KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Ziaja TinTin, Żel oczyszczający antybakteryjny (nowa wersja)

3,8 na 5128 opinii

Kupi ponownie: 63% osób
    BrigitteBardot
    3 marca 2010 o 19:54
    Ostatnia deska ratunku
    Najlepszy żel do mycia twarzy, jaki można kupić w drogerii. Ze słyszenia wiem, że wszystkie żele do mycia Ziai prezentują wysoki poziom, ale uczepiłam się tego jednego i używam bez przerwy, bo był pierwszym kosmetykiem, który tak znacząco poprawił stan mojej cery. Żel oczyszcza doskonale, jednocześnie nie wysuszając. Już samo to zasługuje na pięć gwiazdek, ale dalej: jest bardzo łagodny, a dzięki temu, że nie wysusza, zmniejszył przetłuszczanie skóry. Nie zamyka porów, ale odkąd go używam, są zdecydowanie mniejsze. Konsystencja - dla mnie największy plus, bardzo mi odpowiada (kwestia przyzwyczajenia) i przynajmniej wiem, że produkt nie zawiera SLS, a co za tym idzie, nie wysuszy skóry. I taka jest prawda - nie czuję najmniejszego nawet ściągnięcia, a wręcz nawilżenie (przy jednoczesnym stosowaniu kwasów). Komfort stosowania bardzo wysoki, w moim przypadku wygrywa nawet z olejkiem myjącym z BU (mimo że kocham olejki). Tani i bardzo wydajny, butelka wystarcza mi na pół roku używania 2x dziennie. Gdybym miała się czegoś przyczepić, to wolałabym opakowanie z pompką. Poza tym nie ma go w każdym sklepie (ale da się go znaleźć, tylko trzeba się przejść po okolicy i sprawdzić gdzie jest; ja widziałam w aptekach, mniej znanych marketach, osiedlowych drogeriach, sklepach typu Społem, niektórych Naturach). Ale to nie wpływa na moją ocenę kosmetyku, bo nie zmienia jego działania. *** EDYTUJĘ - 31.08.2011 Po krótkim romansie z olejkiem myjącym z BU wracam do tego żelu, jest bezkonkurencyjny dla tłustej i trądzikowej cery regularnie złuszczanej kwasami. Teraz zmieniła się butelka, jest węższa i wyższa. Polecam. Używam tego produktu od: około 2 lat Ilość zużytych opakowań: wiele

bambu
    26 maja 2010 o 17:49
    Taki sobie
    + oczyszcza + delikatny i tyle z plusów - mało wydajny - okropna konsystencja - zapach - nic nie robi z niedoskonałościami Nie kupię go ponownie, nie polecam. Są lepsze. Używam tego produktu od: 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: 1

dbam_o_siebie
    13 lipca 2010 o 20:12
    Delikatny i skuteczny
    Pamiętam, jak zawsze katowałam moją tłustą skórę wysuszającymi żelami. Potem postanowiłam spróbować czegoś łagodnego. Wybór padł na ziaję - tania, łagodna i skuteczna. Używam już stale tego żelu kilka miesięcy i nie mogę przestać się nim zachwycać. Żelik delikatnie myje twarz, nie ma SLS, pozostawia cerę odświeżona, bardzo gładką, miękką, nie wysuszoną. Pachnie ładnie, delikatnie ziołowo. Już się z nim nie rozstanę. Za tą cenę i jakość - KWC. Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: 2

PetitChat
    22 listopada 2013 o 11:06
    W porządku :)
    Bardzo fajny do codzienniej pielęgnacji cery, która nie sprawia większych problemów. Przy mojej mieszanej cerze sprawdzał w tych "lepszych czasach" buzi. Plusy - ziołowy skład i zapach - działanie - delikatny - nie podrażnia i nie uczula - tani Minusy - nie domywa makijażu - nie radzi sobie z większymi problemami Używam tego produktu od: kilku miesięsy Ilość zużytych opakowań: 1 całe
    Używa produktu od:miesiąc

barbraw
    29 października 2013 o 16:48
    Fajny za niską cenę
    Kupilam zel jako zamiennik zelu ziaja antybakteryjnego nuno. Zelu uwazalam rano przy codziennej pielegnacji cery jako zwylu antybakteryjny "kop" poranny. Plusy Za plus uwazam w tym zelu ladny zapach. Kolejno moge doliczyc dzialanie, ale tylko pod kontem antybakteryjnym poniewaz nie posiadam cery tradzikowej. Zel jak zel:) Minusy Nie odnotowuje:) Ogolnie polecam Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc Ilość zużytych opakowań: 1

