Joko, Virtual, Wet & Dry Eye Shadows

Joko, Virtual, Wet & Dry Eye Shadows

Cień do powiek Virual Wet&Dry. Pojedyncze cienie do powiek dostępne w 7 odcieniach. Można je nakładać na sucho lub zwilżonym aplikatorem. Ultradelikatna struktura i długotrwały efekt.

Cena: ok. 13zł

Super za tę cenę

Mam tester tych cieni i jestem z nich bardzo zadowolona. Udało mi się okazyjnie kupić całą paletę kolorów z tej serii i jestem pod wrażeniem ich jakości. Cienie nie osypują się mocno, na bazie Lumene utrzymują się kilkanaście godzin, nie tracą na intensywności, nie wałkują się, nie warzą w załamaniu powieki, oczywiście intensywność i nasycenie koloru zależy od danego koloru, czy też ilości nałożonego cienia. Używam ich wyłącznie na sucho i zawsze na bazę Lumene przypruszoną pudrem, bo jest to mój codzienny niezbędnik. Polecam jako świetny cień za nieduże pieniądze. Cień jest wydajny, miałki, starczy z pewnością na bardzo długo.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: paleta testerowa

Rewelacyjny!

+ Piękne subtelne kolory, łatwość aplikacji zarówno na sucho jak i na mokro!
+ Nie wałeczkuje się i nie ściera!
+ Bardzo trwały
+ Nie osypuje się
+ Pięknie rozświetla

Jeden z najlepszych cieni, wart polecenia przyjaciółce..

Dobry, oj dobry :D

Zalety:
*dobra cena
*fajnie podkreśla i rozświetla łuk brwiowy (mam biały, perłowy kolor)
*jest duży i wydajny
*nie obsypuje się

Wady:
*po kilku godzinach wałeczkuje się

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Fajny rozświetlacz

Używam tego cienia od blisko roku - aż dziw, że dopiero teraz oceniam :)
Mam odcień złota - w sam raz na letnie miesiące chociaż ostatnio używam także teraz aby rozświetlić spojrzenie. Pięknie komponuje się także z brązami, ciemną śliwką.
Co do samego cienia to wygląda trochę jak cienie z brzuszkiem BOURJOIS bo też ma brzuszek; :) Jest bardzo wydajny! Używam od dawna a końca nie widać! Nie osypuje się na policzki, na bazie wytrzymuje praktycznie cały dzień - tylko po 9h trzeba zrobić małe poprawki. Na sucho kolor nie jest zbyt intensywny (bardziej rozświetlacz z lekkim kolorem), na mokro jest trochę lepiej. Mimo to uważam, że są to idealne cienie na dzień. Cena także bardzo korzystna, opakowanie proste ale trwałe. Chętnie dokupiłabym jeszcze róż i zieleń z tej serii. Używam tego produktu od: blisko rok

zbyt delikatne

Kręciłam się koło nich odkąd wypatrzyłam je w mojej ulubionej drogerii aż w końcu kupiłam jeden na próbę. I dobrze, że nie mam w zwyczaju kupować od razu wszystkich kolorów, które mi się podobają, bo niepotrzebnie traciłabym pieniądze.
Cienie może i są tanie, może i mają śliczne kolory i nawet ładnie wyglądają w opakowaniu, ale na powiekach są stanowczo za delikatne. Nie da się, nawet na mokro, uzyskać wyraźnego koloru, a dla kogoś takiego jak ja, kto nie lubi rozmytych, pastelowych makijaży, to ogromna wada. A szkoda, bo są nawet trwałe.