Matrix, Biolage Hydratherapie, Conditioning Balm (Balsam nawilżający)

Matrix, Biolage Hydratherapie, Conditioning Balm (Balsam nawilżający)

Balsam nawilżający Biolage dogłębnie nawilża oraz odżywia włosy suche i uwrażliwione. Roślinny wyciąg z rozmarynu, alg i gorzknika kanadyjskiego połączony ze składnikami głęboko odżywiającymi, pozostawia włosy miękkie, lśniące, jedwabiście gładkie i łatwiejsze do ułożenia.

Przyjemny

Fajny balsamik, wydaje mi się, że jest silniejszy niż typowa odżywka do spłukiwania, lecz słabszy niż maski. Zacznę od tego że mam włosy wysokoporowate, farbowane, nieco zniszczone, suche na końcach.
Przypadł mi do gustu zapach balsamu, który jest dosyć wydajny, konsystencja też jest ok. Nawilżył mi włosy, ułatwił mi rozczesywanie, żadnych regeneracyjnych własciwości nie zauważyłam. Nawet nie próbuje wierzyć, że któryś z produktów sprawi, że znikną mi rozwojone koncówki ;).
Serii biolage używałam jakiś czas temu, była to pierwsza linia kosmetyków profesjonalnych jakiej zaczęłam używać i byłam mile zaskoczona ich działaniem, dużo lepszym niż kosmetyków drogeryjnych. Od tamtej pory nie mam problemów z nadmiernym pucheniem sie włosów, a same włosy są znacznie gładsze i milsze w dotyku.
Nie daję 5-ciu gwiazdek, gdyż znam produkty, które nieco lepiej sprawdzają sie na włosach. Ale chętnie kiedyś powrócę do tej serii :).

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: jedno duże, ponad litrowe; jedno małe, 250 ml

Bardzo dobra

Bardzo fajna sprawa, faktycznie spełnia swoje zadanie. Po zastosowaniu włosy są w zdecydowanie lepszej kondycji, łatwo się rozczesują, są nawilżone, błyszczące i deliktane w dotyku.
Modelownie i stylizacja fryzur po tym balsamie to sama przyjemność.
Przyjemny zapach to dodtakowy atut.
Wydajny, niewielka ilość zaaplikowana na włosy w zupełności wystaracza do uzyskania żądanego efektu.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4-5

Jako odzywka spełnia swoje zadania, ale najprawdopodniej sprawdzi się dla suchych włosów. Kosmetyk w

Moje włosy wyglądają na zdrowe, ale takie nie są. Mam problem z łupieżem, łojotokiem i rozczesywaniem.
Kupiłam tę odżywkę z myślą o tym, iż ułatwi mi ona rozczesywanie mokrych włosów. Skusiła mnie sława matrixa w salonach fryzjerskich :)

Plusy:
- gęsta konsystencja
- ładny zapach
- włosy faktycznie wyglądają na zdrowsze - rewelacja zwłaszcza na problem z końcówkami!
- wystarczy tylko wmasować i spłukać

Minusy
- niestety tylko minimalnie ułatwia rozczesywanie
- średnio wydajny
- obciąża włosy
- parabeny i różne alkohole

Za tę cenę mogła być lepsza

Kupiłam ten balsam w salonie fryzjerskim razem z szamponem kiedy byłam już na prawdę zdenerwowana moim stanem włosów.Spodziewałam się silniejszego działania
Plusy
-ładny zapach
-lekko nawilża i wygładza
-całkiem wydajna
-dobrze się rozprowadza
Minusy
-zawsze mam wrażenie,że nie spłukałam jej dokładnie
-nie warta swojej ceny
-nie nawilża jakoś spektakularnie

REWELACJA

-łatwe rozczesywanie
-delikatny i przyjemny zapach
-wydajność (pojemnik ponad 1094ml - rozdzieliłam i podarowałam mamie, siostrom, koleżance i zostało mi jeszcze niemal pół opakowania)
-cenowo również jest Ok
Używam razem z szamponem i olejkiem z tej samej serii.
Polecam wszystkim.

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie zuzywania pierwszego 1094ml opakowania ;-)

cudowny

Przebrnęłam przez wiele drogeryjnych odżywek i masek, i każda z nich dawała jedynie chwilowe wygładzenie podczas mycia. Jednym słowem: niepotrzebne obciążanie włosów.

