Lirene Dermoprogram, Cera Naczynkowa, Tonik bezalkoholowy z ekstraktem z cytryny i miłorzębu

Tonik wspaniale odświeży i orzeźwi, jednocześnie delikatnie pielęgnując płytko unaczynioną skórę twarzy.
Idealna formuła dla cery z rozszerzonymi i pękającymi naczynkami krwionośnymi.
Podstawa skuteczności:
- ekstrakt z miłorzębu japońskiego - działa uelastyczniająco na naczynia krwionośne
- ekstrakt z cytryny - wygładza, zmiękcza naskórek oraz przywraca naturalny i zdrowy koloryt skórze

niekonieczny

Używam tonika nawilżając-oczyszczającego oraz płynu micelarnego od Lirene, i oba są o wiele, wiele lepsze. Pozwolę sobie porównać ten tonik do tamtych dwóch. O ile tamtymi się zachwycam i och, ach!, tym się nieco rozczarowałam.

Opakowanie poręczne, dobrze się zamyka itd. Tu nie ma zmian. Niestety ten tonik zostawia na mojej twarzy lekko lepką warstewkę, czego po prostu nie znoszę. Mam też przykre podejrzenie, że zatyka pory skóry i przyczynia się do wysypu krostek (zmusiłam się do regularnego stosowanie tego toniku jako jedynego nowego kosmetyku przez dłuższy czas). Przy tym wydaje mi się, że nieco podrażnia twarz, a już na pewno nie łagodzi. Po tym toniku twarz jest tak zaczerwieniona, jak była np. po wyjściu spod prysznica i peelingu czy nawet zmyciu wodą i czymś spieniającym.

Zapach bardzo ładny.

Używam tego produktu od: mam od czterech miesięcy roku

Nie dla delikatnej cery

Chyba gorszego tonika w życiu nie miałam. Nie dośc że strasznie podrażniał mi cerę, to stawiała się ona jeszcze bardziej czerwona niż zwykle, a efekt utrzymywał się nawet godzine. Nic nie zmienil a jedynie pogorszył stan buzi. Najgorsze jest to że nie wiedzialam ktory kosmetyk tak na mnie dziala. Dzis wyrzuciłam reszte buteleczki.

Ilość zużytych opakowań: 0,3 opakowania

świetny

^Tonik jest bardzo przyjemny w stosowaniu, ma piękny, lekki zapach i jest taaki chłodny ;) Nie wysusza skóry co jest jego największym plusem - twarz jest nawilżona, a tonik dodatkowo nadaje jej jednolity kolor.
^W kwestii naczynek trzeba stwierdzić, że jest produktem który uspokaja zaczerwienioną twarz, odrobinę zmniejsza widoczność naczynek. Myślę, że jakikolwiek tonik (jako samodzielny produkt) nie jest w stanie pozbyć się niestety tego problemu. Stosowany pomocniczo - jak najbardziej!
^Mam cerę mieszaną skłonną do trądziku z przebarwieniami i myślę, że właśnie do takiego typu skóry produkt jest bardzo dobry - oczyszcza ale nie ściąga, nie wysusza.
^Cena przystępna.
^Poręczne opakowanie.
^Generalnie na plus - miłe zaskoczenie, polecam i sama kupię go jeszcze nie raz.

moze byc

Tonik jest tani, wydajny i latwodostepny. Generalnie lubie go uzywac, bo zapach mnie relaksuje. Poreczne opakowanie, wylewa sie tyle ile wlasnie chce.
Nawilza skore, odswieza ja, sprawia, ze jest miekka i nienajgorsza, ale z moimi naczynkami nie robi nic. Niestety. Odkad mieszkam w NL wiatr i rower daja sie we znaki i przybylo mi zaczerwienienia na twarzy. Nic nie zbladlo, ale tu chyba juz lekarz moze pomoc.
Tonik niezly, widac po recenzjach, ze wielu kobietom pasuje, wiec mozna sprobowac. Ja moze po niego siegne ze wzgledu na to, ze niewiele jest tego typu produktow na rynku.

Używam tego produktu od: miesiaca, dwoch?

Odświeżenie i znaczne zmniejszenie rozszerzonych naczynek

Tonik ten świetnie sobie radzi z resztkami makijażu. Pozostawia skórę nawilżoną, likwiduje uczucie ściągnięcia. Przyjemnie pachnie, daje efekt orzeźwienia skóry, relaksuje. Używam go wraz z mleczkiem tej serii i stan mojej cery znacznie się poprawił, rozszerzone naczynka są znacznie mniej widoczne, prawie że zlikwidowane :)
Szybko wsiąka, praktycznie od razu można nakładać krem.
Opakowanie wygodne, estetyczne. Wydajny.

Używam tego produktu od: prawie półtorej roku
Ilość zużytych opakowań: ok 5

Oj tak !!!

