Floslek, White & Beauty, Krem na dzień zapobiegający powstawaniu przebarwień

Floslek, White & Beauty, Krem na dzień zapobiegający powstawaniu przebarwień

Jest to zapobiegający przebarwieniom delikatny krem na dzień przeznaczony do skóry wrażliwej, skłonnej do nierównomiernej pigmentacji (plamy, piegi). Według oceny dermatologów wskaźnik protekcji SPF 20 pozwala na stosowanie kremu do celów profilaktycznych u osób z nadwrażliwością na światło.
Krem wykazuje nie tylko właściwości zapobiegające lub spowalniające powstawanie zmian barwnikowych, ale doskonałe działanie pielęgnujące. Delikatnie zmiękcza naskórek, zmniejsza jego szorstkość i wygładza go. Poprawia nawilżenie i natłuszczenie. Może być stosowany pod makijaż.
Polecany do cery normalnej, suchej i mieszanej. Może być stosowany na twarz, dekolt i inne części ciała narażone na bezpośrednią ekspozycję słoneczną (na dłonie).
Regularnie stosowany zmniejsza podatność skóry na miejscowe powstawanie przebarwień dosłonecznych (piegi, plamy), a także innych (np. plam starczych związanych z wiekiem, plam wątrobowych).

Nie nadaje sie pod makijaż!

Krem ten kupiłam ponieważ pojawiły się u mnie ciemne plamy na policzku i nad górna wargą(tzw.ostuda)
Zapłaciłam za niego 19zł
Kosmetyk ma gęsta,treściwa konsystencje-zasługa tl.tytanu i cynku czyli filtrom mineralnym-SPF20
Długo się wchłania,nadaje tłusty połysk skórze.
Absolutnie nie nadaje sie pod makijaż!!!!Jest za ciężki.Używałam tylko na noc i to punktowo bo mam wrażenie że zapycha.
Dobrze nawilżą i uelastycznia skóre.

Jest to krem który ZAPOBIEGA powstawaniu przebarwień a nie je LIKWIDUJE - tu nastapiła moja pomyłka .Nie doczytałam etykietki.Nie ma w składzie żadnych konkretnych substancji wybielajacych tylko vit E,masło shea,ekstrakt z aloesu.Jest to poprostu zwykły krem z filtrem!!!

Przebarwienia nadal mam a krem stosuje w tej chwili jak mi się przypomni żeby go poprostu zużuć ,używam innych kremów z filtrem które są lekkie i można bez problemu zrobić makijaż

Moja ocena będzie po środku czyli 2,5* ponieważ nie mogł rozjaśnic przebarwień gdyż nie ma takich właściwości .

Używam tego produktu od: od 3tygodni

ok

Zaczęłam używać tego kremu po bliznach związanych z trądzikiem.Efekty były po 2 miesiącach regularnego stosowania(dzień w dzień).Plamy powoli były coraz jaśniejsze aż w końcu zniknęły. 2miesiące to trochę dużo, ale opłacało się.;)