Ziaja, Nuno, Antytrądzikowy krem tonujący

Ziaja, Nuno, Antytrądzikowy krem tonujący

Tonuje niedoskonałości skóry, nadaje równomierny odcień i poprawia koloryt, zmniejsza wydzielanie sebum, ogranicza rozwój bakterii, nawilża skórę, nie zatyka porów.

nawilżające, matujące, kryjące
Krycie
lekkie
w tubce
kremy tonujące
tłusta, trądzikowa

Ulubieniec nastoletnich lat

Gdy byłam nastolatką kupowałam go namiętnie. To było zanim zaczęłam używam produktów mocniej kryjących i matujących. Jednak zawsze będę miała sentyment do tego kremu tonujacego. Idealnie wpasowywał się w kolor mojej skóry, lekko matowił i ukrywał niedoskonałości. Nie zapychał, wyglądał bardzo naturalnie na buzi. Teraz nigdzie nie mogę do dostać. Czy został wycofany? Polecam ten produkt kazdej nastolatce która chce zacząć swoją przygodę z makijazem twarzy.

Godny polecenia

Już od dawna szukałam dosyć lekkiego produktu na delikatny trądzik i wtedy przypadkiem wpadłam na ten krem. Strzał w dziesiątke, nie podrażnia skóry, jest bardzo lekki, szybko się wchłania i nie wygląda "tłusto" na twarzy. Polecam szczególnie nastolatkom, bo krem nie podrażnia młodej cery. Już się nie dziwie dlaczego tak szybko znika z półek!

Nie dla mnie

Z produktami ziaja u mnie różnie to bywa. Tym razem jednak się nie polubiliśmy.
Po pierwsze, nie spodobał mi się zapach tego produktu. I jak zapach nie jest dla mnie najważniejszy, tak tym razem on mnie wręcz otrącał. Dodatkowo, nie zauważyłam działania antytrądzikowego. Mam też wrażenie, że mnie zapchał. Moja skóra się z nim zdecydowanie nie polubiła. Dodatkowo też jak dla mnie jest on mało wydajny.

Ja nie polubiłam tego kremu.

Zakupiłam ten krem w okresie gdy miałam duże problemy skórne , a jeszcze wtedy nie malowałam się podkładami, ale szukałam kremów BB z marek takich jak Nivea, czy właśnie Ziaja i w taki sposób trafiłam na ten krem tonizujący do twarzy:

Zalety:
+ Nawilża,
+ Ma składniki antybakteryjne,
+ Lekko wyrówna koloryt,
+ Cen,
+ Ładne i poręczne opakowanie.
+ Nie zapycha.

Ok

OK. Super produkt, który przypomina mi lata młodzieńcze. To był mój pierwszy krem tonujący, który zdecydowanie spełniał się w roli delikatnego fluidu.
wygodne opakowanie
wydajny kosmetyk
fajna formuła
ładny zapach

Nie przyniósł efektu

Jako nastolatka stosowałam go z polecenia farmaceuty zamiast kremu bb. Jedyny plus tego kremu to ładny zapach. W konsystencji jest on bardzo wodnisty. Najjaśniejszy kolor był dla mnie zdecydowanie za ciemny, plus taki, że po rozprowadzeniu palcami kolor był praktycznie niewidoczny. Nie wiem ile warstw musiałabym nałożyć, aby przykrył on przebarwienia po trądziku. Stosując go nie zauważyłam właściwości przeciwtrądzikowych.

Błąd z dzieciństwa

Oj jak tylko sobie przypomnę jak ten produkt wyglądał na mojej cerze to chce mi się smiać, ale każda z nas popełniała jakieś grzeszki w okresie dzieciństwa i dorastania.
Pomarańczowa twarz podobno kiedyś była modna.
Ten produkt nie posiada żadnych zalet i jak masz ochotę wydawać na niego pieniądze to nie rób tego błędu co ja ;)

porażka

myślałam, że sprawdzi się jako fajny krem wyrównujący koloryt. jest on z serii dla nastolatek i mimo że nią nie jestem, postanowiłam spróbować bo wciąż się borykam z nastoletnimi przypadłościami.
jest pomarańczowy (1). świeci się, spływa, robi smugi. opakowanie daje za dużą ilość.
jedyne co to ładnie pachnie.

Jest okej

Kupiłam go zachęcona promocją w Hebe. Jest lekki, szybko się wchłania i przyjemnie pachnie. Aczkolwiek u mnie, miejscami i czasami powodował szczypanie. Dlatego musiałam przestać go używać, gdzieś w połowie opakowania, gdyż nie znałam przyczyny i wolałam nie ryzykować. Plusem jest też to, że ma trochę większą pojemność, niż normalne kremy.

Wart swoje ceny

Krem ma lekką w konsystencję, nie podrażnia, nie wysusza. Dość dobrze się wchłania, nie postawia tłustego filtru na twarzy. Opakowanie jest wygodne i przyjemne dla oka. Zauważyłam działanie tonujące, natomiast nie ma spektakularnych efektów jeśli chodzi o zmniejszenie trądziku. Mimo wszystko ma fajne, nawilżające działanie i dobrą cenę.

kocham Ziaję, ale krem nie pomógł :(

Kocham kosmetyki z firmy Ziaja, jednak ten kosmetyk nie skradł mojego serca :(
Opakowanie jest fajne, wygodne, fajna kolorystyka. Konsystencja kremu jest również fajna. Równie fajna jest cena. Niestety efekty są niepożądane. Zamiast krem zwalczyć trądzik, wywołał u mnie więcej pryszczy, krostek :(
Szkoda bo na prawdę krem jest bardzo fajny :(

Nie polubiliśmy się. .

Lubię markę ziaja , ale z tym kosmetykiem nie bardzo się polubiliśmy..

Opakowanie: klasyczna tubka Ziai zamykana na wygodną klapkę typu 'klik'. Ładna kolorystyka, radosne opakowanie, tubka zapewnia higieniczną aplikację, a dozownik pozwala na wydobycie odpowiedniej ilości kremu.

Zapach: dla mnie bardzo przyjemny, czuć go tylko podczas aplikacji, później znika.

Konsystencja zdecydowanie rzadka - krem jest bardzo lekki, płynny. Łatwo się go rozprowadza, nie powoduje powstawania smug.

I chociaż lekkość kremu może wydawać się plusem, to jednak jest on z tego względu dość wodnisty, a przez to... wcale nie kryje. Kolejnym minusem jest kolor - najjaśniejszy odcień jest dla mnie niestety za ciemny z racji tego, że jestem bladziochem.. niestety, niedoskonałości nie są w żaden sposób zakrywane, jak były widoczne, tak są dalej, wodnista konsystencja powoduje zerowe krycie, jeśli chodzi o równomierny koloryt - tu się trochę zgodzę, kolor skóry nieco się wyrównał .
Krem wchłania się dość szybko, ale pozostawia nieco lepką skórę - łatwo można go jednak przypudrować. Nieprzypudrowany daje typowy efekt glow na twarzy. .

Nie spodziewałam się, że będzie to "krem" o świetnym kryciu, bo nie takie jest założenie kremów tonujących, ale mimo wszystko nie spełnił moich oczekiwań.