Joanna, Naturia, Olejek do kąpieli i pod prysznic

Joanna, Naturia, Olejek do kąpieli i pod prysznic

Olejek do kąpieli Naturia o aromatycznym zapachu jednocześnie myje i pielęgnuje ciało. Dzięki unikalnej dwufazowej recepturze nadaje skórze wyjątkowe uczucie gładkości. Naturalne ekstrakty (w zależności od olejku: z truskawki, wanili lub kawy) i proteiny mleczne działają odżywczo i nawilżająco. Wspaniałe rezultaty:
- czysta i wypięlegnowana skóra
- miła, gładka i miękka w dotyku
- przyjemnie pachnaca
Dostępne w 3 wesrsjach: truskawka i śmietanka, wanilia i śmietanka, kawa i śmietanka.

wersja kawowa, pod prysznic taki sobie

Zapach jest mega i rewelacyjny, taki prawdziwy i świetnie odwzorowany. Poza tym, fajna pojemność,mała i poręczna, więc można ją wszędzie zabierać ze sobą no i produkt też jest tani, ale nic więcej.
Pod prysznic olejki ssą średnio odpowiednie,bo ani się to nie pieni i trzeba wlewać na siebie strasznie dużo, żeby jakoś się umyć.

szału nie ma

Kupiłam wersję letnia a więc zapach truskawkowy i gdy powąchałam w drogerii od razu mi sie spodobał bo aromat intensywny i miły zarazem. niestety w trakcie uzytkowania byłam rozczarowana, konsystencja wodnista i szybko było po opakowaniu, z myciem i oczyszczaniem tez srednio a co do olejku który miałby nawilżać to juz wogóle daleko. Mozna sie zachwycic latem zapachem ale ogólnie to bardzo słaby produkt

Sama nie wiem...

Produkt ogólnie całkiem przyzwoity tylko producent niepotrzebnie wprowadza kupujących w błąd. Ten kosmetyk ma niewiele wspólnego z olejkiem. Nazwałabym go dwufazową emulsją czy jakkolwiek inaczej, ale na litość boską, nie olejek.

Wersja kawowa pachnie obłędnie i jako wielbicielka takich aromatów bardzo ją lubię. Natomiast przeszkadza mi, że produkt jest rzadki, totalnie niewydajny, nieekonomiczny a przez to wychodzi drogo, mimo niskiej ceny. Żel jest leisty i ma bardzo słabą konsystencję.
Myje dość dobrze, nie wysusza skóry, jak to żel generalnie, niczym się na tle innych nie wyróżnia.

od czasu do czasu kupuję wersję kawową z uwagi na zapach. Za każdym razem tak samo przeklinam formułę kosmetyku.

Zapachowe szaleństwo

Miałam przyjemność używać wszystkie 3 wersje zapachowe.

Kawa - mój zdecydowany faworyt. Bardzo autentyczny zapach kawy, takiej świeżo zmielonej i zaparzonej.
Wanilia - o dziwo bardziej podeszła mi od truskawki, mimo że nie jestem fanką waniliowych aromatów. Często są dla mnie zbyt mdłe i duszące. A tutaj mamy wanilię słodko-śmietankową. Pychota.
I wreszcie truskawka - trochę nazbyt chemiczna, ale daje radę, nie śmierdzi. Taka landryna z kapką śmietany.

Olejki mają dość lejącą konsystencję, przez co mocno tracą na wydajności. Pienią się średnio, ale ja używałam ich tylko pod prysznic, więc aż tak szybko się nie skończyły. Fazy po zmieszaniu przez jakiś czas zostawały w jednolitej formie, więc nie byłam zmuszona trzepać i trzepać w trakcie mycia.
Olejki dobrze myły, ale nie mają szczególnych właściwości pielęgnacyjnych. Uczucie odżywienia może powodować parafina, znajdująca się już na 2 miejscu w składzie. Aczkolwiek nie zostawia nieprzyjemnego, tłustego filmu. Ogólnie skład nie powala, więc nie traktowałabym tych olejków jako stały punkt programu w pielęgnacji ciała, a raczej tylko jako fajną, zapachową odskocznie.
Mimo to produkt nie uczula, nie podrażnia i nie zapycha. Dobrze się spłukuje i nie pozostawia osadu.

Olejki znajdują się w plastikowych butelkach zamykanych na zatrzask. Przy tej konsystencji trzeba uważać, żeby nie wylać zbyt dużo produktu.
Cena niska, dostępne chyba wszędzie.

Raczej już ich nie kupię, bo nigdy nie wracam do kosmetyków do mycia. Za każdym razem kupuję coś innego. Byle fajnie pachniało.

całkiem fajny produkt- coś innego pod prysznic

Używałam wszystkich trzech wersji produktu i najbardziej urzekła mnie truskawka (a drugie miejsce zajęła kawa :) Olejek przepięknie pachnie i w czasie używania daje odczucie, jakby brało się kąpiel w owocowej śmietance. Truskawka (ze względu na zapach ) najbardziej sprawdza się latem, dwie pozostałe wersje- w okresie jesienno - zimowym. Zapach olejku utrzymuje się na skórze również po kąpieli, co również jest plusem. Produkt ma niestety dosyć wodnistą konsystencję, przez co jest mało wydajny. Niemniej polecam go wszystkim, którzy chcą spróbować czegoś innego pod prysznicem.

