Oriflame, Perfect Body, Anti-Stretch Mark Cream (Krem przeciw rozstępom)

Oriflame, Perfect Body, Anti-Stretch Mark Cream (Krem przeciw rozstępom)

Znacznie zmniejsza widoczność rozstępów, intensywnie nawilża, ujędrnia, uelastycznia i wygładza skórę. Skóra odzyskuje gładki, jednolity wygląd. Stosuj codziennie rano i wieczorem.

Sama nie wiem

Naczytałam się pozytywnych recenzji i nabyłam. Chciałabym uwierzyć w jego działanie. :(
Rozstępy przypominają u mnie białe, cienkie niteczki na biodrach/pośladkach i mimo tego, że nie mam z nimi dużych problemów, jako tako nie widać ich (ja je widzę), to jednak chciałabym się ich pozbyć.
Krem ani to ujędrnia, ani nie pomaga pozbyć się rozstępów... Trochę wygładził mi te miejsca, ale nie była to chyba nawet jego zaleta, a najzupełniej w świecie peelingu. Choć sama w zasadzie nie wiem, bo tam, gdzie go używałam wydawała się bardziej miękka. Szkoda, że efekt był nietrwały, bo pojechałam na wakacje, kremu nie wzięłam, peelingu też nie i wszystko wróciło do stanu wyjścia.

Skóry nie ujednolica, rozstępy się nie zmniejszyły, jeśli coś się zmieniło w elastyczności, to było to przejściowe. Taki sobie bubel.

Jeśli coś się zmieni - dopiszę.

EDIT:
Nic się nie zmieniło. Bardzo mi przykro. Nie sądzę, że ten krem jest w stanie zwalczyć większe rozstępy, skoro nawet nie poradził sobie z moimi.

Ilość zużytych opakowań: 2/3

bardziej krem ujędrniający

Ten kosmetyk powinien mieć nazwę krem ujędrniający, bo z ujędrnieniem skóry radzi sobie znakomicie, jednak na widoczność rozstępów niestety nie wpływa nawet w minimalnym stopniu. Używałam go regularnie przez kilka miesięcy. W tym czasie a. Skóra była śwqietnie nawilżona, jędrna, napięta i elastyczna, ale rozstępy pozostały takie same a więc kosmetyk niestety nieskuteczny, aczkolwiek 3 gwiazdki za inne jego walory.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Rozstępy jak były tak są ...

Balsam udało mi się kupić na promocji za ok 30 zł.

+ Bardzo lubię jego zapach i konsystencję.
+ Jest wydajny.
+ Super ujędrnia i uelastycznia skórę.

- rozstepy nie zmniejszają się, nadal je widać

Stosuję go jako balsam ujędrniający...szkoda, że to kolejny środek na rozstępy, który nie działa :(
Nie wiem czy go ponownie kupię, będę szukać innych, skuteczniejszych...

Polecam ;)

Jak dla mnie super!!
Przetestowałam chyba wszystkie najlepiej oceniane tutaj kosmetyki tego typu i żaden z nich nie przyniósł takiego efektu jak ten. Krem wygrzebałam z kosmetyków mojej rodzicielki i wypróbowałam ot tak. Efekt były widoczne już po 3 dniach używania (rano po kąpieli i wieczorem przed snem). O dziwo zniknęły moje uciążliwe boczki ;] Co do jego efektywności w usuwaniu rozstępów nic nie mogę stwierdzić ale na pewno świetnie ujędrnia.

Używam tego produktu od:miesiąca

Hmm

Zuzyłam całe opakowanie i zmian jeśli chodzi o rozstępy nie zauważyłam, chyba że jestem jakaś ślepa. Za to miałam nawilżoną i bardziej jędrną skórę, no ale przecież kupuję się go dla zlikwidowania rozstępów, więc coś z nim nie tak. Nie wiem, może innym pomoże.

Używam tego produktu od: przez miesiąc

tak, tak!

Bardzo dobry balsam. Co prawda nic nie zrobił z rozstępami-jak były tak i są, ale niesamowicie nawilża skórę. Ślicznie pachnie. Niestety cena nie jest zbyt zachęcająca, dlatego nie wiem czy kiedyś jeszcze skusze sie na ten produkt.

Używam tego produktu od:używałam kiedyś

zaskoczenie?

Kupiłam go na przecenie na 32 PLN, nie spodziewałam sie czegos wielkiego i sie mile zaskoczyłam :D Zauważyłam efekty, tzn. rozstępy stały się mniej widoczne, ale nie znikły. Nie pojawiały się nowe. Inną zaleta było to ze krem działał lekko ujedrniająco :) Szybko sie wchłania, leciutko wmasowuje :)
Godny polecenia.

Używam tego produktu od:2-3 miesiecy