Mój kolejny tonik do cery naczynkowej i... jestem pod wrażeniem. Jest bardzo delikatny, ładnie pachnie i oczyszcza a najważniejsze - nie podrażnia i likwiduje rumień. Dobrze nawilża i tonizuje i nie uczula.
Jak najbardziej polecam !

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Niczym się nie wyróżnia

Tonik przeciętny,jeśli chodzi o działanie, nie zauważyłam jakiegoś pozytywnego skutku co do naczynek (mam tylko niewielkie problemy).
Zapach- przesłodzona wiśnia, dość męczący.
Przy codziennym stosowaniu- trochę wysusza skórę (choć mam mieszaną i nie bardzo skłonną do wysuszania kosmetykami).

Używam tego produktu od:3miesiące

Mój faworyt

Tonik dobrze oczyszcza skórę z resztek makijażu i zanieczyszczeń, ma przyjemny zapach i jest bardzo wydajny. Koi podrażnienia, odświeża twarz, likwiduje uczucie ściągniętej skóry, dobrze nawilża. I co najważniejsze widać znaczną poprawę jeśli chodzi o naczynka, zaczerwienienia poznikały.

Używam tego produktu od: 4,5 msc
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

na zaczerwieniona skore

bardzo dobrze spelnia swoje zadanie: minimalizuje zaczerwienienia, lagodzi, koi wrazliwa, podrazniona skore. bardzo donbrze nawilza i tonizuje. przyjemnie pachnie, nie uczula. troszke, na samym poczatku od stosowania, lepi sie po nim twarz, dlatego odejmuje gwiazdke, aczkolwiek nie jets to nachalne i da sie wytrzymac i nie przeszkadza tak bardzo w stosowaniu, a efekty tego toniku sa naprawde swietne! bardzo wydajny, po 2 miesiacach stosowania 2 razy dziennie, zuzyte zostalo tylko 1/15 toniku.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Najlepszy !!!

To zdecydowanie najlepszy tonik do cer wrażliwych, problematycznych, z rozszerzonymi naczynkami. Ma działanie kojące, łagodzące, uspokajające, absolutnie nie podrażnia i nie ściąga skóry. Mam naprawdę wrażliwą cerę i trochę widocznych naczynek. Stosowałam ( próbowałam, bo po kilku użyciach musiałam je oddawać mniej wrażliwym osobom ) wiele toników, od ponad roku dałam sobie spokój i używałam już tylko wody termalnej Vichy. Wydawało mi się, że toniki nie są dla mnie, aż skusiłam się na Lirene ( niewysoka cena, dobre recenzje) i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Twarz po jego zastosowaniu odzyskuje kolor i blask, kremiki pięknie się wchłaniają, po prostu rewelacja.

Po dłuższym okresie stosowania zaczął mnie lekko uczulać i wysuszać skórę, na całe szczęście nie zapycha jak inny tonik z tej serii - do cery suchej, ale i tak obniżam ocenę i rezygnuję z toników firmy Eris.
Używam tego produktu od: sierpnia 2008

fajny tonik

Tym razem nie będę się zbytnio rozpisywać, więc konkretnie:
+ nie podrażnia
+ miły (choć dosyć intensywny) zapach
+ delikatnie odświeża
+ ładnie rozświetla
+ nie zostawia żadnych śladów
+ nadaje się do cery z problemami ( nie zapycha)
+ ładne opakowanie, wygodne otwarcie.

Po użyciu twarz jest zrelaksowana i promienna.

Dodam, że jest to mój pierwszy tonik na naczynka, więc nie mam porównania z innymi tego typu specyfikami.

Edit: wciąż jestem tak samo zadowolona, skończyłam właśnie tonik ziaii z serii na naczynka i porównując te dwa kosmetyki, zdecydowanie lepiej wypada Lirene.
Kupiłam następne opakowanie :)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

odurzająca wiśnia

Kupiłam zachęcona zapachem pianki z tej samej serii, ale niestety, jak się okazało, w przypadku toniku aromat wiśni z nutką cytryny jest tak mocny, że aż mdlący :o Po regularnym używaniu rano i wieczorem przez miesiąc aż zrobiłam sobie przerwę, bo miałam go szczerze dość. Teraz już wykańczam powoli buteleczkę i wiem, że mimo iż tonik sam w sobie jest dobry, to więcej go nie kupię :nie: Wolę mniej drażniące wonie.
A sam tonik przyjemnie odświeża cerę, odczuwalnie koi i nawilża, no i do tego nie pozostawia po sobie nieprzyjemnej warstwy. Żadnego wpływu na naczynka nie odnotowałam, ale też na niego nie liczyłam, bo trudno wymagać cudów od toniku. Ale fakt faktem, że jest on delikatny i dla wrażliwej cery nieszkodliwy. Tylko wrażliwym nosom szkodzi ;)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 3/4 z pierwszego