Wanilia i Śmietanka

Nie powalił mnie na kolana ten kosmetyk. Jest absolutnie przeciętny
Używam go głównie do wanny jako płyn do kąpieli:
+ zapach jest przyjemny, taki śmietankowy, delikatny, bardzo szybko się ulatnia
- trzeba wlać naprawdę sporo kosmetyku, żeby się coś zapieniło
- piana szybko znika
- jest mało wydajny, jego pojemność to tylko 200 ml
- jest dosyć płynny, więc szybko ubywa
- nie czuję zupełnie żadnej przyjemności z kąpieli w tym olejku

Hmmm nie

Wypróbowałam wszystkie i nie jestem przekonana. Zbyt szybko się kończą i słabo pienią. Średnio nawilżają, ale mają ładny zapach ( szczególnie truskawka). Raczej do nich nie wrócę.

Doskonały

Miałam wersją kawowa i truskawkową (na wanilię się nie odważyłam ;) i muszę przyznać, że zapach, jak na tą cenę, jest fenomenalny. Szczególnie ,,kawa" jest łudząco podobna do zapachu prawdziwego napoju. Naprawdę bomba.
Produktu używam pod prysznic i zapach jest odpowiednio intensywny. Produkt ma dość słabą wydajność, więc stosuję do jego spienienia i rozprowadzenia siatkową myjkę - wtedy jest ok.
Uwielbiam kosmetyki z parafiną - wiem, że jest niemodna, ale fantastycznie utrzymuje nawilżenie suchej skóry i łagodzi świąd. Ten olejek również nie wysusza i wystarczy mi po nim lekki balsam.
Nie przypuszczałabym, że będę tak zadowolona z tak taniutkiego produktu. Podsumowując - prawdziwa perełka.

Nie polecam

Olejek znajduje się w plastikowej butelce z zamknięciem na klik. Dokładnie widać stopień zużycia produktu. Zapach świetny- prawdziwa kawa ze śmietanką. Jednak zaraz po wlaniu olejku do wanny, zapach całkowicie się ulatnia. Konsystencja wodnista, lejąca się, co sprawia, że produkt nie jest wydajny. Nie pieni się dobrze, nawet wlewając sporą ilość produktu , wytworzona piana jest znikoma. Równie dobrze można do wanny nie wlać nic- efekt będzie praktycznie taki sam. Plusem jest tylko niska cena i to, że olejek nie wysusza skóry.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Dobry produkt, obłędny zapach

Miałam wersję truskawkową. Zapach urzekł mnie od momentu, gdy powąchałam go w sklepie. Natychmiast wylądował w moim koszyku.

Po kąpieli niestety poczułam się troszkę zawiedziona, gdyż zapach prawie wcale nie był wyczuwalny na skórze, pomimo tego, że łazienka pachniała truskawką przez dłuższy czas.

Konsystencja olejku jest bardzo wodnista. Nie przeszkadzało mi to jakoś bardzo, choć zdarzało się, że coś przeleciało przez palce i się zmarnowało. Jego wydajność także oceniam nie najgorzej. Wystarczył mi na około 10 dni codziennego stosowania, czyli całkiem przyzwoicie.

Po wstrząśnięciu, dwufazowa struktura olejku pozostawała połączona przez kilka godzin.

Olejek całkiem dobrze się pienił i bezproblemowo rozprowadzał po skórze, choć czasami spływał z niej. Nie używałam go w połączeniu z gąbką ani z myjką ale myślę, że wtedy z jego wodnistą konsystencją nie ma żadnego problemu.

Nie wysuszał mi skóry, za co daję mu gwiazdkę. Bardzo przyjemnie nawilżał, po wyjściu spod prysznica. Niestety nawilżenie nie utrzymywało się długo i po kilku godzinach zupełnie nie było po nim śladu, ale nie tego wymagam od żelu pod prysznic. Nie wysuszył mojej skóry ani jej nie uczulał i to jest ogromny plus.

Ogólnie całkiem przyjemny olejek o pięknym, zniewalającym zapachu. Chętnie wypróbuję jeszcze wersję kawową kiedy skończę swoje zapasy.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Obłędny zapach i nic poza tym!

Jak w podsumomwaniu recenzji.
Stosowałam truskawkę ze śmietanką oraz wanilię ze śmietanką.
Zapachy mają obłędne. Niestety tylko z opakowania. Podczas kąpieli zapach jest ledwo wyczuwalny, a o śladzie na skórze to już w ogóle można pomarzyć.

Do tego kiepskie opakowanie - słabe, z często odpadająca zakrętką :/

WOdnista konsystencja, która przecieka przez palce. Wydajność przez to mamy fatalną.

Jeden produkt wystarcza na ok. tydzień stosowania.

Do tego wysusza skórę. Bez kremu do ciała ani rusz.

2* dostaje za zapach. Nic poza tym.
3 wariantu zapachowego nie mam zamiaru próbować ;)

Używam tego produktu od: kwiecień 2015
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

chciałoby się go zjeść!

Od kiedy zobaczyłam na półce olejek "Kawa i śmietanka", zakochałam się w nim, a po pierwszym użyciu byłam w siódmym niebie ;) Zapach jest po prostu OBŁĘDNY! Trochę kawy, trochę bitej śmietany, trochę czekolady i jakby trochę miodu. Można wąchać i wąchać :)
Jest dość rzadki, łatwo rozprowadza się na skórze. Zostawia ją gładką, nawilżoną i pachnącą. Taki deser przed snem ;) Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania