Olay, Regenerist, Daily Regenerating Serum

Olay, Regenerist, Daily Regenerating Serum

Serum jest najbardziej skoncentrowanym preparatem spośród produktów Olay Regenerist, gwarantujący widoczną poprawę stanu skóry. Serum OLAY Regenerist zawiera najwyższą dawkę kompleksu aminopeptydowego i karnozyny, ale pomimo bogatej formuły, ma lekką konsystencję. Serum może być stosowane jako baza pod krem na dzień i na noc lub jako samodzielna kuracja.

bardzo dobry

Kupiłam go z chrapką na jakieś serum (raz na jakiś czas wkręca mi się potrzeba przeprowadzeia intensywnej kuracji regenerującej na mojej skórze i szukam wtedy kosmetycznych czarymary;),a skusiłam się głównie ceną (promocja,jakieś 35zł,w przeliczeniu z funtów).
mam cerę mieszaną, bardzo łatwo podatną na alergie i podrażnienia, z mniej lub bardziej zaawansowanymi objawami AZS.wtedy akurat dłuższy czas borykałam się z azs,szczególnie w okolicach nosa i brody,ale muszę przyznać,że żyłam wtedy w kosmetycznym i pielęgnacyjnym ciemnogrodzie. to serum nie zdziałało cudów,ale w sposób bardzo zauważalny nawilżyło mi skórę twarzy, załagodziło azs i dało namisatkę ukojenia. stosowałam rano i wieczorem, i kiedy mi się zachciało.
przyjemny zapach, przyjemnie nawilża i koi, nie ściąga,ciut może napina,a raczej określiłabym to wygładzeniem m.in. dlatego lubię go stososwać pod makijaż,a na noc wizualizuję sobie jak cudownie regeneruje mi skórę po długim i trudnym dniu ;)

dla mnie same plusy:
nawilża
ładnie pachnie
ładnie się wchłania
dobry pod makijaż
nie zatyka, nie natłuszcza, nie wysusza
wydajny,mam go dobre 6 miesięcy,a wciąż coś tam wygrzebuję z dna buteleczki

...no tak,tylko ta buteleczka z pompką to troszkę spalony pomysł.pompka jest za krótka i przy końcu, serum wciąż jest na dnia,ale trzeba go \\\\\\\'wytrząsać\\\\\\\' z otwartej butelki.ba, uważam jednak,że jest nawet wart przecięcia opakowania na pół i wygrzebywania z dna (a takie czynności zwykle mi się nie zdarzają)

osobiście,uważam,że w komplecie z innymi dobrymi kosmetykami do pielęgnacji (krem na noc,dzień) jest naprawdę wartym uwagi i posiadania kosmetykiem, z czystym sumieniem polecam.

Używam tego produktu od: ok.pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1(teoretycznie wciąż niewykończone)

Ja bardzo lubię

Używałam tego serum przez jakiś czas i byłam bardzo zadowolona.Serum posiada lekką konsystencje , szybko się wchłania, nie jest tłuste i nie zostawia warstwy na twarzy.Serum poprawia widocznie wygląd skóry, jest ona jaśniejsza i bardziej odżywiona.Polecam cera po nałożeniu tego serum jest jak "pupcia niemowlęcia" :-)Dodatkowo zapach jest bardzo miły.POLECAM!

Swietne, porownywalne do serum Garnier

Serum jest swietnym nawilzaczem na noc; nie ma intensywnego zapachu, nie uczula skory pod oczyma, swietne sie wchlania, niemniej pozostawia lekki film na twarzy; bardzo skutecznie krotkotrwale nawilza i odzywia.
Nie obciaza skory i nie powoduje zapychania porow.
Nie zauwazylam jeszcze efektow dlugotrwalych, ale sie ich rowniez nie spodziewam; peptydy maja bardziej za zadanie zapobiec widocznym oznakom starzenia sie skory dlugoterminowo, nie powodowac zadnego efekty kosmetycznego na krotka mete.
Nemniej po uzyciu tego serum i dobrym wyspaniu sie naprawde widac bardzo przyjemna roznice.
Uzywam dosc regularnie kremu na noc z 12% stezeniem kwasow AHA, to serum nie powodowalo absolutnie zadnej reakcji na troche uwrazliwionej skorze.
Stosunkowo dobrze wydajne,
W bardzo higienicznym opakowaniu.
Cena ze srednio wyzszej polki.
Bardzo porownywalne do serum Nutritioniste Garnier, ktore jest przez porownanie tansze, przyjemniej pachnie i podobnie dziala.
Zobaczymy po latach :)

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 100 ml w trakcie pierwszego

Dla mnie NAJLEPSZY!!!

