Oriflame, Giordani Gold, Adaptive Foundation (stara wersja)

Oriflame, Giordani Gold, Adaptive Foundation (stara wersja)

Dopasowuje się do karnacji skóry, dając perfekcyjny, a jednocześnie naturalny efekt. Pozostawia zmysłowe uczucie gładkości. Przełomowa technologia pigmentów opalizujących pozwala doskonale oddać odcień i fakturę skóry.

nie nie nie to pomylka nie podklad

nie kryje
nie tuszuje
nie matuje
nie odswieza
wyrzucilam do kosza
zachwalila mi go pewna pani

to cos nie nie robi

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: ciut bo reszte wywalilam

Nie

Tłusty, ciężki, nie kryje dobrze. Jego jedyna zaleta to chyba tylko to, ze nie tworzy maski. ale na mojej cerze jest tak "lepki" ze przykleja sie do neigo duzo pudru i maska gotowa. Ale tak to już z podkładami jest, nie dogodzisz kazdemu, moja mama uzywa go od lat i nie planuje zmian.

Używam tego produktu od: bardzo sporadycznie od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ciezko okreslic

Hit

Rewelacyjny podkład.
Osobiście bardzo lubię naturalny wygląd, mimo stosowania na co dzień tego typu produktów i kosmetyków koloryzujących. Ten podkład mi to umożliwia.
Nadaje skórze odpowiedni równomierny koloryt, bez efektów plam. Rozprowadza się świetnie, dzięki czemu można spokojnie rozprowadzić go bez poprawiania.
Dobrze dopasowuje się do cery pod względem koloru, jak i do indywiduum cery.

Jedyny minus, jaki przychodzi mi do głowy, to taki malutki praktyczny - gdy słoiczek się kończy, pompka idzie w odstawkę i trzeba sobie radzić odkręcając korek. Ale nie jest to wadą tego produktu :).

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Idealny dla bezproblemowej cery

Opakowanie i aplikacja:
Na początku trochę musiałam nauczyć się "wyczuć" dozownik bo zdarzało się, że wycisnęłam go więcej niż chciałam, kwestia wprawy. Można się przyczepić do tego, że pod koniec opakowania nie da się \\\'wydozować\\\' resztek, z dna i ścianek więc trzeba robić to ręcznie.

Ma delikatną konstystencję dzięki czemu świetnie się rozprowadza, cera jest aksamitna i gładziutka, może nawet i troszkę nawilżona. Nie wysusza skóry, nie zatyka porów. Nie jest on kryjący co wiele razy już przyznano, za to jest świetny do cery z niewielkimi różnicami koloru, nadaje piękny, naturalny kolor, cera jest świeża, ujednolicona. Używam koloru Porcelain, mam bladziuchną buzię i rude włosy i jest to strzał w 10 jeśli chodzi o dobór do karnacji bo nadaje ultra naturalnego kolorytu cerze, magicznie się z nią stapia. ;)
Niestety nie jest on odpowiedni dla dziewczyn z problemami skórnymi jak i również dla osób które wymagają porządnego krycia bo najzwyczajniej nie spełni swojego zadania.
Również dla osób z wybitnie tłustą cerą nie będzie dobrym rozwiązaniem bo nie jest matujący (mam wrażenie że na mojej delikatnie tłustej strefie T potęguje on nieznaczne błyszczenie się skóry, wymaga wykończenia pudrem matującym). Trudno przesadzić z ilością, zawsze efekt jest ultra naturalny.
Mam jeszcze jedno opakowanie kupione po promocyjnej cenie i tak myślę, że kolejny podkład to będzie już inny kosmetyk, może troszkę bardziej kryjący, ale mam nadzieję, że uda mi się znaleźć drugi taki kosmetyk z tak wspaniałym końcowym rezultatem naturalnej, jasnej buźki . :)

Fajny

Moja cera jest bardzo, bardzo jasna. Tu miłe zaskoczenie - w końcu odkryłam podkład dla tak bladych jak ja! Poza tym ładnie wyrównuje koloryt, wygładza. Niestety prawie nie kryje wyprysków i podkreślał moje suche skórki.

