Avon, Perfect Wear, Extralasting Lip Colour (Supertrwała szminka o intensywnym połysku)

Supertrwała szminka o intensywnym połysku to 16 godzin koloru i blasku.
Krok 1 - supertrwałość:
Nałóż kryjący, niemigrujący, półmatowy, trwały kolor.
Krok 2 - superblask:
nałóż ekstrabłyszczącą, przejrzystą warstwę utrwalającą kolor.
Superświeżość - kolor jest żywy przez cały dzień, dzięki kompleksowi FreshWear.
Supertrwałość - kolor i blask pozostają na ustach przez długi czas.
Superjakość - intensywne kolory, komfort i fantastyczna lekkość.

nietrwala

zaczne od plusow - piekny kolor, dokladnie takiego szukalam (forever my honey). no cudo. i na tym koniec plusow

blyszczyk jest za gest
kolor utrzymuje sie do godziny raptem
ze wzgledu na tlustosc blyszczyka opakowanie tez czasem jest tlustawe
wysusza usta

niekoniecznie polecam

Używam tego produktu od:roku

Badziew

miałam ją z 6 mc do tyłu. po parunastu użyciach wyrzuciłam.
nie pamiętam nazwy koloru, ale wpadał w taką ciemną zgaszoną czerwień. z tej szminki to taki śmierdziuszek, strasznie nieładny zapach. super trwałe krycie? owszem. to super trwałe krycie wysuszyło mi usta na wiór. ratowałam swoje wargi przez 1,5 mc. koszmar. jedynie dobry był błyszczyk, który stosowałam oddzielnie, by ukryć swoje wysuszone skórki na ustach.
zdecydowanie nie polecam. najgorszy kosmetyk jaki kiedykolwiek nabyłam!

Używam tego produktu od: już na szczęście nie używam
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno i broń Boże nigdy więcej

Super trwała, polecam!

Bardzo dobry produkt! Moj KWC. Niesamowicie długotrwała pomadka, ładny zapach. Kryjący kolor utrzymuje się przez 6-5 godzin, a błyszczyk dodaje ustom wilgoci i pozostawia je błyszczące. Mmm... (Mam kolor Rosy Resistance, teraz zamirzam kupic jeszcze kolor.)

Używam tego produktu od: niedawna

Naprawdę trwała!

Szminka bardzo długo utrzymuje się na ustach. Z początku konsystencja jest kleista, ale trzeba mu dać parę sekund na wyschnięcie i już nie ma na niego mocnych :D Jedynie trzeba czasami nakładać warstwę błyszczyku żeby usta błyszczały.
Mam kolor Berry Enduring. Jest dużo ciemniejszy niż to wygląda w katalogu... Więc nie mogę go używać w każdej sytuacji. Dlatego teraz kupuję jakiś spokojniejszy odcień :)Używam tego produktu od: paru miesięcy

Genialna!!

To zdecydowanie moj KWC!!

Nie widziałam nigdzie wcześniej nic tak trwałego, utrzymuje się naprawdę bardzo długo, nie zaciera nie rozmazuje, po kilku godzinach mogę ją "doprawić" nabłyszczaczem i to wszystko. Cudo!

Mam kolor Rosy Resistance, piękny, głeboki w sam raz dla mnie :)!

Używam tego produktu od:miesiąca

trwała

Po prostu ideał. Super trwała. Nigdy nie lubiłam pomadek, bo je po chwili zjadałam. Mam trudne usta - na mnie pomadki nie sie trzymają wogóle, także i ta podczas intensywnego posiłku się trochę zjadła. Ale nic innego nie umiejsza jej trwałości. Mam kolor Berry Enduring. Teraz zamirzam kupic jeszcze kolor.

Edytowałam bo błyszczyk wcale tak szybko nie schodzi, myslę że tak jak inne błyszczyki - po dwóch godz trzeba go reaplikować
Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań:

świetna trwała szminka

szczerze polecam.

szminka jest naprawdę trwala, nie ściera się podczas jedzenia, rozmowy. Usta wyglądaja soczyście i bardzo ponętnie:) Co jakis czas trzeba nałozyć utrwalająca warstwę błyszczyku i spokojnie mozna przechodzić 10 godzin (bo te 16 godzin wg producenta to jednak przesada).

minus za kiepski wybór kolorów. Ja mam stay pink, jedyny chyba, który mi odpowiada.

