Barry M, Dazzle Dust Loose Powdered Eyeshadows (Sypkie cienie do powiek)

Barry M, Dazzle Dust Loose Powdered Eyeshadows (Sypkie cienie do powiek)

Sypkie opalizujące cienie do powiek ogromnym wyborze - w ponad 60 kolorach - od pasteli do nasyconych barw, od bieli do czerni. Intensywnie opalizujące bądź perłowo-błyszczące, łatwo się rozprowadzają. Można je używać do makijazu oczu, policzków lub ust. W małych słoiczkach.

Cena: 4,50 funta / ok. 2-3g

rewelacja

Mam kilkanaście kolorów. Odcienie bomba.
Trwałe
Trzeba uważać bo osypują się przy nakładaniu
Efekt koloru po nałożeniu taki sam kolor jak widzimy w słoiczku
Bardzo intensywne kolory
Niesamowicie wydajne
Bardzo duży wybór odcieni

Używam tego produktu od: 4lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanascie otwartych

Dobre.

Chyba nie ma odcienia, który nie znalazłby się w palecie tej firmy.

Posiadam jasny beż z milionem złocistych drobinek i róż.

Plusy:
-Niesamowita ilość kolorów do wyboru
-Wydajność
-Trwałość
-Nie uczulają

Minusy:
-Potrafią się osypać i "wleźć" do oka

Cena adekwatna do jakości, polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 2, w trakcie

Sa w porzadku

Kupilam produkt w poszukiwaniu naprawde pomaranczowego cienia i w drogerii znalazlam tylko ten w takim odcieniu.Nie lubie sypkich cieni wiec nie uzywam go zbyt czesto a tylko okazyjnie.Niemniej jednak cien jest calkiem ok.Mam nr 77.
+duzy wybor kolorow
+pigmentacja
+trwalosc na powiece
+wydajnosc
+ogromne opakowanie
+latwo sie blenduje na powiece
+cena
Czego nie lubie w tym cieniu to to ze strasznie sie osypuje podczas aplikacji i opakowanie z ktorego bardzo latwo mozemy pozbyc sie cienia w chwili nieuwagi:( ( w opakowaniu jest go az po brzegi i latwo jest go rozsypac.Niemniej jednak calkiem ok produkt:)

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: mam jedno

Ekstra !

Raczej nie przepadam za sypkimi cieniami ze względu na ich skłonność do rozpylania się wokoło. Ale moja siostra wpadła na pomysł umalowania mnie właśnie tym cieniem na jej ślub. Miałam wtedy na sobie fioletową sukienkę, a siostra miała akurat kolor 59 (jasny błyszczący fiolet), który idealnie pasował do mojej kreacji. I muszę powiedzieć, że cień jest naprawdę świetny. Jest mega trwały, na bazie trzymał się przez całe wesele. Może lekko się obsypywać na policzki, ale i tak jest nie do zdarcia przez długi czas. Bardzo się błyszczy. Zwykle aplikuję go palcami, nie mam z tym większego problemu.

Nie wiem, jak z dostępnością w Polsce, bo siostra kupiła go w Anglii.

ładne, ale nie lepsze od innych

mam 2 kolory - ciemny beż i morską zieleń, opalizującą na niebiesko
kolory ładne, w słoiczkach napakowane pod nakrętkę, wydajne
ale nie rożnią się bardzo od kilku sypkich cieni, jakie miałam, o wiele tańszych do tego
nie są trwałe bez bazy, rolują się bardzo szybko
trudno dostępne i dość drogie, dlatego raczej nie powtórzę zakupu

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

bardzo fajne

Posiadam obecnie tylko jeden cien ktory zupełnie niespodziewanie dosałam od kolezanki z UK,nie wiem tez co ja tkneło zeby mi go sprezentowac,ale bardzo sie ucieszyłam:)
Nie mam przy sobie pudełeczka wiec nie napisze jaki to numerek ale to jest to jakby bez opalizujacy w w zielen,sliczny po prostu:)
Nie mam zbyt wielkiego doswiadczenia z pigmentami do oczu,jest posiadaczka pigmentow z kobo oraz kilku odsypek z MAC wiec nie bede sie tutaj wymadrzac,tylko napisze jak mi sie ich uzywa:
-sa bardzo trwałe,ale tylko z baza,ja mam tłuste powieki i bez barzy roluja sie,choc nie uzywam ich ogolnie duzo,raczej do rozswietlenia
-fajnie pracuja z innymi cieniami,łatwo je rozetrzec
-sa meeega wydajne,nie wiem czy ten pigment kiedys mi sie skonczy,wystarczy naprawde ociupinka
-nie obsypuje sie
-nie odbija

-pieknie sie mieni,wogole z tego co widziałam na stronie BarryM paleta kolorow jest oszałamiajaca:)

Do tej pory wydawało mi sie ze MAC nic nie przebije w tym wzgledzie ale te cienie chyba moga smiało konkurowac:)zarowno ze wzgledu na jakosc ,jak i cene ktora jest mocno konkurencyjna.
Jestem na tak! i czekam na paczke z UK:)

