Calvin Klein, CK IN2U Women EDT

Calvin Klein, CK IN2U Women EDT

Najnowszy zapach i koncepcja sygnowana marką Calvin Klein, to propozycja dla dwudziestoparolatków, wychowanych w kulturze SMS, blogów, Myspace. Nazwa perfum nawiązuje do skrótów stosowanych w powyższych, a sam zapach określany bywa jako `ck one dla młodego pokolenia`. Biało-plastikowo-szklana butelka inspirowana jest I-podem.
Świeży,cytrusowy zapach odzwierciedla nowoczesny romans w sieci.

Nuty zapachowe: liście czarnej porzeczki, grejpfrut, bergamotka, orchidea, kaktus, wanilia, drzewo cedrowe.

drzewne
Rekomendacja
na dzień, na wieczór
perfumy w olejkach

24% jesień/zima 76% wiosna/lato

Kupiłam z ciekawości

Kupiłam z ciekawości małą butelkę, (z rekomendacji Aromy) bez wąchania. Zapach na początku cytrusowy ale błyskawicznie te cytrusy się ulatniają, zostaje taki trudny do określenia zapach coś ziołowego ? Wanilii w nim nie czuję , świeżości też specjalnie nie, nic specjalnego czuć, że jest retro. Ani nie świeży ani nie sexi, taki zwykły. Pachnie kilka godzin, w sumie to go ponownie nie kupię bo jest tyle innych lepszych zapachów.

Klasyczny i uniwersalny zapach

Ten zapach zna chyba każdy i każdy rozpozna na ulicy. Zapach "zwykły" i "klasyczny". Bez konkretnie wyróżniających się nut zapachowych, bez pazura, bez tego czegoś.
Dla mnie to przykład zapachu niemal uniwersalnego. Delikatny, świeży, lekki.

Mocno wyczuwalne nuty cytrusowe takie jak grejpfrut. Czuję również mocno bergamotkę i porzeczkę. Tą świeżość gasi nieco słodka wanilia.
Są raczej trwałe i pasują na wiele okazji np. do pracy, do kina czy na wieczorne spotkanie. Raczej nie na eleganckie wyjścia.
Dostępne są w większości perfumerii i stronach internetowych, cenowo wypadają atrakcyjne. To ten zapach, który można kupić w ciemno na prezent.
Jeśli chodzi o butelkę to mi się kompletnie nie podoba. Ciężki i toporny flakon, który nie sprawdzi się np. w torebce.

Podsumowanie:
Podoba mi się ten zapach ze względu na jego uniwersalność, ale odpycha popularność. Mam wrażenie, że tego zapachu używa połowa kobiet w moim otoczeniu. Nawet spotykam się z nim w sklepie. To sprawiło, że z biegiem czasu stał się oklepany i mniej atrakcyjny dla mnie.

Ponadczasowy zapach!

Zapach, który używała moja mama, a teraz przyszła kolei i na mnie. Mimo swojej słodkości, czuję w nim świeżość. Idealny na każdą możliwą okazję. Myślę, że to nie moje pierwsze opakowanie. Trwałość też na wielki plus.

Do codziennego uzytku

Perfumy Ck znam już kilka dobrych lat. Używałam je jeszcze jako nastolatka i dla takiej kategorii wiekowej bym je zaliczyła. Mają przyjemny, lekko słodki zapach. Pięknie utrzymują się na ciele. Kuszą swoją niską ceną. Są to po prostu kultowe perfumy i od lat się nie zmieniają.

Klasyk

Zawsze bardzo lubiłam ten zapach i nadal chętnie do niego wracam. To taki typ "na codzień". Przyjemny, nie za słodki, nie za ciężki. Świeże cytrusowe nuty, ale bez kwasnych tonów (których osobiście nie lubie). Kwiatowy, ale nie klasycznie. Uniwersalny zapach na dzień. Dobrze się trzymają, powiedzialabym "przez cały dzień". Jedyny minus to, że dzięki bardzo atrakcyjnej cenie (patrząc na wielość opakowania) są zbyt popularne.

Calvin Klein

Uwielbiam ten zapach,znam go długo, świeży idealny dla bardzo efektowne opakowanie długo się utrzymuje.Zawsze jak użyłam tego produktu dostawałam zapytania jaki to zapach.

