Pharmaceris, W, Albucin-Maxima, Intensywny krem wybielający

Pharmaceris, W, Albucin-Maxima, Intensywny krem wybielający

Krem polecany jest do pielęgnacji skóry z przebarwieniami oraz nierówną pigmentacją. Krem rozjaśnia skórę i redukuje plamy i przebarwienia dzięki kompleksowi wybielającemu, który blokuje syntezę melaniny na kilku poziomach. Działanie rozjaśniające i wybielające wspomaga papaina, która przyspiesza złuszczanie zewnętrznych, przebarwionych warstw naskórka, umożliwiając głębszą penetrację substancji wybielających. Witamina E chroni skórę przed efektami przedwczesnego starzenia się. Krem zawiera w swoim składzie emulgatory spożywcze, które zapewniają delikatne działanie. Skóra twarzy odzyskuje zdrowy wygląd i równomierny koloryt.

Niszczyciel przebarwień

Bardzo dobry krem na przebarwienia posłoneczne i potrądzikowe, nawet te stare.

Mogę śmiało powiedzieć, że ten krem zlikwidował niemal całkowicie moje plamy po słońcu, szczególnie jedną starą, po retinolach, widoczną na czole. Używam go od trzech miesięcy, co drugi dzień, i plama niemal całkowicie zniknęła. Cera jest w jednolitym, jasnym, zdrowym kolorze. Wiele osób zwróciło uwagę na rozświetlenie mojej cery i kolor. Trochę się bałam jakiegoś dużego efektu wybielenia, ale nie takie zadanie ma ten krem.

Myślałam, że nie da się wyrównać koloru mojej cery i usunąć przebarwień, a tu taka niespodzianka. Widać papaina rzeczywiście ma świetne działanie na takie problemy. Jeśli ktoś ma problemy z szarą cerą i nierównym kolorytem, to powinien śmiało wypróbować ten krem.

Krem nie zapycha i wg mnie jest lekki, szybko się wchłania - mam wersję na noc. Mam zamiar używać go do lata, potem przerwa. Ogólnie na efekty trzeba poczekać minimum półtora miesiąca.

Używam od niedawna także serum rozświetlającego z tej serii, ale jest bardzo kiepskie w porównaniu z tym kremem - waży się i zapycha. Natomiast ten jest naprawdę świetny i cena śmieszna, jak za takie działanie.

PS
Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do zapychania. Nie używałam kremu z filtrem podczas stosowania kremu,
wrócę do filtrów na lato, ale być może działanie tego kremu wraz z filtrami byłoby jeszcze lepsze.

W porządku

Używam tego kremu od około 2 miesięcy. Mam wersję na noc i najpierw stosowałam zgodnie z zaleceniami, a teraz używam go na dzień, bo na noc zaczęłam używać kremu mikrozłuszczającego z myślą, że krem wybielający lepiej zadziała (a przynajmniej tak mi się jakoś uroiło).

+ krem radzi sobie ze świeżymi przebarwieniami, śladami po trądziku i innymi takimi. Ze starszymi zmianami jest już problem
+ nawilża
+ nie na natłuszcza, nie zapycha
+ opakowanie jest bardzo wygodne a najważniejsze, że produkt się nie rozlewa
+ wydajny. To oczywiście zależy kto ma ile przebarwień, bo krem stosuje się na obszary twarzy. Ja używm na policzki i nos i zużyłam około połowę opakowania.

Krem jest wart wypróbowania, ale naprawdę trzeba go stosować przynajmniej te 8 tygodni jak zaleca producent. Każdy krem ma to do siebie, że działa po jakimś czasie.

fantastyczny na swieże przebarwienia

Krem już w ciągu 3 tygodni poradził sobie idealnie ze swieżymi przebarwieniami słonecznymi. Wyrównał koloryt skóry, wyraźnie zmniejszył plamki i piegi. Cera stała się bardziej promienna, jasna, jednolita.

Lekko rozjaśnił stare przebarwienia hormonalne (nad ustami), ale jeszcze nie tak jakbym chciała.

Trochę tłustawy pod makijaż, cera ma tendencję do świecenia się po jakimś czasie, ale i tak warto.

Polecam przy niewielkich przebarwieniach

Używałam tego produktu z serii na noc i spisał się super.
Krem jest bardzo wydajny, bardzo ładnie pachnie. Wiele przebarwień potrądzikowych z moich policzków bardzo zbledło. Używałam kremu łącznie z peelingiem rozjaśniającym więc myślę, że przez to głębiej wchodził w skórę. To był mój pierwszy krem wybielający i myślę, że warto było czekać dłużej na efekty. Oczywiście stosowałam filtr i nie opalałam w tym czasie twarzy.
Nie kupię jednak ponownie, bo odkryłam inny sposób na prawie całkowite pozbycie się przebarwień za jeszcze niższą cenę :-) (kwas azelainowy)
Polecam przy niewielkich przebarwieniach potrądzikowych

Używam tego produktu od: luty 2014

bardzo dobry krem

Posiadam ten krem na noc, poleciła mi go kosmetyczka. Krem jest lepki na twarzy dosyć długo się wchłania , nawet przyjemny zapach . Cena spoko miałam wcześniej avon za 60 zł .
Co najważniejsze krem działa smaruję codziennie na noc nawet dwa razy .
Zrobiłam zdjęcia pierwszego dnia i po dwóch tygodniach i jest EFEKT !!!! przebarwienia zaczynają znikać a mam ich bardzo dużo , piegi się rozjaśniły.

Nie do końca pomógł, ale też nie zaszkodził

Posiadam wersję na noc i myślę, że z wersją na dzień byłby dużo lepszy efekt.
Krem ma bardzo lekką konsystencję, nie pozostawia żadnego tłustego filmu ani białej powłoki.Nie zatyka porów. Jest delikatny, nie powoduje podrażnień. Skóra rano jest promienna i mocno ukojona. Przebarwienia mocno zredukowane i ukojone. Niestety po kontakcie z wodą, tonikiem i iinymi specyfikami znowu wyłażą wszelkie przebarwienia i zasinienia na wierzch.
Krem mimo to polubiłam, ponieważ dobrze nawilża, jest leciutki i ma mini opakowanie (30 ml), które łatwo zabrać ze sobą, gdyż zajmuje niewiele miejsca i niedużo waży.
Spróbuję kiedyś kuracji wraz z kremem na dzień. Może wtedy efekty będą o wiele bardziej widoczne.
Krem mimo niewielkiej pojemności jest bardzo wydajny. Wystarczył mi na prawie 3-4 miesięczne używanie.

Używam tego produktu od: od kilku m-cy

polecam

Ten krem był częścią mojej walki z pozostałością po wypadku. Miałam zdartą skórę w formie paska przechodzącego przez całe udo.
Dermatolog kazała mi go kupić i grubo smarować na noc (na dzień smarowałam Iwostinem).
Jestem zadowolona. Nie pozbyłam się tego badziewia do końca (ale to jeszcze koło roku mi zajmie), ale blizna jest zdecydowanie jaśniejsza, wręcz prawie niewidoczna.

Ilość zużytych opakowań: trzy

na efekty trzeba poczekać, ale są ;-)

Krem kupiłam w ramach walki z ostudą, która przyatakowała mnie po letnim opalaniu - tabletki antykoncepcyjne + słońce i oto miałam "piękne" brązowe plamy nad górną wargą, do złudzenia przypominające wąsy... :/ Niestety, nawet podkład i gruba warstwa korektora nie dawały rady. Poczekałam, aż pogoda zmieni się na mniej słoneczną i rozpoczęłam stosowanie tego kremu wraz z jego wersją na dzień. Krem stosuję raz dziennie, oczywiście wieczorem. Rano wersję dzienną. Kuracja trwa już 3,5 miesiąca, a wyraźne efekty widzę od około 2,5-3 miesięcy. Teraz stosuję kremy już bardziej dla utrwalenia efektu i do wykończenia tubek.

Po trzech miesiącach skóra, na której były przebarwienia jest wyraźnie jaśniejsza - właściwie nie widzę już tych brązowo-żółtawych plam. Możliwe, że duża w tym zasługa braku ekspozycji na słońce, ale i tak uważam, że krem duuużo zdziałał. Mogę pokazać się światu nawet bez makijażu bez obaw o posądzenie o posiadanie wąsów ;-)

Owszem, na efekty trzeba poczekać, ale tak też właśnie zaznaczono na opakowaniu, więc byłam przygotowana na cierpliwe wcieranie kremu.

Co do samego użytkowania kremu - kosmetyk ma przyjemny zapach, łatwo się rozprowadza i wchłania, nie świeci się, nie tłuści, bardzo przyjemnie się go używa.

Wydajny jest bardzo, zwłaszcza przy używaniu tylko na partie twarzy.

Cena również bardzo przystępna.

Mam nadzieję, że już nie będę musiała go kupować ponownie, ale jeśli plamy znowu zaatakują, na pewno wtedy będę ratowała się Albucinem.

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Z pewnością działa!!!

Poprosiłam o krem w aptece, poprostu pytając o jakis specyfik na przebarwienia. Mam na twarzy przebarwienia potrądzikowe oraz blizny po usuwaniu naczynek laserowo i prądem, które niestety się opaliły i tworzą brązowe plamy. Blizny potrądzikowe znikały bardzo szybko. Ostatnio zaczęłam stosować krem także na blizny po laserze i efekt jest dobry. Po ok. tygodniu regularnego stosowania (ja robię to kilka razy dziennie), przebarwienia bardzo się rozjaśniły. Myślę, że za jakiś czas znikną :)
Krem zawiera filtr UV, który chroni problematyczne miejsca przed opaleniem.
Jest bezzapachowy.
Konsystencja kremu.

Polecam!
Jedynym minusem jest fakt, że skóra błyszczy się w miejscu nałożenia kremu, co przy mojej cerze mieszanej nie jest korzystne.

Nie działa

Stosowałam ten produkt codziennie przez trzy miesiące, rano i wieczorem. Niestety nie zauważyłam żadnej poprawy. Krem ma przyjemną konsystencję i ładny zapach, ale ze względu na brak skuteczności, jestem zmuszona dać mu najniższą ocenę.

średni

Miałam duże oczekiwania co do tego kremu, ale trochę się zawiodłam. Na ulotce dołączonej do kremu jest napisane, że rezultaty powinno być widać po 4 tyg. Ja jednak po tym okresie nie widzę znaczniej poprawy. Przebarwienia minimalnie zbladły, ale cały czas je widać.
Konsystencja kremu jest bardzo dobra i zapach jest przyjemny, ale nie jestem do końca przekonana. Dam mu jeszcze trochę czasu.
Nie polecam osobą które oczekują efektów w krótkim czasie.

Polecam!

Zaczęłam używać tego kremu, bo poleciła mi go moja dermatolog. Z początku nie myślałam, że aż tak dobrze zadziała. Obecnie zaczynam drugie opakowanie. Efekty było widać bardzo szybko, przebarwienia naprawdę znikały, a skóra nawet po jednym użyciu wygląda już lepiej. Jak dla mnie działa. Opakowanie starcza na długi okres czasu i krem nie jest drogi. Wart swojej ceny, przynajmniej w moim przypadku. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno, 30 ml