L'Oreal Paris, Age Re - Perfect

L'Oreal Paris, Age Re - Perfect

Pierwszy podkład stworzony specjalnie dla dojrzałej skóry. Wypełnia skórę dojrzałą i zapewnia pełną blasku cerę.
Ujednolica koloryt skóry dojrzałej bez podkreślania głębokich zmarszczek.
Kryje przebarwienia i zaczerwienienia skóry.
Do słoiczka dołączono szpatułkę do nakładania podkładu.
Podkład dostępny w czterech odcieniach:
110-ivoire dore
130-beige peau
220-naturel dore
240-sable rose

Cena: ok. 55zł / 30ml

może przypasować

POczątek znajomości był trudny. Mając doświadczenie z podobnym produktem od Yves Rocher postanowiłam najpierw go przetestować. Zaopatrzyłam się w sporą ilość saszetek i... koszmar- plamy, rolowanie, zmęczona cera. Odstwiłam, część saszetek powędrowało dalej, ale ostało się pare wśród próbek kremików... I tak próbując dopasować kolor po lecie spróbowałam z tym gęstym kremowym podkładem. Idealnie sie rozprowadził, dopasował do kolorytu, lekko go wyrównując, wygładził moją już chyba dojrzałą cerę... Owszem kryjący nie jest i bez korektora z problemami intensywniejszych odcieni zmian skórnych sobie nie poradzi, ale mnie zaskoczył bardzo pozytywnie - zużyję resztę próbek i być może zaopatrzę się w pełnowymiarową pojemność, choć w zapasie czeka Visible Lift (jasny odcień na zimę...)

Używam tego produktu od: chyba ponad rok minął od naszego pierwszego spotkania
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście ml...

aktualny nr 1

Produkt bardzo dobry, o ile nie najlepszy jakiego używałam.

Optymalna konsystencja gęstego kremu, zapach na początku wydał mi sie dziwny, teraz nawet go lubię.
Podkład ładnie pracuje na skórze, idealnie się z nią stapia, jest absolutnie niewidoczny. Aplikuję go załączonym pędzelkiem, ale pozostawia on jednak drobne smugi, dlatego na koniec dociskam dłoń do twarzy i pod wpływem temaperatury ciała w momencie idealnie się "rozmywa".

Daje efekt półtransparentny (przeze mnie pożądany) i swietlisty, pięknie wyrównuje cerę, ujednolica jej koloryt nie dając efektu płaskości. Do tego jest trwały, ma właściwości nawilżające, nie podkreśla suchych partii twarzy.

Jednak jeśli oczekujesz od podkładu matowienia, czy mocnego krycia to poszukaj czegoś innego. Wymaga przypudrowania.

Słoiczek praktyczny i ładny. Dobra cena jak za tę jakość. Kosmetyk wart uwagi.

wart ceny

Dostałam próbkę przez przypadek i choć jest to podkład do cery dojrzałej(nie wiem czy powinnam takich używać) to skusiłam sie do ponownego zakupu. Naprawdę świetnie się nakłada, matuje do kilku godzin, nie musi być przykrywany pudrem sypkim. Mam cerę mieszaną, często odcienie beżu są trochę za ciemne. Miałam nr 220 Naturel dore/ golden beige i okazał się w sam raz.Mam mieszane odczucia do podkładów loreala, ale tym razem dobrze trafiłam.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:15ml

Dobry

Mimo ze jest onteoretycznie dla kobiet starszych ode mnie, nie moglam sie opanowac i kupilam :) Lubie podklady w postaci musu, wiec ten mi bardzo odpowiadal. Mam sucha, bezproblemowa cere, wiec ten podklad wytrzymal na mojej buzi caly dzien. Nalezy uwazac, zeby nie zrobic sobie maski. Rozprowadza sie dosc dobrze, ale nalezy dobrze nawilzyc buzie. Niestety, asortyment kolorow jest bardzo ograniczony.

Używam tego produktu od: kilka tygodni