Wewo
    11 maja 2013 o 15:48
    fantastyczny, wycofany;(
    Seria tin tin towarzyszy mi od 12 lat (!!!). Uzywałam w miedzyczasie mnóstwa innych żeli oraz toników, ale koniec końcow zawsze wracałam do tin tin z podkulonym ogonem. To świetny żel dla skóry tłustej, wrażliwej, delikatnej. Nie ma w składzie SLS, nie wysusza, jednocześnie dobrze myje i pozostawia skórę nawilżoną leciutko. Nie powoduje wyprysków, za to przyspiesza ich gojenie i faktycznie zapobiega powstawaniu nowych. Skóra po uzyciu żelu jest piękna przy dłuższym stosowaniu- ma taki zdrowy glow, nie jest ściągnięta i widać, że ten kosmetyk jej służy. Ten żel zapewnia skórze niesamowitą równowagę- uzywałam wielu paręnaście razy droższych kosmetyków, ale żaden nie działa jak ten. Opakowanie jest ziajowe, zapach jest delikatny roślinny, cena śmiesznie niska, wydajność dobra. Szkoda, że ziaja wycofała tę serię. Gdyby tonik był droższy i np Yves Rocher, pewnie byłby bardziej popularny.... Używam tego produktu od: 12 lat Ilość zużytych opakowań: to już idzie przynajmniej w dziesiątkach

elizejka
    25 stycznia 2013 o 11:58
    Spoko żel
    Stosowałam ten żel dawno,uważam,że jest fajny ale zapach jego nie przypadł mi do gustu. Zalety: -dostępność -cena -konsystencja -skuteczność -wydajność Wady: -zapach Używam tego produktu od: dawno temu Ilość zużytych opakowań: kilka sztuk

Karmelka87
    23 stycznia 2013 o 19:05
    Naprawdę dobry
    Po raz kolejny nie zawiodłam się na Ziaji :-) Plusy: + zapach delikatny, nienachalny + nie wysusza + dobrze oczyszcza, jednak nie radzi sobie z mocniejszym makijażem - muszę wtedy myć buźkę dwa razy i jest ok + działa w jakiś uzdrowicielski sposób na moją cerę - podczas stosowania go zauważyłam, że wyskakuje mi mniej syfków różnego rodzaju + cena + wydajny, wystarcza mi na około 3 miesiące Minusy: - słaba dostepność - niestety nie już dostępny w żadnej drogerii (wcześniej był w Naturze) można go dostać tylko w aptece Używam tego produktu od: około 1,5 roku Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

• 3 / 5
    Dobry
    Tej serii (tonik i żel) używałam dawno. Nie wysusza, nie podrażnia, dobrze oczyszcza, ale skóra jaka była taka była. Dobrze, że miałam parę syfków na krzyż :D Używam tego produktu od: dawno Ilość zużytych opakowań: 1 całe

Brunetka90
    3 września 2012 o 15:42
    Średni
    Produkt ani mi nie zaszkodził ani nie pomógł. Rzeczywiście skóra jest po nim oczyszczona i nie podrażniona. To na plus :) Matuje ale tylko na chwilę i mam wrażenie że nie odblokowuje porów. Przy mojej tłustej cerze niestety się nie sprawdził :( Plusem jest niska cena i łatwa dostęność. Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 całe

muffkaa
    30 sierpnia 2012 o 22:18
    Najlepszy!
    Najlepszy żel do mycia twarzy jaki miałam. Po wieloletnich poszukiwaniach znalazłam mój nr 1, jednak ostatnio w drogerii w której zawsze go kupowałam dowiedziałam się że ziaja całkowicie rezygnuje z serii Tin Tin... Doskonale oczyszczał, zmywał makijaż, pozostawiał uczucie czystości i świeżości, nie ściągał, był mega wydajny, i ten skład... Najlepszy po prostu, ale co zrobić jak już go nie będą produkowac? Używam tego produktu od: 3 lat Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Nica022
    30 sierpnia 2012 o 14:25
    Najlepszy żel ever
    Moj absolutny numer 1, oczyszcza nie podrwżnia likwiduje pory ( wiadomo cudów nie czyni ale w połączeniu z peelingiem rewelacja ). Kupiłam go ze względu na pozynywne opinie na wizazu i z polecenia mojej siostry która używała go jak była nastolatką, to jest niby nowa wersja ale zapach zkład i działanie jak najbardziej takie samo. Używałam go za każdym razem gdy myłam twarz i pomogło, wystarczy kropelka wielkości ziarnka grochu rzeby dokładnie umyć twarz. Naprawde świetny żel, denerwuje mnie tylko zapach taki jakiś bardzo intensywny, troche natrętny ale dla tego efektu można troche sie pomęczyć, Bardzo cieszy mnie fakt że żel zawiera prowitaminę B 5, która pomaga na trądzik i wągry. Ogólnie rewelacja !!!! Plusy+ + łatwa dostepność produktu ( praktycznie w każdej osiedlowej drogerii. + cena ( ja zapłaciłam 7,90 za 200 ml. ) + Działanie ( normalnie reelacja !!!!) + przyjemny w urzyciu ( nie licząc zapachu;( ) Minusy- - to chyba tylko ten zapach mnie zdenerwował :( Używam tego produktu od: nie pamiętam Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