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 2

Bardzo ładny zapach

Znam ten zapach już od kilku dobrych lat i często do niego wracam . Kojarzy mi sie z latem jest bardzo świeży oraz lekki , kojarzy sie z cytrusami . Jest wydany i długotrwały . Niestety jedyne co mi w nim przeszkadza to buteleczka jest dosyć ciężka i mało poręczna . Ale mimo to uważam ze produkt jest bardzo dobry i wart swojej ceny :)

Kupiony w: Perfumeria Sephora

• Flakon: 5

Zapach lata zamknięty w flakonie perfum.

Piękny zapach.
Myślę, że to perfumy, które w największej ilości posiadają lub kiedykolwiek posiadały kobiety sukcesu.) Lekki, świeży, cytrusowe nuty nadają mu wyjątkowości.ale jednak przyjemny letni zapach.
ZALETY:
-cena
-cytrusowe nuty
- trwały
WADY: nie ma.

• Flakon: 5

Lekki, świeży zapach idealny na lato

CK IN2U Women EDT od Calvin Klein to zapach pełen energii i młodzieńczej świeżości. Nuty grejpfruta i czarnej porzeczki rozkwitają w otwarciu, nadając perfumom lekkości. Serce kompozycji wypełniają kwiaty kaktusa i orchidei, dodając delikatności. Baza z cedrem i wanilią nadaje głębokości i trwałości.

Perfumy są nowoczesne i uniwersalne, idealne na co dzień. Zapach jest lekki i świeży, odpowiedni na lato.

Opakowanie jest minimalistyczne, z charakterystycznym dla Calvin Klein estetycznym podejściem. CK IN2U Women EDT to doskonała propozycja dla tych, którzy poszukują lekkiego, przyjemnego aromatu.

• Flakon: 5

Cytrusowo - owocowo z nutą wanilii..

Zaczęło się jak zwykle, szukałam czegoś dla koleżanki na prezent i wertując półki sklepowe trafiłam na Calvin Klein IN2U.
Co prawda, może to nie jest nowość, ale umówmy się - Calvin klein to przecież klasa i legenda sama w sobie.
Po przeanalizowaniu nut zapachowych oraz przeczytaniu opinii na temat tych perfum, od razu wiedziałam, że muszę je mieć, bo jak jest wanilia i bergamotka to napewno mi się spodobają.
Gdy już zakupiłam swój flakonik od razu przetestowałam go na sobie no i dosłownie oszalałam jak się nim wypsikałam! One tak obłędnie pachną! Już po samym psiknieciu zapach jest zachwycający, a im dłużej go czuć, tym jest piękniejszy i coraz bardziej wyczówalny.
No jest dosyć intensywny, ale tworzy on taki dziewczęcy cytrusowo - owocowo orzeźwiający zapach z odrobiną bergamotki i wanili, no jest po prostu piękny, za nic w świecie duszący.
Calvin Klein IN2U doskonały będzie na wiosnę i lato, bo on orzeźwia swoim zapachem ???? Niczego tutaj nie jest ani za dużo ani za mało, jest wyczówalny od momentu spryskania się, aż do momentu wzięcia prysznica. Świetna trwałość. Pozostawia trochę taki jakby tzw. ogonek za nosicielką ?
Flakon - cudny, zwłaszcza w tej mniejszej pojemności, którą właśnie posiadam ja, czyli 50ml. ????
No cóż jeszcze mogę powiedzieć.. Nie zawiodłam się na tych perfumach i noszę je na sobie nawet teraz, w te chłodniejsze miesiące. Kocham ten zapach i ciężko będzie mi się z nim rozstać, gdy będzie się kończył.

Lekki i wiosenny zapach

Te perfumy przywodzą mi na myśl okres między wiosną, a latem. Świeżość, cytrusy i powietrze. To w nich czuję. Po jakims czasie wychodzi jakas lekko mdła (?) nuta, ale szybko znika zostawiając sliczne cytruski. Zapach świetny do sportowego dziennego outfitu. Świetny dla młodych. Trwałość nie jest powalająca, ale za taką cene warto mieć w swojej toaletce ten zapach.

Orzeźwienie na lato

Cudowny zapach na lato! Cytrusy, przeplataja się ze świeżymi kwiatami. Dodaje energii i uśmiechu na twarzy. Dostałam w prezencie na urodziny i nie rozstaje się z nimi od lat. Na plus cena, wielka butla za niewielkie pieniądze Jestem bardzo zadowolona i polecam miłośniczkom orzezwiających zapachów.