Używam tego produktu od: 4lat
Ilość zużytych opakowań: ok.3

Może być jak kupisz tanio

Po pierwsze, ten podkład ma sens tylko wtedy, kiedy kupisz zestaw próbek na allegro. Miałam buteleczkę po zużytym i za 12 zł (już z przesyłką) wypełniłam ją sobie próbkami.
50 zł bym za niego nie dała.

On nie kryje, to fakt. Za to trochę uładnia skórę. Nie jest ciężki, nie podkreśla żadnych suchych skórek, generalnie no - nie widać go. Jest bardzo naturalny. Ale jeżeli chcesz coś zakryć, to on Ci się do tego nie przyda.

Ja czasami go używam, ale na niego jeszcze nakładam Toleriane Teint z La Roche, tylko tam gdzie mam przebarwienia. Zauważyłam że ten Toleriane trochę lepiej wygląda właśnie nałożony na podkład Giordani. Także używam go, można powiedzieć, jak jakąś bazę.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 x 30 ml

jestem na nie

Podkład adaptacyjny. I to tak się dobrze adaptuje, że w ogóle go nie widać! Naprawdę niewielka różnica przed nałożeniem podkładu i po. Może dla osób z idealną cerą, ale nie dla kogoś kto chce przykryć chociażby rozszerzone pory czy niewielkie naczynka już nie mówiąc o wypryskach itd.Dobrze, że coś mnie najpierw podkusiło i kupiłam zestaw próbek na all. Inaczej bym sobie włosy z głowy wydarła gdybym pięć dych za niego dała.

Używam tego produktu od: kiedyś kilka razy
Ilość zużytych opakowań: ok 3- 4 próbek

lipa

plusy:
-rzeczywiście stapia się ze skórą, ale bez rewelacji
-kremowa konsystencja, ale jest lekki
-naturalny efekt

minusy
-w ogóle nie kryje może bardzo delikatnie jak baza
-nie matuje
-nie sprawdza się jako podkład ogólnie
-bardzo przeciętny

dla mnie nie trafiony, jak z reszta większość kosmetyków KOLOROWYCH z katalogów typu avon oriflame:P

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 opakownie

Jeden z moich ulubionych

Powiem tak. Podkład wspaniale się rozprowadza. Buzia wygląda świeżo, zdrowo. Dopasowuje się do skóry, nie widzę odcienia pomarańczy. Do tego ma dość ładny zapach. Minusem jest tylko to, że krótko utrzymuje się na skórze. Dalej szukam czegoś innego0 lepszego. Ale do niego napewno kiedyś wróce :-)
Cena jest do przełknięcia tylko gdy jest promocja. Tak to jest za drogi.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki

Uczulił... :(

Na początku zaczną od tego iż podkład 1 raz kupiłam w ciemno, przez kilka pierwszych tygodni był znośny...;P Ładnie się rozprowadzał i nie tworzył smug był nie widzialny, i na tym się kończą jego plusy... :( Niestety uczulił mnie podczas nakładania go na twarz odczuwałąm szczypanie i pieczenie :(, do tej pory mam na buzi mnónstwo krostek , nie polecam tego podkładu jest dużo lepszych i tańszych podkładów od tego.

Jako tako

Mam baardzo jasna karnacje, wiec dobranie podkladu w oriflamie zabralo mi troche czasu- ten jest super pod wzgledem koloru, ale niestety- u mnie pojawialy sie po nim przyszcze. Dopiero teraz, jak sprawdzilam sklad wiem dlaczego :P
Ale paniom bez problemow z cera polecam jak najbardziej- super dopasowuje sie do kolorytu skory, jest trwaly- u mnie na krem nawilzajacy- i po przypudrowaniu matujacym nie swieci sie. Bez pudrowania daje taki "naturalny" polysk.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1/2 buteleczki

Bardzo dobry produkt

Plusy:
+bardzo dobrze dopasowuje się do karnacji,
+lekka konsystencja,
+dobrze się rozprowadza,
+wydajny,
+poręczne opakowanie,

Minusy:
-średnio kryje rozszerzone naczynka,

Zdecydowaną zaletą tego produktu jest to, iż nie tworzy "maski".