L'Oreal Paris, Casting Creme Gloss (Krem koloryzujący)

L'Oreal Paris, Casting Creme Gloss (Krem koloryzujący)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.60/5

zobacz więcej ofertzwiń

L’Oréal Casting Crème Goss - krem koloryzujący, któremu zawierzyło tysiące Polek.

Niewątpliwym atutem farby jest przyjemnie pachnąca bezamoniakowa formuła. Produkt ma niezwykle miłą konsystencję i świetnie rozprowadza się na włosach. Farba została udoskonalona o dedykowane różnym odcieniom włosów odżywki, bazujące na składnikach pochodzenia naturalnego tj. olej kokosowy, ekstrakt z jagód goji, miód oraz pochodną proteiny z orzecha laskowego.

Nawilżająca odżywka z olejkiem kokosowym podkreśla piękno brązowych włosów. Odżywka z miodem rozświetla włosy blond. Proteiny z orzecha laskowego rozświetlają brązowe włosy, a nawilżająca odżywka z ekstraktem z jagód goji podkreśla piękno czerwieni i rudości. Wszystkie wersje odżywek zostały tak skomponowane by nadać Twoim włosom miękkość, zmysłowość oraz wyjątkowy połysk. Ponad 30 odcieni pozwala znaleźć najbardziej odpowiedni dla naturalnego odcienia włosów by przyciemnić go lub rozjaśnić o jeden ton. Wyjątkowa formuła kremu koloryzującego zapewnia stopniowe wypłukiwanie co zapobiega efektowi odrostów.

farby
odświeżenie koloru, pokrycie siwych włosów
zapachowa
Trwałość
długotrwałe
fluid / krem

TRAGEDIA

Właśnie ufarbowałam swoje włosy i jestem STRASZNIE ZAWIEDZIONA. Miałam kolor perłowy blond a farbowałam na włosach z blond baleagem. Efekt? Włosy ciemniejsze niż sie spodziewałam Z kolorem na opakowaniu to juz w ogóle nic wspólnego nie mają. Moje są teraz MYSIE takie jak mam naturalnie a przyrównując do opakowania miały być bardziej blond. Te mają daleko do blond. Jestem wkurzona i zawiedziona. Mam nadzieje że to sie szybko zmyje bo nie chce miec takiego koloru na głowie. Nie o to mi chodziło ;(

Używam tego produktu od:dzisiaj
Ilość zużytych opakowań: 1 i KONIEC !!!

Nie ten kolor

Farbę dobrze się nakłada, lecz niestety wychodzi nie ten kolor co trzeba. Już nauczona, że trzeba mieć numerek 10 z przodu by farba wyszła dość jasno na moich włosach. Inaczej zamiast blondu pojawia się brąz.

wygrywa casting!

Nie farbuję włosów od dawna (ostatnia koloryzacja miała miejsce w lipcu lub sierpniu 2022), ale wzięło mnie na wspominki kolorystyczne...

To chyba moja pierwsza 'nieśmierdząca' farba do włosów i dzięki tej cesze poczułam do niej sympatię. Aplikacja i rozprowadzanie zapamiętałam jako łatwe i przyjemne dzięki kremowej konsystencji. Kolor intensywnie napigmentowany, a przez to bardzo trwały. Wydajność oceniam jako przeciętną (używam dwóch opakowań na raz). Kłaniam się za nieamoniakowość i dołączone do farby odżywki pielęgnujące z olejem kokosowym i proteinami (brązy), ekstraktem z jagód goji (czerwienie i rudości), miodem (blondy) - w zależności od odcienia. Po zabiegu włosy są miękkie, sprężyste, odpowiednio nawilżone i lśniące. Intensywność koloru utrzymuje się do ok. 8 miesięcy.

To jedna z lepszych farb, jakie używałam. Jeżeli nie najlepsza.

