Używam przeważnie jedną na tydzień, wmasowuję w twarz po kąpieli, kiedy skóra jest rozgrzana, czysta, ma otwarte pory i szybko wchłania kapsułkę:)) + widoczne nawilżenie i odżywienie + cera jest bardziej promienna + nie zapycha + cena w promocji + wydajność + skład + szybko się wchłaniają Minusów nie zauważyłam żadnych:)) Ja swoją kapsułkę przebijam zdezynfekowaną szpilką i wyciskam zawartość na dłoń, potem rozsmarowywuję na buźce:)) Polecam! Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i nieostatniego

nanette
    15 marca 2015 o 19:15
    Nawet ok
    Sporym zaskoczeniem jest dla mnie to ,że podczas gdy kapsułki anti age są tak mocno zachwalane, na mojej skórze lepiej sprawdzają się niebieskie, nawilżające. Wersja anti age też jest dobra - skóra rano jest miękka i nawilżona, jednak nie dają sobie rady z mocnym przesuszeniem. Ogólnie dobry nawilżacz dla skóry normalnej, dla suchej - polecam poszperać za czymś innym. Używam tego produktu od: ponad tydzień Ilość zużytych opakowań: 7 kapsułek

Odylena
    6 stycznia 2015 o 13:47
    Miła odmiana.
    Zima to doskonały czas na używanie cięższych, treściwszych kosmetyków do pielęgnacji. Korzystając więc z pory roku postanowiłam sięgnąć po te kapsułki jako alternatywę kremu na noc przez 7 dni z rzędu. Produkt jak najbardziej spełnił moje oczekiwania, okazał się być miłą odmianą i jakieś tam efekty są widoczne. Konsystencja, formuła: w małej, gumowej kapsułce zamknięta jest porcja treściwego olejku, który jest zaskakująco lekki, nie lepiący, ale bardzo tłusty, trochę przypomina tzw. suchy olejek; wchłania się bardzo powoli, ale dobrze trzyma się skóry - nie spływa z twarzy. Zalety: *daje skórze porządną porcję odżywienia, które czuć - zmiękcza, uelastycznia, ujędrnia *odpowiednio nawilża buzię, ale przede wszystkim ją natłuszcza *bardzo wygodna w użytkowaniu formuła - nic się nie lepi, nic nie spływa *w jednej ampułce znajduje się odpowiednia porcja olejku na jedno zastosowanie *nie zapycha, nie powoduje zaskórników czy pryszczy *fajny design opakowania - rybki wyglądają ciekawie i łatwo się je otwiera *bardzo niska cena, a produkt często można spotkać na promocji *łatwa dostępność *świetny skład - już na pierwszym miejscu jest olejek jojoba, później mamy jeszcze olejek migdałowy Wady: *zbyt skromny opis producenta na opakowaniu - nie dowiadujemy się właściwie nic na temat tej kuracji oprócz tego, że jest przeciwzmarszczkowa *zapach nie przypadł mi do gustu - jest to zapach chemicznie przetworzonego oleju, nieprzyjemny, ale na szczęście mało intensywny *jako, że jest to olejek głównie natłuszcza twarz co zwłaszcza przy cerze mieszanej powoduje nadmierne świecenie się strefy T w ciągu dnia Warto zafundować skórze trwarzy porządną porcję olejku, zwłaszcza, że efekty są zauważalne po kilku pierwszych zastosowaniach. Zdecydowanie polecam :) Używam tego produktu od: tydzień Ilość zużytych opakowań: 1 kuracja