To moje 3 serum które użyłam w celu minimalizacji zmarszczek mimicznych.Jak dla mnie to to serum jest drogie, ale bardzo wydajne bo stosuję od początków maja a zużycie mam może 1/3 przy codziennym używaniu (najczęściej 2x). Serum ma równie dobre efekty co polubione przezemnie serum organiczne z avonu ale jego plus-nie jest tłuste. Stosuję je najczęściej zamiast kremu na noc, a rano pod krem i...buzia jest super nawilżona, odżywiona, rano jak wstaje...buźka wygląda super: wygładzone zmarszczki mimiczne, buzia ogólnie też wygładzona i jakby taka rozjasniona/rozświetlona do tego wydaje mi się że mniejsze mam pory w strefie T(moja zmora). Efekt jakbym była ekstra wyspada mimo iż spałam np. ze 3 h ...Do tego zmarszczki mimiczne prawie niewidoczne.Co więcej-serum nie jest lepkie i tłuste, sunie troszkę jak taka pudrowa baza pod makijaż i bardzo dobrze się wchłania, a kremy się na nim nie ważą i aplikacja baaaardzo poręczna. Lepsza niż te wszystkie pipetki w serach innych firm jak np. avonu..POLECAM GORĄCO bo warto..Ja mam zamiar zostać z nim na dłużej

Używam tego produktu od:początku maja
Ilość zużytych opakowań:1/3 z buteleczki

pozytywne zaskoczenie

Kupiłam to serum przypadkiem. Szukałam czegoś na wyjazd, poręcznego, niedużego, czego dałoby się używać i na noc i na dzień, na twarz, na szyję i pod oczy, jednym słowem, kremu uniwersalnego. To serum świetnie się sprawdziło. Najpierw zaniepokoiła mnie jego konsystencja, miałam wrażenie że jest dość silikonowa i już pędziłam szukać czegoś innego, ale wyhamowałam i dałam mu szansę. Było warto. Smarowałam się nim przez dwa tygodnie dwa razy dziennie, nie żałowałam go sobie - duży plus za wydajność. Na dzień używałam na wierzch dodatkowo emulsji Avene z filtrem 50. Przyznam, że świetnie się ze sobą zgrały. Przez te dwa tygodnie serum dobrze sobie poradziło z nawilżeniem i odżywieniem, a także z matowaniem cery - prawie wcale nie błyszczałam, a mam cerę z tendencją do błysku. Zniknęło uczucie ściągania, które często mnie prześladuje w okolicach oczu i policzków (strefę T mam tłustą). Po powrocie z wyjazdu stwierdziłam że mam cerę w bardzo dobrym stanie. Bardzo polubiłam to serum i będę do niego wracać, jak i do kremów z serii Complete Care. Brawa dla Olay! Używam tego produktu od:miesiąca

Zaskoczenie

Bardzo mile zaskoczenie:)Super kosmetyk za niewielkie pieniadze:)Mam tlusta cere,wiec balam sie o zapychanie,ale nic z tych rzeczy!Konsystencja aksamitna,a jednoczesnie leciutka i superodzywcza:):)Wreszcie cos,co nawilza moja buzke,po nieudanych przygodach ze specyfikami wysokopolkowymi!Cod!Pod kremik matujacy swietne,makijaz trzyma sie bez poprawek...mmm...prawie caly dzien:)Na noc pod moj kochany Normaderm tez super,zero przesuszania i o to chodzi!