Produkt wart uwagi

Loreal casting creme gloss to krem koloryzujący po którego sięgam najczęściej aby nadać moim włosom intensywniejsza barwę. Bardzo łatwo dostępny i to w wielu odcieniach dzięki czemu każda z nas może znaleźć coś dla siebie. Ja najczęściej wybieram odcienie brązu ponieważ najbliżej mi do naturalnego koloru. Jego cena to około 27zl ale często można dostać go na promocji w Rossmannie lub hebe i wtedy bardzo się opłaca.
Opakowanie zawiera tubkę z kolorem, pojemniczek z utleniaczem, rękawiczki oraz odżywkę.
Nakładam ja na około 20minut na lekko zwilżone włosy zgodnie z instrukcją a potem myję włosy szamponem. Jeśli chodzi o efehr końcowy to kolor jaki uzyskujemy jest głęboki i wyraźny. Włosy stają się lśniące i nabierają wyrazu. Co do trwałości to jest bardzo dobra bo kolor trzyma się z nami ponad miesiąc. Ja farbuje włosy średnio co półtora miesiąca. Myślę że plusem jest także szeroka gama kolorystyczna tych farb. Jedna z lepszych farb koloryzyjacych którą warto wypróbowac.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Nie kupię więcej

Kupiłam pierwszy raz i ostatni, więcej jej nie kupię. Dlaczego? Po pierwsze kryje nierównomiernie, po drugie nie kryje moich siwych włosów. Po trzecie strasznie podrażnia skórę głowy. Nabawiłam czerwonych plam i nie mogę się z nimi uporać. Chociaż walczę od kilku miesięcy. Ponadto farba ta jest trochę droga, niestety jakość nie idzie w parze z ceną. Na co się nabrałam. Myślałam że jeśli zapłacę więcej to będę mogła oczekiwać lepszej jakości. Niestety tylko przepłaciłam i nic więcej. Jedyny plus to ładne, estetyczne opakowanie.

Kolor długo się trzyma.

Farba dobrze się rozrabia, zapach ostry, duszący. Konsystencja farby jest odpowiednia, nie spływa, dobrze się rozprowadza po włosach. Świetnie radzi sobie z pokryciem siwych włosów. Farba nadaje intensywny kolor, włosy są nawilżone, gładkie, sypkie i lekkie. Nie pogarsza kondycji włosów, nie podrażnia, nie uczula nie powoduje łupieżu. Farba łatwo się wypłukuje i kolor długo się trzyma, polecam, farba jest w dobrej cenie, łatwo dostępną.

Fajna farba

Pozytywnie zaskoczył mnie zapach farby, który nie jest tak ''gryzący'' jak w większości tego typu produktów.
Idealnie pokrywa odrosty.
Włosy po farbowaniu są miękkie i puszyste. Łatwo się rozczesują.
Dołączona do farby odżywka ma bardzo ładny zapach i dodaje blasku włosom.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Fajna

Bardzo lubie t a farbe poniewaz, mam bardzo przesuszone po farbowaniach włosy i to jest mój bezamoniakowy ratunek.
Użyłam jasnego blondu trochę ze strachem, bo kolor na opakowaniu wyglada jak jajecznica, ale efekt jest bardzo naturalny: roświetlony, złocisty blond, piękne refleksy, zwłaszcza w słońcu.
Włosy są mięciutkie i świecące.

Drugi -plus zmywa się bardzo równomiernie i nie za szybko, świetny na wyrównanie odrostów.

Najlepszy krem koloryzujący

Uwielbiam Casting Creme Gloss, wszystkie chłodne odcienie brązu. Ma ładny zapach, nie podrażnia mojej skóry głowy. Kolor po koloryzacji jest naprawdę bardzo ładny, stosuję ją od ponad 7 lat i naprawdę jest godna polecenia.

Wracam do tych farb jak bumerang.

Cześć!

Farbuje włosy jus naprawdę długo. Miałam chyba wielkość kolorów na głowie- od blondów po czerń. Obecnie farbuję włosy na poziomie 5.

Probowalam różnych farb, ale niestety zawsze z tym samym skutkiem - wychodzą czerwono-złote refleksy.

Ja z kolei dążę do chłodnego odcienia. L'Oreal Casting ma dużo farb w swojej ofercie, które też są ciepłe dają podobny efekt.

Wiem,że też dużo zależy od kondycji włosów. Ale! Znalazłam idealny odcień dla siebie. Jest to odcień 5102 Chłodna Mokka.

Jaki jest ten odcień?

- ładny,ciemny, chłodny brąz

- po aplikacji wychodzą naprawdę ciemne (nawet można zauważyć fioletowe refelksy), bardzo mi się podoba
*mogę powiedzieć,że inne farby z poziomu 5 nie wychodzą tak ciemne, a przetestowałam prawie wszystkie

-farba trzyma się na wlosach jak pozostałe castingi - u mnie ok 6 tyg
-włosy są miękkie i lśniące
-bez czerwonych refleksów
-dolaczona odżywka jest bardzo dobra, włosy są po niej odżywione, miękkie I śliskie
-farba tzn krem koloryzujący jest delikatny, nie drażniący, aplikacja jest przyjemna
-równomiernie się spłukuje

5102 to jeden z najładniejszych kolorów z poziomu 5. W końcu znalazłam chłodny odcień, który spełnia moje oczekiwania .

Często farbuje włosy Sama choć zdarza się że również korzystam z pomocy fryzjera. Farbę kupiłam w promocji. Opakowanie duże, dobrze się prezentuje. Farba nie jest aż tak bardzo śmierdząca dusząca. Łatwo się aplikuje. Po zastosowaniu włosy nie są szorstkie, dodatkowo w zestawie jest maseczka która jest rewelacyjna. Farba dobrze farbuje włosy, pokrywa siwe włosy bez problemu. Zmywa się stopniowo ale widać że zmywa się. Produkt nie podrażnia skóry głowy.

Zdecydowanie nie

Kupiłam kolor bardzo jasny blond, który po farbowaniu przyciemnił moje włosy... Chciałam wyrównać ich kolor, ponieważ po lecie niektóre pasma się mocno rozjaśniły. Niestety kolor wyszedł bliższy do brązu niż blondu z rudymi refleksami. Totalny niewypał!

Trwała, ale delikatna

Farby Casting Creme Gloss używam nieprzerwanie od 4 lat. Zaczęło się od ściągnięcia koloru u fryzjera. Przez to, że wcześniej używałam innych farb, firm na S i P, był z tym duży problem. Fryzjer podpowiedział, aby zmienić farbę właśnie na Casting Creme Gloss, gdyż jest zdecydowanie bardziej delikatna, ma dobre krycie, a przy tym odżywia włosy. I tak też zostaliśmy razem.
Używam kolorów 525 (braz z mahoniowym refleksem, lekko czerwona w słońcu), czasem 515 (brąz ze złotym refleksem) lub 500 (klasyczny brąz).

Jest to farba bez amoniaku, do 28 myć.
Krycie jest naprawdę dobre, kolor wychodzi naturalny, z lekkimi refleksami. Zmywa się bardzo ciekawie, kolor po prostu ewoluuje wraz z upływem czasu, co mi się bardzo podoba.
Bardzo często słyszę pytania co to za kolor na włosach, do którego fryzjera chodzę.
Zawsze mam zapas co najmniej 3 opakowań ;)
Dobrze się nakłada, dzięki butelceczce w której miesza się składniki. Nie ma potrzeby posiadania miseczki i pędzelka ????

Niestety przez inflację jej cena wzrosła, jak wszystkiego, ale na promocji znajdziemy ja za około 23-26zł.

Polecam każdemu komu zależy na dobrym kryciu, bez niszczenia włosów.