Golden Rose, Loose Powder

Golden Rose, Loose Powder

Bardzo drobniutki, delikatny puder w pyłku. Dostępny w dwóch rodzajach - matujący i z drobinkami. Producent oferuje szeroką gamę kolorystyczną także dla bladych cer.

Cena: 23zł / 14g

bardzo dobry

Plusy:
- cena - jak na puder sypki 23 zł to niewygórowana kwota
- dostępność
- opakowanie, połączenie czerni i złota
- cudownie stapia się z moim podkładem i nie tworzy efektu maski
- nie czuć go na skórze

Minusy:
- skład

Jest to mój pierwszy puder sypki, od zawsze uzywałam pudrów prasowanych.
Jestem bardzo zadowolona, niestety ze względu na skład nie kupię go ponownie. Używam go codziennie, nakładam pędzlem i póki co ilość zawartych w nim parabenów nie wyrządziła mojej skórze żadnych szkód, ale w obawie o to poszukam czegoś bardziej naturalnego.

bardzo dobry

Zgłosiłam więc oceniam. Puder jest bardzo delikatny, nie widać go na twarzy, ładnie wykańcza makijaż. Mam wersję ze srebrnymi drobinkami, używam go na codzień. Nie wysusza skóry i nie podkreśla suchych partii skóry. Drobinki są tak małe i delikatne że właściwie nie widać ich na twarzy, za to dają piękny efekt rozświetlenia. Jestem bardzo z niego zadowolona, ale nie wiem czy kupie go ponownie bo mam ochotę teraz na coś z estee.

Używam tego produktu od:pół roku