Używam tego produktu od: około 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: połowa

niesamowicie trwały

Mam kolor Rosy Resistance, który jest całkiem ciemny. A zjedzone lub rozmazane ciemne szminki wyglądają okropnie, dlatego ta szminka Avonu dostaje u mnie 4 gwiazdki.
Jest po prostu bardzo trwała. Mogę jeść obiad i nie martwić się poprawkami. Nie rozmazuje się, praktycznie cały dzień trzyma się na ustach. Efekt jest bardzo elegancki, zwłaszcza po nałożeniu warswy bezbarwnego utrwalacza.
Szminka jest też bardzo wydajna. Jako że nie trzeba robić poprawek to przypuszczam że mi na jakieś 2 lata starczy.
Jeden punkcik odejmuję za to że lekko wysusza usta.

moze byc

Zgadzam sie z poprzednia recenzja - szminka jest naprawde bardzo trwała - co bardzo sobie cenie, nawet podczas picia i jedzenia pozostaje na moich ustach i nie musze co pół godziny sie poprawiac. Kolorki szminki sa matowe ale po nałożeniu błyszczyka usta zaczynaja pieknie lsnic. Ale niestety z błyszczyka nie jestem do końca zadowolona, poniewaz zbyt szybko znika, jego konsystencja moim zdaniem jest zbyt lejaca sie.Gdyby błyszczyk dłuzej sie trzymał na pewno dałabym gwiazdke wiecej. Poza tym produkt wart wypróbowania!

Używam tego produktu od: miesiaca

Piekielnie trwały!!!

Czy kupisz ten produkt ponownie??
Odp. Nie wiem ponieważ nigdy nie mogę zużyć szminki/błyszczyka do ust a jak już chce ponownie kupić to już go nie ma.

Wybrałam odcień STAY PINK. Jest to kolor różowy. (kiedyś nie llubilm różu ale teraz się przekonałam że najlepiej mi pasuje) Oczywiście jak się nałoży dużo to wygląda badziewnie kolor ale minimalizm zawsze wygra.
Próbowałam go zetrzeć chusteczką higieniczna i... to nic nie dało. Po kilku chwilach"tarcia" zbił się w kulkę:) Wydaje mi się że to zaleta. Nie wyciera się nawet podczas jedzenia, picia, rozmowy...

Polecam tylko trzeba uważać na kolor. Jeżeli się nie dobierze to bedzie problem. Kolory w katalogu nie zawsze odzwierciedlają się w rzeczywistości.

Przezroczysty błyszczyk wyciera się raczej szybko.

POLECAM.

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań: one (łan)=1 :):):)

rzeczywiście trwała!

Szminka zaskoczyła mnie swoją trwałością! Pomadka kolorowa bardzo dobrze przylega do ust, błyszczyk ją utrwala, choć szybciej się ściera. Ale kolor łączy się świetnie z ustami i pozostaje na nich nawet podczas jedzenia, pocałunków itp. Moim zdaniem to bardzo dobry produkt! Warto spróbować!

Używam tego produktu od:tygodnia

takie sobie :P

nie widze możliwości nałożenia np samej szminki bo jest strasznie klejąca i lepka. Znowu sam błyszczyk nie jest jakiś super trwały, przeciętny.
+ za pędzelek w bezbarwnym błyszczyku, jest wygodny i równo aplikuje.
- oczywiście za trudny wybór koloru.
kupiłam go za 14.90 więc dużo nie straciłam, nie używam szminki tylko raczej błyszczyka (bo kolor szminki wybrałam zbyt ciemny jak zwykle :P)
+ za ładny zapach
- za ciężar na ustach wydaje się cięzki i nieprzyjemnie lepki.

Używam tego produktu od:niedawna