Z tą jest zupełnie inaczej:

+ bardzo wydajna
+ przyjemny zapach
+ idealna konsystencja - nie spływa z włosów, ale nie jest za gęsta
+ łatwo się rozprowadza
+ łatwo się spłukuje
+ przyjazny dla włosa skład
+ włosy są po niej mięciutkie, delikatne
+ nawilża suche końcówki
+ przystępna cena

Na ten dzień minusów nie widzę ;)
Zawsze narzekałam na swoje włosy bo są lekko falowane, niezdyscyplinowane i puszące się, a po użyciu prostownicy efekt trzyma się mniej niż pół dnia.
Po odżywce są miękkie, delikatne, łatwo się rozczesują i układają. Nie mogę przestać ich dotykać ;) A efekt prostowania trzyma się kilka dni!

produkt z wyższej pólki

Zalety:
-dobrze nawilża moje suche końcówki
-włosy łatwiej się rozczesują
-wygodne opakowanie
-włosy są miękkie i miłe w dotyku
-ma przyjemny zapach
-świetna konsystencja

Wady:
-cena

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

bardzo dobry

Balsam świetnie nawilża włosy, co najważniejsze produkty z tej serii nie podrażniają u mnie skóry głowy. Wydaje mi się że większość recenzji tutaj jest niemiarodajna, ponieważ większość pań oczekiwała efektu naprawdę dogłębnego nawilżenia. Przypominam że jest to jedynie balsam, a nie głęboko nawilżająca maska (dla zainteresowanych - z tej serii jest to matrix biolage aqua-immersion creme masque - niestety jeszcze nie używałam). Według mnie balsam znacząco poprawia kondycję suchych, łamliwych włosów.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bez szału.

Równie dobrze mógłby stać na półce drogeryjnej i to na wyskosci oczu.Żadna tam górna półka.

Kupiłam za namową fryzjerki.Stosowałam łącznie z szamponem nawilżającym Matrixa.Ani jeden ani drugi produkt nie powinien tyle kosztować.

Balsam jest przyzwoity.Nie zauwazyłam spektakularnych efektów nawilżania.Włos jest miły w dotyku, miękki i ładnie pachnie.Zdecydowanym minusem jest to, że ciężko rozczesywały mi sie po nim włosy.A tego właśnie oprócz nawilżenia i odzywienia oczekuję od wszelkich odżywek i balsamów do włsów.

Szkoda, zawiodłam się.

Używam tego produktu od: wielu tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Bardzo dobra odżywka!

Bardzo dobra odżywka z serii Biolage Matrixa.
Włosy są naprawdę nawilżone, błyszczące, nie plączą się. Dodam, iż mam naprawdę zniszczone włosy rozjaśnianiem.
Odżywkę trzymam na głowie pod ciepłym kompresem ok. pół godzinki, po zmyciu i wysuszeniu włoski są nie do poznania :)dogłębnie nawilżone i błyszczące, dobrze się układają.
Polecam osobom ze zniszczonymi, suchymi od zabiegów fryzjerskich włosami.

Używam tego produktu od:pół roku

uwielbiam

Bardzo dobrej jakości balsam,ma fajną konsystencję,nie spływa z włosów,piękny zapach i co najważniejsze świetnie nawilża włosy.Używałam tego balsamu rok temu kiedy moje włosy tak się przesuszyły głównie z powodu chlorowanej wody,że wyglądały jak stok siana.
Ten balsam je ożywił,przywrócił im miękkość i elastyczność,wygładził ich powierzchnię no i baaardzo ułatwił rozczesywanie:)

Edytuje recenzje ponieważ zaczęłam ten balsam kupywać systematycznie i się od niego uzależniłam stosuje go na zmianę z innym maskami ale uważam że w nawilżaniu moich długich rozjaśnianych włosów nie ma sobie równych:)

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka opakowań 500 ml

Zagosci u mnie na stale

Na te odzywke namowila mnie moja fryzjerka. Mam wlosy bardzo zniszczone ciaglym rozjasnianiem. Poszlam po rozum do glowy i wrocilam juz do "swojego" koloru, wiec teraz staram sie przywrocic je do stanu, sprzed ciaglego rozjasniania na platynowy blond.
Musze przyznac, ze juz od pierwszego uzycia, wlosy byly miekkie w dotyku, latwiej sie ukladaly i pieknie pachnialy. Po miesiacu, naprawde widze dosyc spora poprawe, nie lamia sie i nie wypadaja nagminnie, no i po myciu moge je bez trudu rozczesac.

Używam tego produktu od:1 mies.