Biotherm, Sense Comfort Aquaradiance Foundation SPF 15 for Dry Skin

Biotherm, Sense Comfort Aquaradiance Foundation SPF 15 for Dry Skin

Najdelikatniejszy z podkładów. Zapewnia ciągłe nawilżenie skóry suchej, m.in. dzięki zawartości bogatej w minerały wody termalnej. Skóra promienieje blaskiem. Podkład zapewnia średnie krycie, jest nie komedogenny. Bezzapachowy, nie powoduje alergii. Dostępny w 6 odcieniach, w wygodnym flakoniku z pompką.

Cena: 19 funtów/ 30ml

podoba mi sie

Nie mam cery suchej - a mieszaną a podkład ten bardzo dobrze sie sprawdził na mojej buzi.
Kupiłam za ciemny odcień (testując w perfumerii wydawał sie akurat), jednak mimo to dobrze wyglądał na twarzy, stopił sie z cera i wyglądał naturalnie.
Dobrze kryje i daje efekt ładnej i zadbanej cery.
Utrzymał sie na twarzy przez cały dzień - o dziwno dłużej niż mój ukochany Vitalumiere Chanela.
Nie wiem czy kupie ponownie ponieważ na rynku jest jeszcze tyle innych podkładów których nie wypróbowałam a mam ochotę :)

Używam tego produktu od: 3 tyg

Bardzo fajny

Podkład odkryłam razem z calą serią Biothermu do cery suchej. Dobrze się rozprowadza, sprawia, że moja cera promienieje i nie widać jakichkolwiek suchych partii na twarzy. Dobrze nawilża, a to dla mnie ważne, bo moja cera cierpiała z powodu różnych zaburzeń w jej gospodarce wodnej. Dodaje witalności i odrazu widać, że cera jest w lepszej kondycji. Odejmuję jedną * za słabe krycie, ale akurat z tym nie mam problemu;)

Używam tego produktu od:1miesiąca
Ilość zużytych opakowań:

nie polecam

Lekki, wodnisty (aż za bardzo), średnio kryjący podkład. Ładna gama kolorów i fajne opakowanko. Cena - w normie (jak na wysoką półę). Dałabym mu 4*, ale ten podkład wyraźnie kiepsko znosi trudy dnia, tzn. po całym dniu wygląda naprawdę nieszczególnie. Za to 1* w dół. Bardziej polecam podkład Light!Używam tego produktu od:kilkakrotnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie próbki 10 ml
23.03.07.
Zmienilam zdanie i odejmuje *. Podklad jest paskudny - wchodzi w zmarszczki mimiczne (a nawet, smiem twierdzic, ze je nasila/tworzy bo normalnie nie mam), po paru godzinach wyglada paskudnie (ratuje go pryzmami prasowanymi), wchodzi w pory (ktorych normalnie nie mam), nawet na bazie smashbox daleko mu do idealu. Trzymac sie z dala. Plusy w zasadzie za ladny flakonik i niezly efekt do 2 h po nalozeniu, latwosc aplikacji i ladne kolory.