szprota_88
    25 lipca 2012 o 16:54
    Mój ideał
    W końcu znalazłam mój żel idealny. Mam skórę mieszaną ze skłonnością do trądziku. Szukałam czegoś, co by mi ładnie oczyszczało twarz i nie podrażniało jej. I znalazłam mój ideał :) Żel jest delikatny dla skóry, ma przyjemny zapach i odpowiednią konsystencję. Jego jedynym minusem jest dostępność. Do tej pory kupowałam go w małej osiedlowej drogerii. Niestety ostatnio dowiedziałam się, że żel został wycofany z produkcji. Mam jednak cichą nadzieję, że to nieprawda ;) Używam tego produktu od: nie pamiętam Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Aiji_
    14 lipca 2012 o 16:57
    Taki sobie
    Nic złego nie zrobił mojej skórze, ale za wiele dobrego też nie... + wygodne opakowanie + fajna konsystencja + nie podrażnia + po użyciu czuć, że skóra jest oczyszczona + neutralny zapach - nie widzę wpływu na ilość paskudztw na twarzy :( - w ogóle nie chce się pienić Używam tego produktu od: 3 miesiące Ilość zużytych opakowań: 1 całe

oliwia5
    10 czerwca 2012 o 20:44
    Dobry.
    Jak dla mnie jest cakiem fajny. +na pewno piękny zapach +gęsta fromuła +dobrze oczyszcza +cena +idealny do cery mieszanej -/+ mam wciąż lekkie zaskórniki - nie zauważyłam :) Używam tego produktu od: od 2 lat z przerwami Ilość zużytych opakowań: 5-6

Stylistka_Sylwia
    3 czerwca 2012 o 14:56
    Świetny
    Bardzo łagodny, nie inwazyjny i przyjemny. Przeznaczony do cery trądzikowej, ja mam cerę mieszaną ze skłonnością do pojawiania się zaskórników i jak dla mnie jest idealny. Nie podrażnia, jest niezwykle łagodny, matuje. Kupowałam już wiele różnych żeli myjących do twarzy i zawsze pokornie wracam do tego. Do tego taniutki ;) uważam, że na jakieś większe problemy skórne może być za słaby, ale jak ktoś po prostu cerę mieszaną myślę że powinien być okej. Maleńki minus za opakowanie, trochę trudno go wydobyć, zwłaszcza gdy się kończy, ale można to przeżyć. Używam tego produktu od: parę miesięcy Ilość zużytych opakowań: trzy

milenkka
    4 maja 2012 o 11:13
    zwykły
    wypisze po prostu plusiory i minusory ;) plusy: -dokładnie myje -wydajny -wygodne opakowanie -podoba mi sie zapach :) -nie uczulił -nie pieni się (brak SLS :D) -cena minusy: -tworzą się nowe pryszcze -twarz nadal się przetłuszcza nie spełnil podstawowych wymagań - pryszcze i tłusta cera :( szkoda Używam tego produktu od: miesiąc Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka
    Używa produktu od:miesiąc

wild_horse
    4 maja 2012 o 10:49
    Nie jest zły
    Ten żel nie zachwycił mnie jakoś specjalnie, ale też nie mogę na niego narzekać. Jest średni. Ktoś napisał, że mało się pieni. Mi to po pierwsze nie przeszkadza, a po drugie podobno gdy kosmetyki mało się pienią oznacza to, że są naturalne. Ale do rzeczy. Plusy to na pewno delikatność - mam wrażliwą cerę i po użyciu niejednego żelu odczuwałam pieczenie, mniej lub bardziej nasilone; tutaj tego nie ma. Nie ściąga skóry. Żel nadaje się do skóry wrażliwej. Ma lekko świeży, ziołowy zapach. Minusy to na pewno to, że wcale nie jest taki antytrądzikowy, jak zapewnia producent. Zaraz po użyciu skóra zaczyna się świecić (chociaż ja na szczęście nie mam z tym jakichś dużych problemów). Żel nie jest też jakimś postrachem na pryszcze, niedoskonałości czy chociażby bakterie. Czy naprawdę jest antybakteryjny? Nie wiem. Używam go już od jakiegoś czasu a zmian w swojej cerze nie zauważyłam, na pewno nie jest pod tym względem lepszy od innych. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: jedno w połowie