Oriflame, Skindividual Day Fluid SPF 15 (Fluid na dzień SPF 15)

Oriflame, Skindividual Day Fluid SPF 15 (Fluid na dzień SPF 15)

Ultralekki fluid z wysokim filtrem UV i technologią Dermo-Adapt™ chroni skórę przed szkodliwym wpływem środowiska, dodaje jej blasku, uelastycznia i wygładza. Szybko się wchłania, idealny do cery mieszanej i tłustej.

na nie

Kupiłam ten produkt zachęcona recenzjami na wizażu.
No i niestety nie do końca mi podpasował.

Na +
-ładnie nawilża
-nie zapycha
-cena jest ok(ja kupowałam na allegro, wiec cena była jeszcze bardziej przystępna)
-bardzo wydajny
-świetne opakowanie z pompką

Na -
-zdecydowanie nie matuje, na twarzy pozostaje tłusta maska, błysk jest niesamowity.Przynajmniej u mnie- mam cere tłustą.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

dobry

- Lekki fluid
- dobrze nawilżał moją mieszaną cerę (32 lata)
- lekko zwiężył pory
- za słabo matuje.
- plus na filtr UV
- świetne opakowanie, które dozuje akuratną ilość kremu
Polecam stosować razem z kremem na noc. Odjęłam gwiazdkę bo po paru godzinach twarz się zaczyna lekko świecić.

Używam tego produktu od:6 mcy

Jeden z lepszych

Produkt wysokiej jakości. Spełnia moje oczekiwania.
Jest lekki, szybko się wchłania. Zapach ma akceptowalny. Nadaje się pod makijaż. Nie zapycha. Ładnie nawilża. Słoiczek z pompką pozwala na higieniczną aplikację.
To spf 15 pomijam, bo nie wiem ile trzeba by kremiku nałożyć, by faktycznie uzyskać deklarowaną ochronę.
Polecam na jesienne dni,kiedy słońca nie widać, a skóra potrzebuje nawilżenia bez efektu smalcu na twarzy.
Cena bez promocji wygórowana.
Przestałam używać odkąd używam filtrów.

Używam tego produktu od:wiele miesięcy

bardzo dobry

Bardzo polubiłam tem krem, tzn. fluid o dość treściwej konsystencji.

+ higieniczne opakowanie z pompką (aczkolwiek denerwuje mnie w nim, że nie widać ile kremu jeszcze mi zostało),
+ szybko się wchłania, idelany zatem pod poranny makijaż,
+ przyjemny, dość lekki zapach,
+ ukoił moje rozwalone naczynko pod okiem,
+ dostatecznie nawilża (okres późna zima do teraz).

Dzięki temu, że fluid ten jest tak przyjemny dla skóry zdecydowałam, iż przy najbliższej promocyjnej okazji muszę wypróbować jeszcze z tej samej serii krem na dzień i na noc, bo krem pod oczy mam i też bardzo przypadł mi do gustu.
Zdecydowanie mogę powiedzieć, że oriflame robi dobre kremy. Choć niekoniecznie najtańsze, zawsze mi pasują (mniej lub bardziej i bardziej niż bardziej, ale nie natrafiłam jeszcze na taki, który by mnie uczulał lub z innego powodu nie lubiłabym go używać).

Zdecydowanie polecam, przynajmniej na przetestowanie :)

Używam tego produktu od:Kilku jakiś 3. miesięcy i końca nie widać (również dosłownie ;))
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1.

pasuje mi!

Jest to lekki krem w higienicznym opakowaniu. Świetny pod makijaż, aczkolwiek ja nakładam jeszcze na niego bazę matującą, bo bez bazy skóra szybciej zaczyna się świecić. Pachnie delikatnie, nie zapycha, posiada filter SPF 15, co jest dla mnie istotne. Łatwo go rozsmarować, nie ściąga skóry, nie uczula.
Bardzo mi się spodobał na tę porę roku. Na lato ma stanowczo za mało SPF.

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:2/3 opakowania

jestem mile zaskoczona

Bardzo dobry kremik, idealny do cery mieszanej, konsystencja lekka, kremowa, dobrze się wchłania, świetnie nawilża i co najlepsze przy dłuższym stosowaniu rozświetla cerę i poprawia jej koloryt. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, jest to mój najlepszy krem jak do tej pory. Nie wiem tylko jak sprawdzić czy rzeczywiście chroni młodość mojej skóry ale Oriflame ma dość dobre kosmetyki więc wierzę, że tak.

a ja używam zimą

Dostałam ten krem w prezencie i musze przyznać, ze jest to jeden z nielicznych trafionych prezentów.
Krem ma leciutką konsystencję, jak na fluid przystało, dobrze się wchłania, chociaż tuż po nałożeniu troszkę buzia się świeci. Bardzo poręczne opakowanie z pompką ułatwia dozowanie kremu. Jest dość wydajny-stosuję codziennie od miesiąca, a końca nie widać. Buźka jest po nim pełna blasku, zdrowa, wypopczęta, dobrze nawilżona. Mimo, iż stosuję zimą nie powoduje skutków ubocznych chociażby w postacie pękających pod wpływem temp. naczynek. Ma dosyć przyjemny zapach i mimo zawartości środków zapachowych nie podrażnia, ani nie uczula (co u mnie niestety dosyć często się zdarza). Stosuję w duecie z Active C (Activ na noc, SI na dzień) a twarz, mimo sporej ilości wypalanych papierochów i braku ruchu na świezym powietrzu, wypoczęta, pełna blasku. Po prostu zdrowa.
Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:ciągle w trakcie pierwszego

dobry na lato

Mam cerę mieszaną w kierunku (latem) nieco tłustej, skusiła mnie zatem zapowiedź lekkiego fluidu ze stosunkowo wysokim filtrem. Fluid jest rzeczywiście leciutki, choć trzeba napisać, że natychmiast po nałożeniu twarz błyszczy się niemiłosiernie. Ma przyjemny zapach i bardzo wygodne opakowanie z dozownikiem. Jest wydajny, choć wydaje się malutki. Cena do przyjęcia tylko w promocji. Wydaje mi się też, że na chłodną porę roku mógłby być nieco za lekki, zwłaszcza jeśli ktoś lubi "kołderkę" z kremu na twarzy.

Przyjemny :)

Natknęłam się na ten fluid podczas poszukiwań jakiegoś lekkiego kremu na lato, a że to jeszcze była nowość i jeszcze promocja to się skusiłam

Po 3 miesiącach jego stosowania mogę stwierdzić:

+ higieniczne opakowanie z pompką
+ bardzo wydajny, od miesiąca wydaje mi się, że już za chwilę się skończy a on jest i jest :]
+ niewielka ilość wystarczy by posmarować całą buźkę
+ dobrze się wchłania
+ nie zapycha porów
+ buźka jest jakaś taka promienna
+ przyjemnie pachnie
+ nadaje się pod lekki podkład
+ +++ największy plus za bardzo dobre nawilżanie, szczególnie sprawdził się w klimatyzowanym biurze – buźka mnie nie szczypała ani nie swędziała, no dla mnie super:D

- po jakiś 4 godzinach od nałożenia buźka zaczyna się bardzo świecić, konieczne jest wtedy użycie chusteczki by pozbyć nadmiaru serum
- ten filtr to chyba jakiś słabiutki, zdarzyło mi się wyjść na słońce z posmarowaną buźką tylko tym kremem i wieczorem zauważyłam, że twarz jest zaczerwieniona od słońca i opaliłam się bardziej niż się tego spodziewałam
- cena bardzo wygórowana, w promocji jeszcze da się przeżyć

Nie wiem czy to zaliczyć na plus czy na minus. Ale krem lepiej sprawował się w chłodniejsze dni, takie jak były na początku maja niż w upalne dni, które na krótko zawitały w lipcu. To chyba zależało od temperatury. Na upalne dni ten krem był dla mnie za ciężki, wtedy sięgałam po matujący krem Biodermy:) Myślę, że jak będzie jakaś atrakcyjna promocja to na jesieni skuszę się na ten krem.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

za drogi!!!

Zaszedł tu chyba poważny błąd w opisie, bo ten fluid na pewno nie nadaje się do cery tłustej i mieszanej. Już sama dość gęsta konsystencja fluidu może o tym świadczyć. Mam cerę normalną w kierunku suchej, z przetłuszczająca się strefą T. Po nałożeniu fluidu błyszczę się niemiłosiernie. Jest to dość nieestetyczny blask, jakbym się spociła. Nie wchłania się, toteż muszę się ratować chusteczką higieniczną i przy matowieniem nią skóry.
No ale, żeby nie wszytko było na nie: dobrze się rozprowadza, faktycznie wygładza skórę (dostrzegam to dopiero po zmatowieniu jej chusteczką lub bibułką matującą), bardzo dobrze nawilża i natłuszcza, wiec spokojnie mogą go używać osoby z suchą skórą. No i to są wszystkie widoczne namacalnie efekty.
Super wydajny i wielki plus za opakowanie. Za cenę odjęłabym 2 gwiazdki, bo jest po prostu wzięta z kosmosu!!! Nawet na promocji... Ale moje klientki się nim zachwycają wiec pewnie moja opinia jest czysto osobista. W ogólnym rozrachunku oceniam na ***Używam tego produktu od:2 miesięcy

sama nie wiem

Kupiłam go głównie ze względu na filtr, poza tym pomyślałam że mojej już nienastoletniej cerze przyda się bardziej pielęgnujący kosmetyk niż lekkie matujące kremiki. A efekty:
-duży plus za opakowanie z dozownikiem
-plus za nawilżenie i hmm...no lekkie wygładzenie
-konsystencja niby lekka, ale twarz świeci mi się dużo bardziej niz po innych kosmetykach, a w końcu tek krem przeznaczony jest do cery miesznej/tłustej; mimo tego nie zapycha.
-nie zauważyłam ani rozświetlenia, ani zaniku niedoskonałości, ani zmniejszenia moich maleńkich zmarszczek;)
Generalnie krem dobry, ale dla cer raczej mieszanych lub tylko lekko tłustych, bezproblemowych

Używam tego produktu od:ponad miesiąc

bez rewelacji

Nie podzielam entuzjazmu moich poprzedniczek.
Plusy:
*higieniczne opakowanie z dozownikiem
*lekka konsystencja, szybko się wchłania
*nie zapycha
*filtr SPF 15 (nie znam się na filtrach, ale wydaje mi się, że jest dobry ;) )
*bardzo wydajny
*po blisko 2 miesiącach codziennego używania zauważyłam dość niewielką (ale zawsze) poprawę stanu cery

Minusy:
*Nie matuje jakoś specjalnie miejsc przetłuszczających się ani nie nawilża za dobrze suchych partii twarzy
*Nie zauważyłam żadnego rozświetlenia, jak poprzedniczki
*Cena zdecydowanie za wysoka. Fluid na pewno nie jest wart 70 zł, ja kupiłam w promocji, w dodatku po cenie dla konsultantek czyli ok.30zł i to jeszcze da się przeżyć

Tak więc fluid ten na pewno sprawdzi się u mało wymagających osób, dla mnie nie jest zły, ale spodziewałam się o wiele więcej, zwłaszcza patrząc na to, ile liczy sobie producent za ten kosmetyk.

Używam tego produktu od:pojawienia się w katalogu