Używam tego produktu od:paru tygodni

ŚWIETNY

JAK DLA MNIE JEST WSPANIAŁY.
MAM CERE MIESZANA Z TENDENCJĄ DO WYPRYSKÓW
KOSMETYK OKAZAŁ SIĘ NIESAMOWICIE DOBRY,ZAŁAGODZIŁ ZAOGNIONE KROSTY, CERA JEST GŁADKA, WRĘCZ AKSAMITNA W DOTYKU, I NADAJE SIE POD MAKIJAŻ.
ZADOWOLONA JESTEM Z LEKKIEJ KONSYSTENCJI, NIE POZOSTAWIA TEŻ TŁUSTEGO FILMY.UŻYWAM RANO I WIECZOREM
POLECAM GORĄCO !!!

Używam tego produktu od:1 miesiąc

obiecywanej poprawy nie widać

Zużyłam jedno opakowanie. Pozytywów niestety tak jak nie było widać na początku, tak nie widać po zużyciu całego kremu. Niestety nie ma co liczyć na odżywienie suchej skóry. W przypadku tego serum nie było nawet krótkotrwałego zachwytu z efektów jego działania. Skóra jest może nieco milsza w dotyku ale to efekt powłoczki, którą pozostawia.
Pod makijażem zachowywał się marnie. Skóra szybko się świeciła, odczuwałam dyskomfort (coś jakby pozapychane pory) i nie chronił skóry przed wysuszeniem.

Opakowanie z pompką chyba nie jest najlepszym pomysłem bo serum jest gęste i pod koniec opakowania pompka już go nie zasysa a sporo jest go na ściankach buteleczki.

nie dla mnie :(

Plusy:
- opakowanie,
- aplikacja
- konsystencja
- wydajność
- zapach
- wygładza zmarszki (widzę poprawę, w świetle minusów, które poniżej - to smutne ;))

Minusy:
- nie nadaje się po makijaż, twarz wygląda jak maska
- wysusza, podkreśla "skórki:
i wreszcie:
- UCZULA! Dostałam mega bulw :( zastanawiałam się co może byc przyczyną tego wysypu, metodą prób i błędów - doszłam do wniosku, że serum olay.... Po odstawieniu - wszystko ok, bulwy znikły. Po aplikacji - rano - pojawiły się znów..

ech.. Ja podziękuję, wolę zmarszczki niż krosty.. niemniej jednak, może komuś sie spodoba

Używam tego produktu od: miesiąca z przerwami na test
Ilość zużytych opakowań: wydajny więc troszkę 1

dobry, ale nie sam...

Serum uzyte bez dodatku zelu hialuronowgo jest zbyt silikonowe. Skora jest miekka i sliska, ale mialam nieodparte wrazenie, ze to tylko jakis powierzchniowy efekt. Zaczelam go mieszac z zele hialuronowym. Efekt byl milszy niz sie spodziewalam. Zel zniwelowal dzialanie silikonow i wyraznie zwiekszyl nawilzenie skory. Goraco polecam takie zestawienie. Skora wyglada ladnie i zdrowo a makijaz dlugo sie trzyma, Idealny pod filtr.

Używam tego produktu od:1 miesiaca

nie nie nie

cóz, dałam się omamić reklamie i kupiłam. zaznaczam ze mam cereę suchą która uwielbia wszelkie tłustości. a tutaj tłustość jest pozorna - serum pod makijażem świeci się koszmarnie a skóra i tak jest sucha!!!! pozatym jak dla mnie oprócz silikomu -który jak wiadomo ma działanie jedynie powieszchownie wygładzające-nie ma w tym serum nic. zużyłam je do smarowania dłoni.

Używam tego produktu od: 3 miesące temu
Ilość zużytych opakowań: 1 i wystarczy

Jestem na "tak"

Używam na dzień zamiast kremu. Na mojej skórze sprawdza się dobrze. Lekka, półpłynna konsystencja, dość szybko się wchłania, skóra jest matowa, ale dobrze nawilżona, trudno powiedzieć, czy jest silnie zregenerowana, ale wygląda lepiej. Opakowanie bardzo praktyczne. Minusy to dla mnie: brak filtrów i matowanie skóry nie tak długie, jak bym chciał. Ale z drugiej strony, serum przeznaczone jest pod krem (więc pod dodatkowy filtr), a działania supermatującego nie obiecuje, więc ogólnie oceniam jednak na 4 *

Używam tego produktu od: kilku tygodni