Vichy, SkinSet, Stabilizing Hydrating Care (Stabilizujący krem nawilżający do młodej i mieszanej skóry)

Lekka, intensywnie nawilżająca konsystencja, szybko się wchłania i daje uczucie świeżości i miękkości skóry. Nie powoduje błyszczenia, nie klei się. Harmonijny zapach.

LYCOGENE pomaga stymulować odnowę komórkową skóry, aby naskórek mógł się odnawiać równomiernie i regularnie.

Skóra jest jednolita, równa, aksamitna, matowa i nawilżona.

Natychmiast po użyciu skóra jest nawilżona i matowa. Jest miękka i aksamitnie gładka w dotyku.

Po 2 tygodniach skóra ma gładką i jednorodną powierzchnię. Cera jest jednolita i promienna. Drobne niedoskonałości zmniejszają się.

MÓJ KWC W 100000000% ! :D

Nie wiem od czego zacząć ponieważ jest tak doskonały!

+cera staje się IDEALNA - jak bajka (niweluje niedoskonałości - dodam tylko, iż nie miałam poważnego, w pełnym tego słowa znaczeniu, problemu)
+matuje
+nawilża
+przepięknie pachnie

minusy?
-gdyby kosztował... 20 zł :P byłabym wniebowzięta!

Niestety aktualnie nie można go kupić ;(

Używam tego produktu od: Praktycznie, gdy został wprowadzony na rynek
Ilość zużytych opakowań: ok. 6

Świetne!

Jest rewelacyjny!Żaden inny krem nie matowal mojej skóry na tak długo. Skóra nie klei się. Nie ma wypryskow. Szkoda tylko, ze jest tak drogi. Ech, może na świeta go wyproszę.

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące.

Fatalny!

Kupiłam ten krem w promocji- wielki krem z pompką (400ml) i do tego 2 pianki do mycia twarzy z tej samej serii.
Na początku byłam zachwycona- buzia była gładka, miękka i tak satynowo-matowa. Jednak po mniej więcej dwóch tygodniach, na mojej buzi zaczęły pojawiać się już dawno niewidziane w takim nasileniu krostki. Odstawiłam krem, doprowadziłam buzię do porządku i spróbowałam jeszcze raz i było dokładnie tak samo, po kilku tygodniach znów wysyp krostek.
Kremu zaczęła używać moja mama, której skóra zareagowała dokładnie tak samo jak moja.
Zdecydowanie odradzam kupno tego produktu.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Całkiem w porządku

Na wstępie zaznaczę że używałam tego kosmetyku praktycznie cały zeszły rok. Najpierw kupiłam zwykłe opakowanie 50 ml, ale później udało mi się dostać na Allegro duże opakowanie z pompką (nie pamiętam dokładnie ale chyba miało 300 ml) w atrakcyjnej cenie. Używałam go długo i z początku byłam zadowolona, wygładził i na kilka godzin dziennie matowił cerę, jednak po jakimś czasie wydawało mi się, jakby moja skóra za bardzo się do niego przyzwyczaiła i przestała na niego reagować. Po jakichś dwóch godzinach od nałożenia czoło mi się świeciło, zaczęły powstawać podskórne grudki. I tak reszta dużego opakowania trafiła do 16-letniej siostry, której bardzo się spodobał

Używam tego produktu od: 1 rok

Super!

Używałam tego produktu kilka lat temu, jak tylko się pojawił. I byłam bardzo zadowolona. Idealny do problematycznej cery. Zostawiał buzię delikatną i gładką w dotyku. Ładnie matował i łagodził podrażnienia. Polecam go młodym dziewczynom i nastolatkom, gdybym sie nie postarzała to pewnie używałabym go dalej :D

Używam tego produktu od: 3-4 lata temu

świetny! mój faworyt!;ddd

jest poprostu świetny!
już po pierwszym zastosowaniu zauważyłam jego efekt matowienia i wygładzenia skóry:)
mam skórę normalną bez problemową. czasami świeci mi się nosek a ten krem doskonale to zredukował!
zdecydowanie mój faworyt:)
+lekka konsystencja
+łatwo się rozprwadza
+świetnie wygładza i matuje skórę
minusów brak bo cena nie jest dla mnie problemem;d

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Godny polecenia

Krem jest idealny do cery mieszanej. skóra po nim jest gładka, miękka, matowa, promienna.
Miałam 2 opakowania, które zużyłam tylko w połowie. Niestety zapach kremu był dla mnie tak drażniący (jakby był przeterminowany), że musieliśmy się rozstać. Ale może jeszcze do niego wrócę.
Jak na razie to najlepszy krem jakiego używałam.

Krem ogólnie bardzo dobry dla cer mieszanych z zaskórnikami i drobnymi wypryskami (myślę, że z większym trądzikiem by sobie nie poradził). Używałam kremu razem z pianką i widziałam poprawę mojej cery: mniej wyprysków, mniej zaskórników i brak łuszczącej się skóry na czole. Teraz stosuję drugie opakowanie po przerwie (pokornie wróciłam do tego kremu po nawilżającym Lancome Destressing - fuj!). Pozostalibyśmy na długo przyjaciółmi, ale chyba zaczynają go wycofywać z aptek niestety i znowu będę musiała czegoś poszukać. Ech...

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:początek drugiego

Bardzo dobrze wspominam

Używałam tego kremu 2 lata z przerwami. Jest naprawdę dobry! Matuje, nawilża, ma fajną konsystencję, zapach...
Zamierzam powrócić do niego ponieważ był on jednym z lepszych kremów jakie miałam okazję wypróbować.

Ideał do cery mieszanej

Wprawdzie nie jestem już od dawna nastolatką, ale ten krem jest świetny do mojej mieszanej cery. Latem sprawdza się idealnie. Zimą używam treściwszych specyfików.
Zalety:
-wygładza skórę
-niweluje drobne niedoskonałości
-nie zapycha porów
-ślicznie pachnie
-szybko się wchłania
-matuje

Wady:
wg mnie ich nie ma

Ilość zużytych opakowań: początek drugiego

Gorąco polecam ;)

Dostałam go niegdyś w prezencie razem z laktopianką z tej serii. I dodam, że podarek był bardzo udany.
Obydwa kosmetyki były świetne.
Co do kremu:
- ślicznie pachnie
- matuje cerę i zarazem ją nawilża (bardzo ok dla cer mieszanych)
- działa na niedoskonałości, szybciej się goją i rzadziej powstają
- cera jest taka rozświetlona, promienna
- raczej wydajny

Gorąco polecam wszystkim posiadaczkom cer mieszanych.Używam tego produktu od: roku (z przerwami)

matuje perfect

Świetnie i natychmastowo matuje (pierwsza tak szybka reakcja pośród wielu matujących kremów jakie miałam okazje urzywać). Nie klei się, ma bardzo ładny i delikatny zapach. Pozostawia skóre niesamowicie miękką ale również pachnącą.
Niestety działa wyłącznie "zewnętrznie". Ani jeden z obiecanych efktów poprawy naskórka nie pojawił się mimo tak długiego czasu stosowania (i to regularnie).