Permamed, Der - Med (Emulsja do mycia wrażliwej, suchej lub swędzącej skóry)

Permamed, Der - Med (Emulsja do mycia wrażliwej, suchej lub swędzącej skóry)

Permamed, Der - Med to liporegeneracyjna emulsja do mycia wrażliwej, suchej lub swędzącej skóry. Dzięki swemu łagodnemu działaniu, pH=5,5, właściwościom przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym oraz zawartości substancji liporegeneracyjnych Permamed Der - Med znajduje następujące zastosowanie:
- do codziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry,
- jako środek do mycia chorej skóry w: atopowym zapaleniu skóry, wyprysku, łuszczycy, rybiej łusce, grzybiczych schorzeniach dłoni i stóp, trądziku,
- do pielęgnacji niemowląt,
- do mycia podrażnionych okolic intymnych,
- do ochronnej pielęgnacji skóry starczej,
- do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej lub chorej.

Żadnych minusów

Der-med polecił mi dermatolog, jako element terapii przeciwtrądzikowej, jednak mimo, że terapia już dawno się skończyła to nie potrafię się z nim rozstać. Jeden z środków/kosmetyków, w przypadku którego nie dopatrzyłam się minusów! Posiada za to wiele plusów:
- bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość, by dokładnie oczyścić twarz, poza tym przy regularnym stosowaniu (2-3 razy dziennie) wystarczał mi nawet do 4 miesięcy
- jak już wspomniałam świetnie oczyszcza twarz, nawet w przypadku wodoodpornych kosmetyków
- po jego zastosowaniu skóra pozostaje delikatna, preparat nie wysusza jej i nie podrażnia
- nie ściąga skóry
- ma neutralny zapach
- łagodzi podrażnienia
- uniwersalność- w kryzysowych sytuacjach stosowałam go jako płyn do higieny intymnej i sprawdził się wzorowo
- może kosztuje niemało, ale jeśli weźmie się pod uwagę wydajność i skuteczność to wart jest swojej ceny

Polecam.

Używam tego produktu od: ponad dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 8 opakowań, 150 ml

delikatność dla skóry

Tą emulsje właściwie nazwałabym żelem który ma niebieską barwe ,ładnie sie pieni jest bardzo wydajny oraz doskonale oczyszcza twarz z wodoopornego makijażu nie podrażniając przy tym naprawde wrażliwe skóry ,której niewątpliwie jestem posiadaczką.Jest niestety dość drogi i trudno dostępny ja go nabywam zamawiając w aptece internetowej ale jego działanie rekompensuje mi te niedogodnośći.Używam go tylko na wieczór kiedy musze zmyc makijaż, filtry rano zaś stosuje tylko physiogel emulsje.Polecam sprawdza sie świetnie do tego przy róznych chorobach np.tradziku rózowatym pomógł też mojej siostrze kiedy miała łuszczące placki, jakieś podrażnienie na twarzy.

Używam tego produktu od: maja 2013 r
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 opakowania

Nic rewelacyjnego

Der-Med poleciła a wręcz nakazała mi stosować moja dermatolog. Dotychczas używałam La roche, i trochę zaniżę ocenę. Emulsja jest bardzo dobra, nie wysusza, nie trzeba stosować kremu, nie podrażnia, ale zachwytów typu :znikają problemy skórne nie zauważyłam. Jest to dobra emulsja, bardzo wydajna, ale porownywalne działanie ma tańszy o większej pojemności La roche. kupic nie zaszkodzi, ale po co wydawac pieniądze?

Ilość zużytych opakowań: testuję dopiero pierwsze

KWC!!!!

Bardzo fajny kosmetyk do mycia twarzy. Mam wrażliwą cere, sucha a on świetnie sobie radzi z nia. Co jakiś czas może sie pojwaic jakaś niespodzianka na twarzy a ta emulsja sprawia że znika z mojej buzi. fajna konsystencja, milutki dla twarzy, nie podrażnia. Polceiła mi go pani dermatolog jak leczyłam tradzik i jest super. Mój kwc i nigdy sie z nim nie rozstane.Bardzo wydajny też jedna buteleczka starcza mi na około pół roku.

Używam tego produktu od:5 lata
Ilość zużytych opakowań:

Genialny!

Używam od pół roku, 2 razy dziennie. Mam cere wrazliwą, ale z drobnymi problemami tradzikowymi ;) Po umyciu buzia- jak u niemowlaka :) Nie potrzebuje kremu nawilżającego! Do tego problemy skórne znikają (pryszcze jakby mniejsze, wszystkie zadrapania/zaczerwienienia/strupy szybko schodzą)
Nie zamienie na żaden inny. Do tradziku najlepszy- jako jedyny dziala, w przeciwienstwie do antytradzikowych żeli.
Gorąco polecam! (WYDAJNY- choc slabo sie pieni)

Używam tego produktu od: 7 miesiecy

Więcej takich Kosmetyków!!!

Jest poprostu genialny! Mam skórę bardzo wrażliwą - jestem alergikiem, suchą i przetłuszczającą się jednocześnie, a na dodatek mam problemy z naczynkami i rumieńcami, które wyskakują na buzi i dekolcie!
Myję buzię 2 razy dziennie i zero podrażnień - nic a nic! Do tego świetnie oczyszcza i wogóle nie ściąga skóry! I cena jest ok - zawsze mogłoby byc taniej, ale i tak nie można narzekac :) Ja zamawiam przez internet i kosztuje mnie 30PLN.
Naprawdę warto go kupic! Polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: zaczynam 2 op.

cudeńko!

Jakiś czas temu tą emulsję poleciła mi moja kosmetyczka. Miał być to element kuracji ratującej moją buzię od problemów cery trądzikowej. Na początku sceptycznie podeszłam do tego produktu- za 150 ml zapłaciłam 36 zł. Ale jest wart swojej ceny! Nie zauważam żadnego minusa, za to widzę same plusy!
*delikatnie a zarazem bardzo skutecznie oczyszcza skórę
*nie wysusza delikatnej skóry twarzy
*ładnie się pieni
*ma estetyczne i wygodne opakowanie
*jest niesamowicie wydajny (jedna buteleczka starcza mi na 2 miesiące przy minimum dwóch myciach dziennie)
*bardzo dobrze usuwa makijaż bez potrzeby wcześniejszego stosowania mleczka do demakijażu
*nie powoduje podrażnień
*nie występuje po nim uczucie ściągnięcia
*ma fajną konsystencję

polecam gorąco, naprawdę warto

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

Bomba!

- świetnie nawilża i chroni skórę
- można go stosować na twarz jak i całe ciało
- zapobiega uczuciu ściągniecia skóry po kąpieli
- jest bardzo wydajny
- dobry stosunek ceny do jakości

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań:duuużo

Rewelacja! Naprawdę działa!

Świetny kosmetyk dla osób z problemami skórnymi lub po prostu wrażliwą skórą. Polecił mi go dermatolog. Teraz jest wszystko w porządku, ale i tak co jakiś czas stosuję go profilaktycznie. Np w ziemę, przy spękanych ustach, lub gdy robią się "zajady" w koncikach ust. Wystarczy nanieść, chwilę poczekać i zmyć. Działa też na skórę stóp. Używam jej zawsze po basenie, kiedy nasze stópki są szczególnie narażone na pewne niemiłe choroby. Profilaktycznie. Stosowałam ją również po przebiciu uszu, kiedy uszy jeszcze ropiały. Szybko się z tym uporałam. Butelka malutka i wydaje się być droga. Na internecie można kupić nawet do 10 zł taniej. Ale za to bardzo wydajna i praktyczna. Wystarczy niewielka ilość, by umyć całe ciało. Naprawdę POLECAM!!!Używam tego produktu od:2003-05-01

Polecam!!

Witam wszystkich, po przeczytaniu powyższej recenzji postanowiłam niedawno zakupić tą emulsję, poleconą z resztą przez dermatologa i po prostu po kilku dniach jestem aż zaskoczona jej działaniem. Konsystencja jest bardzo dobra, emulsja nie wylewa się z butelki przez co nie marnuje się jej, myje wspaniale, rewelacyjnie natłuszcza, zapach przypomina mi trochę oliwkę dla dzieci. Moja skóra jest niezwykle wrażliwa, walczę z zapaleniami, krostkami i ta emulsja działa znakomicie. Już po kilku dniach widzę poprawę, wiec polecam szczerze, warto spróbować.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:dopiero zaczęte 1-wsze opakowanie

KWC!!! Po prostu...

Jest to moja pierwsza recenzja na Wizażu,ale ten kosmetyk na to zasługuje.
Ratuje moją trądzikową i wysuszoną kuracją leczniczą buzie przed nadmiernym wysuszeniem.Nawet więcej-myśle, że działa na moja skóre skuteczniej niż większosć antybiotyków na trądzik.Koi moją buzie i regeneruje. Nie jestem pewna czy poradziłby sobie z wodoodpornym makijażem,dlatego makijaż najpierw zmywam mleczkiema, a następnie myje twarz dermedem.
Żel poleciła mi dermatolog i to była chyba jedyna rzecz, która jej sie udała. Dermatologa dawno już zmieniłam, ale tego żelu nie zamierzam. Polecam cerom trądzikowym i wymęczonym kuracjami antybiotykowymi i kwasowymi :)Używam tego produktu od:ponad rok
Ilość zużytych opakowań:12,a może więcej