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: na razie rozpoczete 1,bedzie wiecej:)

dobre

cały czas je używam, mam kilkanaście kolorów i zazwyczaj używam tych ciemniejszych na jakieś wyjścia itd. na codzień preferuję inne cienie.
podsumowując:
na plus:
- wydajne
- duży wybór kolorów

na minus:
- z niektórych osypuje się brokat, po pewnym czasie.
- niektóre nie trzymają się długo na powiece.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 7

Piękne kolory, ale bez bazy ani rusz

Na plus:
+ Ogromny wybór pięknych kolorów, każdy znajdzie coś dla siebie. Na stronie Barry M nie są przedstawione wszystkie dusty, stojąc przy ich szafie możemy wybierać z kilku odcieni każdego koloru.
+ Są błyszczące, ale nie perłowe, nie zawierają brokatu, niektóre kolory są dostępne w wersji matowej/kredowej.
+ Nadają się zarówno do makijażu dziennego jak i wieczorowego, dopiero w sztucznym świetle zaczynają się mienić z pełną mocą ; )
+ Są wydajne, bardzo drobno zmielone, już niewielka ilość daje intensywną barwę.
+ Nie podrażniają oczu z soczewkami.

Na minus:
- Trwałość na tłustych, opadających powiekach jest praktycznie zerowa, jak to w przypadku sypkich cieni… Ale po nałożeniu na porządną bazę problem znika i wytrzymują cały dzień.
- Te, które zawierają srebrne drobinki (u mnie Mushroom oraz Silvery Black), lubią się osypywać przy nakładaniu. Inne kolory są bardziej \'zwarte\'.

Podsumowując, najmocniejszą stroną cieni Dazzle Dust jest ich fantastyczna kolorystyka, najciekawsze to te z połyskiem w innym kolorze niż baza. Moim zdaniem śmiało mogą konkurować z pigmentami MAC.

Załączam zdjęcie z moimi odcieniami:
51 Mushroom, 3 Pink/Gold, 91 Silvery Black, 14 Khaki.

Ilość zużytych opakowań: cztery napoczęte

ladne kolorki

wedlug mnie to dobre cienie...bardzo wydajne..mam 2 kolory cos zielonkawo-zlotego i szaro-fioletowego zapomnialam jakie to numery a nie chce mi sie ich szukac w tej chwili...ladnie sie mienia, daje mocny efekt, choc po jakims czasie troszke blakna..ja cienie nie uzywam codzien wiec mam ich jeszcze duzo..jesli ktos maluje sie nimi codzien to i tak szybko sie nie skoncza.. nie zbieraja sie w zagiecciu powieki, nic sie nimi dziwnego nie dzieje.,.wedlug mnie naprawde fajne, super na wieczorny makijaz

Używam tego produktu od: 2 kat
Ilość zużytych opakowań: 2 rozne kolory

\'wieczny\' kosmetyk;)

Cienie Barry M są niezwykle wydajne, ma się wrażenie, że prawie wcale ich nie ubywa;) Bardzo łatwo się je nakłada, nie osypują się i utrzymują się bez problemu 7 - 8 godzin. Wiem, że niektórzy zarzucają im małe stężenie pigmentów i co za tym idzie - to, że są raczej transparentne niż kryjące, ale ja uważam to za ogromną zaletę. Można nimi \'wyczarować\' mieniący się, cieniowany makijaż bez efekty maski.
Poza tym można nałożyć je w jednej lub kilku warstwach w zależności od tego czy wykonujemy makijaż dzienny czy wieczorowy. To jeden z moich faworytów w grupie cieni do powiek.

Ilość zużytych opakowań: Żadnego;) stale dokupuję nowe kolory

Sa naprawde swietne

zachecona opiniami z wizazu kupilam kilka słoiczkow
i jestem bardzo zadowolona, nie Obsypuja sie, sa mocno zapigmentowane oczywiscie trzeba zmaczyc pedzeek.
Jednak to prawda maja przepiekne kolory, duzy wybor na dobrej bazie trzymaja okolo 8 godzin dosc dobrze.
Cena tez niska jak na tak wielka pojemnosc.:-)

superowe!

posiadam odcien 89 - fiolet opalizujący na różowo, kolor przepiękny :) pieknie sie mieni, nie osypuje, ja nakładam pędzelkiem z naturalnego włosia, pomimo tego że to cienie sypkie
nie stosuje żadnej bazy a na moich powiekach utrzymuja sie do 7-8 godzin, więc nie jest żle, sa wydajne....mega wydajne, naprawde wystarczy odrobinke zeby uzyskac idealny kolor, sa dobrze napigmentowane, dałam za nie 4.25 funta, skusiłabym się na inne odcienie ale mam za dużo cieni wiec muszę sie powstrzymac :)
polecam, naprawde warto

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze