Vichy, Normaderm, Stick Express (Korektor antybakteryjny)

Vichy, Normaderm, Stick Express (Korektor antybakteryjny)

Korektor w postaci ołówka, z wysuwaną końcówką. Ma powodować stopniowe wysuszenie i zanik wyprysków. Główne składniki aktywne to : triclosan, działający przeciwzapalnie oraz kwasy glikolowy i salicylowy działające złuszczająco. Zawarość wody termalnej Vichy ma dodatkowo działać łagodząco.

Beznadziejny i do niczego!

Kiedyś obiecałam sobie że nigdy już więcej z Vichy niczego nie kupię,ale znowu się z kusiłam na ten zbędny korektor do twarzy.Czasami wyskoczy mi jakiś malutki pryszczyk,zdrapie zostaje przebarwienie,myśle kupię sobie go jako dodatek do dziennego makijażu.Cóż mogę o nim powiedzieć jest poprostu do niczego,nie działa nawet na malutkiego pryszczyka,nie kryje,kolor śmiechu warte,jakaś pomarńczowa cegła,kto chce moze jedynie użyć sobie na noc,ale co z tego jak i tak nie działa.Ja używam na noc,choć nie ma działania to to zużyje,produkt drogi 40zł na to wydałam i ogromnie żałuję.

Nie polecam!

Używam tego produktu od: 2tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

nie polecam

- do wyboru jeden odcień, ciężko dopasować go do cery
- drogi
- co z tego że w formie ołówka, jak i tak trzeba poprawiać palcem żeby się wtopił
- nie kojarzę czy starczył na długo, ale że pryszcze miałam, to nie leżał miesiącami na półce

używałam go bardzo dawno temu, gdy byłam młodsza i miałam zwykły trądzik. serie normaderm miałam całą i myślę że jako tako pomagała, ale sam korektor nie był za bardzo użyteczny

Używam tego produktu od: dawno temu

Nie polecam

Nie polecam zakupu tego produktu.

Minusy:

-W ogóle nie działa na wypryski. Nie leczy ich, nawet nie wysusza.
- jest mało wydajny, starczył mi jakoś na miesiąc
- cena jest za wysoka (nieadekwatna do jakości i pojemności)

Plusy:
+dobrze maskuje
+ ładnie dopasowuje się do koloru cery

Reasumując, nie polecam zakupu tego produktu. Na pewno nie za taką cenę.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Niewypal!

Nie dosc ze jest za ciemny to jeszcze szybko sie sciera, nie podoba mi sie rowniez cena (za drogi). Nie łagodzi wypryskow! Jest malo wydajny. Krotko mowiac NIEWYPAŁ!
Używam tego produktu od: 6 lat temu

nie jestem przekonana

Korektor rzeczywiście ma odcień, który wg nie dopasowuje się do skóry większości osób. Na mojej bladej cerze wyglądało to wręcz, jakbym pomalowała sie pomarańczowym mazakiem. Korektor ten spełnia funkcję jedynie kosmetyku do pielęgnacji - wysusza krostki, nie sprawdza się natomiast w makijażu. Jedyne wyjście to dobrze go przypudrować lub używać w nocy. Plusem jest opakowanie oraz to, że korektor wystarcza na dłuugo.

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

niespecjalny ten korektor

Produkt ten kupilam w aptece. Uzywam go sporadycznie bo zwyczajnie jest slaby

Plusy:
-wysuwany sztyft
-lekkie dzialanie gojace

Minusy:
-zupelnie nie zaobserwowalam efektu rozjasnienia
-kolor korektora wyraznie odcina sie od mojej cery i nie ma mowy zeby zakryc go makijazem
-lekki efekt gojacy zaobserwowalam dopiero po wielokrotnym nakladaniu (co okolo pol godz)
-efekt w stosunku do ceny jest dla mnie nie do przyjecia

Używam tego produktu od: okolo pol roku
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze

Na pewno nie kupie

Kupiłam, bo postanowiłam pozbyć się pryszczy zakupiłam całą gamę produktów.

Czy działa? Coś tam robi, ale bez szaleństw, to samo możemy uzyskać za niższą cenę.

Kolor? Chyba dla pomarańczowej cery. Używałam na noc.

Jestem bardzo rozczarowana, po marce Vichy oczekiwałam więcej niż to co mam-czyli nic.
Pryszcze jak były tak są.
Nie polecam

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

pomaranczowy kolor

Bardzo praktyczne opakowanie ,wysusza dobrze .Tylko ten nienaturalny kolor.Nie moge odzalowac ,ze nie ma kilku wersji kolorow,szkoda.Stosuje go na noc bo na dzien za bardzo jest widoczny na twarzy.

Używam tego produktu od:8 miesiecy

Średni

Używam go na noc, bo na dzień się nie nadaje. Ma fatalny kolor, który trudno ukryć pod podkładem czy pudrem. Radzi sobie z większością niedoskonałości. Jednak dla mnie to za mało. Ma ładne opakowanie.

Daje radę.

Zużyłam już kilka tych korektorów. Kiedyś marudziłam, że jest za słaby, ale to było w wieku dorastania, kiedy dać radę problemom skórnym jest niezwykle trudno.
Korektor może i nie ma zbyt naturalnego koloru, ale za to dobrze wysusza krostki. Polecam stosowanie go na noc. Nie piecze, nie powoduje uczuleń. Można śmiało nakładać na niego fluid czy co tam chcecie.
Jak na Vichy, które już od dłuższego czasu systematycznie schodzi na psy - bardzo dobry drobiazg do damskiej kosmetyczki.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nie warto.

Spełnia swoją rolę jako sztyft na wypryski, bez spektakularnych efektów, ale jednak ma się w miarę uzasadnione poczucie, że coś się robi, by poprawić kondycję swoej cery. Za to gwiazdka do bazowej jedynki. Więcej gwiazdek nie będzie, bo choć produkt nie szkodzi, to jednak jako korektor nie sprawdza się zupełnie - jeden zdecydowanie nie uniwersalny kolor, nieciekawa konsystencja, która trudno stapia się z podkładem, mała wydajność. Ogólnie nie polecam.

miłe zaskoczenie

Po pierwszym nałożeniu miałam ochotę go od razu wyrzucić, bo kolor korektora (notabene tylko jeden) był chyba tworzony z myślą o spieczonych na solarium skwarkach:)
Nie chcąc jednak marnować 40 zł posmarowałam nim krostki na noc i...duże zaskoczenie. Rano prawie nie było po nich śladu i wytarczyła cienka wartswa pudru, żeby zakryc te pozostałości. Ogólnie sztyft jakoś się wybronił, chociaż nie kupię go po raz drugi, bo miał mi służyć za korektor na dzień.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca