KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

La Roche-Posay Lipikar Podologics (Regenerująco - wygładzający skoncentrowany preparat do stóp)

4,2 na 529 opinii

Kupi ponownie: 76% osób
    Cynamonia
    17 lutego 2011 o 15:15
    5 / 5
    Nie szukam innego, ten jest świetny
    Kupiłam go po raz pierwszy 2 lata temu dzięki wizażowi i bardzo sie cieszę. Już drugi raz latem nie musiałam walczyć z pękającymi piętami -to pierwszy krem, który mi pomógł a probowałam wielu . Krem jest dość drogi, ale wydajny, zapach ma delikatny, jest gęsty ale nie tłusty i dość szybko się wchłania. Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Ofelia82
    30 stycznia 2011 o 0:48
    The best of the best!
    Uwielbiam - na równie z Vichy Podexine regenerującym. Plusy: + cudownie nawilża stopy + widać efekt delikatnie złuszczający-wybielający + fajna konsystencja + wydajny Minusy: - cena! - brak zapachu (ja lubię zapachowe kremy do stóp, bo głównie stosuję na noc) Używam tego produktu od: 2 lata Ilość zużytych opakowań: 4 normalne

kamirla
    25 czerwca 2010 o 14:12
    Mój ulubiony!
    Pierwszy kosmetyk pielęgnacyjny do stóp, który faktycznie przynosi niamałe efekty. Już po kilku dniach, skóra staje się wygładzona, mocno nawilżona, przyjemna w dotyku. Łatwo się wchłania, nie pozostawia tłustej powłoki. Jedynym mankamentek kremu jest zapach - ostatecznie do zniesienia, toteż warto oświęcić go kosztem lepszego rezultatu. Ogólnie - nie chcę już innego:) Używam tego produktu od: 1 rok Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2.

Askuna
    10 czerwca 2010 o 8:48
    najlepszy na świecie do 2 opakowania, potem przestaje działać
    Od dawna borykam się z suchością i szorstkością moich stóp. Nie jestem wstanie zliczyć ile różnych kremów wypróbowałam (łącznie z robionymi w aptece) i nic. Niby nawilżone były, natomiast żaden krem nie umiał sobie poradzić z zrogowaciałą skórą. Całkiem przez przypadek trafiłam na ten krem i to był strzał w 10! Stopy zrobiły się gładkie już po tygodniu stosowania. Efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania, choć nie powinnam być zdziwona skoro inne kosmetyki z La Roche również oceniam w skali 10 na 10 :) Bardzo polecam wszystkim osobom z problematycznymi stopami :D EDIT: Niestety drugie opakowanie nie było już takie rewelacyjne, a 3 nie zdało już całkiem egzaminu... Obecnie stosuję mój absolutny KWC Gehwol Med Schrunden - Salbe, który nie ma sobie równych. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1

koralinda
    9 marca 2010 o 23:38
    STOPKOWE KWC :)
    Cudny, nawilża, pachnie tak jak przystało na krem do stóp, nie jest tłusty. Cena nie jest niska, ale przetestowałam już wiele kremów do stóp i właśnie czegoś takiego szukałam. Polecam gorąco. Używam tego produktu od:pół roku Ilość zużytych opakowań:2

Lydia123
    17 grudnia 2009 o 10:42
    3 / 5
    mało go widać, duzo robi
    Szczerze przyznam, że mam mieszane uczucia względem tego kremu. Pachnie typowo jak krem do stóp - nie nałożysz pomyłkowo na cos innego ;) fajnie zmiękcza, delikatnie nawilża i natłuszcza, ale zdecydowanie czegoś mu brak. Odnosze wrażenie, że spektakularnych efektów, bądź treściwszej konsystencji. jednak krem do stóp powinien się szybko wchłaniać, ale często miałam wrażenie, że za mało natłuszcza i moje stopy są niedopieszczone. Używam tego produktu od:2 tygodni Ilość zużytych opakowań:początek pierwszego

droga A
    20 kwietnia 2009 o 21:22
    liczyłam na więcej
    Kupiłam dużą ilość w próbkach po 5 ml. Takie małe tubki idealnie przydają się na wszelkie wyjazdy. Czasem też używam tego kremu w domu. Ma ładny zapach, lekką konsystencję, szybko się wchłania, nie jest tłusty. Jednak za słabo odżywia i nawilża stopy, stosowany przez dłuższy czas bez żadnego wspomagacza trochę zapuszcza stopy. Próbki zużyję, ale raczej nie zakupię pełnowymiarowej tubki. Używam tego produktu od:kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań:wiele tubek po 5 ml

LouLou25
    27 października 2008 o 21:39
    Porzadny ale zadna rewelacja
    Jak na krem do stop za malo nawilza , natluszcza i ma za lekka konsystencje, za to zapach boski. Wygladza i dodaje skorze blasku ale na przesuszajaca sie skore to zdecydowanie za malo. Używam tego produktu od: tygodnia Ilość zużytych opakowań: 1/5
    Używa produktu od:tydzień

jmw
    16 października 2008 o 12:13
    4 / 5
    Bardzo wydajny, nieżle pachnie, nawilża i zmiękcza. Nieco drogi jak na krem do stóp do codziennej pielęgnacji. Krem nie nadaje się do stóp problemowych - przesuszonych czy zrogowaciałych - za słaby, jednakże do stóp "zwykłych" sprawdza się znakomicie. Używam tego produktu od: 3 lat Ilość zużytych opakowań: kilka

Rudzia102
    26 lipca 2008 o 9:42
    polecam
    Kolejny produkt La Roche Posay który gości w mojej szafce na kosmetyki. MAxymalnie wydajny to jego największa zaleta. Dobrze nawilża to kolejny plus. Zapach typowy dla kremów do stóp. Używam tego produktu od: 4 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1

justapo
    26 czerwca 2008 o 9:02
    4 / 5
    Długo szukałam dobrego kremu do stóp, jedne albo nic z moimi stopami nie robiły, inne pozostawiały okropppppny tłusty film na skórze..... aż na Wizażu doszukałam się recenzji tego kremu. Tani nie jest (jak na krem do stóp), ale uważam, że warto w niego zainwestować. Prawie wcale nie pachnie, bardzo dobrze się rozsmarowuje, szybko się wchłania. Nie ma co aplikować za duzo myśląc, że zadziała lepiej - mała ilośc wmasowana wystarczy, za duża ilość kremu spowoduje że stopy będą się lekko kleić i będą lekko tłuste. Moim zdaniem krem nie zdziała cudów na baaaardzo mocno zrogowaciałych stopach, ale poradzi sobie z lekko przesuszona i zrogowaciałą skórą. Pumeksik w czasie kąpieli codzinnej + ten krem na noc to doskonałe połączenie!! Polecam. Stopy po nim są miękkie!!! zadbane, nawilżone))) Świetne efekty!)) Używam tego produktu od: mies. Ilość zużytych opakowań: 1

karambol
    15 czerwca 2008 o 15:06
    2 / 5
    poniżej przeciętnej
    Jakiś czas temu skończył się mój ukochany krem Scholla. Postanowiłam jednak coś zmienić, bo w końcu tyle naczytałam się o rewelacyjnym kremie La Roche Posay! Poza tym mam absolutnego fioła na punkcie stóp i lubię przesadnie o nie dbać ;) Mam bardzo suchą skórę, co objawia się również na stopach. LRP nie spełnia moich oczekiwań. Na początku po nałożeniu wszystko wydaje się być ok. Skóra jest gładka, ale na bardzo krótko . Krem właściwie w żadnym stopniu nie nawilża, ani nie zmiękcza skóry. Pozostawia jedynie delikatny film, co oczywiście jest na plus. Zapach nie jest drażniący. Tuba jest spora, bo 100ml (ale co z tego, skoro jest kiepski). Spodziewałam się czegoś znacznie lepszego jak na taką cenę (40zł!). Na pewno więcej go nie kupię. Skończę tubkę i skruszona wrócę do Scholla. Używam tego produktu od: 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze i ostatnie

aaliyah83
    8 czerwca 2008 o 16:05
    Lubię
    Lubię ten krem ale, że nie mam problemów ze stopami to jakoś ciężko mi go konkretnie ocenić. Wymagam od kremu do stóp nawilżenia. Ten krem mi to daje, jeśli stosuję go regularnie. Wchłania się dosyć szybko, nie jest jakiś bardzo tłusty, ma lekko wyczuwlany zapach, właściwie minimalnie go czuć, jednak jest jak na mój nos drażniący i jeśli smaruje stopy na noc, to muszę iść umyć ręcę bo drażni mnie ten zapach utrzymujący się na dłoniach. Jeśli go nie używam pare dni , to stopy robią się suche,więc sięgam po niego. Bardzo wydajny, cena przystępna, warto spróbować... Używam tego produktu od:2 miesięcy Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

iceflower
    19 kwietnia 2008 o 13:35
    Przyjaciel mich stóp.
    Nie wiem, jak to się stało, że jeszcze nie oceniłam mojego ulubionego kremu do stóp. Lipikar Podologics jest po prostu fantastyczny. Bardzo dobrze działa - doskonale nawilża i regeneruje skórę stóp, nawet bardzo suchą i dość zniszczoną - zapewniając stopom niesamowity wręcz komfort i delikatność. Stopy stają się gładkie, skóra delikatna i miękka, a wyglądają jak z reklamy.;) Krem ma gęstą, przyjemną konsystencję, dobrze się rozprowadza, nieźle wchłania, jest wydajny i ładnie pachnie. Warto zainwestować.:) Używam tego produktu od: grudnia 2007 Ilość zużytych opakowań: wciąż używam pierwszego opakowania

agatha
    25 lutego 2008 o 23:32
    godny polecenia
    bardzo przyjemny krem zalety: +zostawia delikatny film na stopach +przyjemnie pachnie +wydajny +wygładza i nawilża Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to to, że w moim przypadku nie było efektu w ciągu obiecanych na opakowaniu 5 dni, tylko po trochę dłuższym czasie użytkowania. Wg mnie jest to krem naprawdę wart polecenia. Używam tego produktu od:ok miesiąca Ilość zużytych opakowań:1

anka_res
    26 listopada 2007 o 22:04
    no fakt że dobry
    Bardzo dobry krem, co tu dużo pisać - mimo zimy itp. w połączeniu z peelingami / maseczką utrzymuje moje stópki w nienagannej kondycji / wyglądzie. Cena raczej wysokawa, ale spora tuba i duża wydajność nadrabiają... Używam tego produktu od:miesiąca Ilość zużytych opakowań:ledwie 1 zaczynam

musscat
    5 listopada 2007 o 14:59
    TAK TAK TAK !!!
    Jakoś nigdy nie miałam szczęścia do kosmetyków La Roche-Posay. Za każdym razem byłam niezadowolona z zakupu i postanowiłam nie kupować już nic tej marki. I gdy prosiłam farmaceutkę o coś co choć trochę pomoże zlikwidować wciąż narastający zrogowaciały naskórek. I na dodatek pękającą skórę pięt poleciła mi właśnie Lipikar Podologics. O nie nie. Tym razem nie dam sie nabrać i grzecznie odmówiłam. Dostałam garść próbek tego kremu i już po paru dniach grzecznie powróciłam do apteki by to cudo nabyć. Mam problemy z suchą skórą co szczególnie objawia się na stopach, kolanach i łokciach. Zwłaszcza zimą. Ścieranie martwego naskórka tylko pogłębia ten problem. I właśnie ten krem (może dzięki mikrozłuszczającemu LHA) delikatnie każdego dnia walczy ze zrogowaciałą skórą. Po 3 tygodniach widzę znaczną poprawę, skóra stóp jest dobrze nawilżona, pęknięcia są ciut płytsze. Nie daję mu 5* bo czekam na zupełne wymazanie moich problemów ze stopami. PLUSY: -superlekka formuła -natychmiastowy efekt nawilżenia -zero poczucia lepkości, tłustości na skórze pozostaje delikatny film -po użyciu kremu można natychmiast wskoczyć w skarpetki/rajstopki -wydajny -skóra stóp coraz przyjemniejsza w dotyku :) -bardzo przyjemny zapach -uniwersalność- stosuję go również na łokcie i kolana bez poczucia, że wcieram krem do stóp w inną część ciała :) -bije na głowę kremy Scholla, Vichy, Erisa i inne które stosowałam i które niestety mam i chyba muszę zrobić sobie przerwę w stosowaniu Podologicsa by skończyć tamte zanim kupię nowe opakowanie. Minusów nie ma. Cena idzie w parze z jakością. Ciekawa jestem czy cała seria Lipikar jest taka fajna jak ten krem? Chyba muszę przekonać się na własnej skórze :) Używam tego produktu od:3 tygodni Ilość zużytych opakowań:1 + próbki

patii
    12 października 2007 o 10:59
    lekko nawilża
    Poręczna tubka, wygodna w użyciu. Działa jak zwykły krem do stóp za kilka złotych. Tylko nawilża, do bardzo suchych może być za słaby.Średni zapach, do zniesienia. Używam tego produktu od:kilka tyg. Ilość zużytych opakowań:1