Bourjois, Lovely Base (Baza korygująca zaczerwienienia)

Bourjois, Lovely Base (Baza korygująca zaczerwienienia)

Baza korygujaca zaczerwienienia skóry. Zawiera pigmenty kryjące. Wygodna w aplikacji. Występuje w delikatnym, zielonym kolorze, który niweluje niedoskonałości i pozostawia skórę czystą oraz gładką. Pigmenty redukują także świecenie. Cera staje sie pięknie satynowa.
Do aplikowania na określone miejsca - zaczerwienienia i drobniejsze niedoskonalości.
Produkt przebadany dermatologicznie.

dla mnie BOMBA!

Oczywiscie rowniez postanowilam kupic owy produkt po przeczytaniu opinii na Wizazu:-)
Na mojej mieszanej czasem suchej cerze sprawdza sie znakomicie.Nakladam jedynie na policzki i czasem jak niespodziewanie cos wyskoczy...cera jest gladziutka..moj podklad Double Wear(fresco) idealnie z nim wspolpracuje:-)Takze jak dla mnie Super produkt:-)

Używam tego produktu od:miesiac

i tak i nie

Kupiłam pod wpływem forum.Daje świetne krycie zaczerwienienia, twarz jednolita, nakłada się dobrze, ale...niestety, mój DW podkład świeci się jak nigdy, nie dają rady bibułki matujące, po przypudrowaniu straszna warstwa makijażu stwarza efekt tapety.Jest to piąta stosowana przeze mnie baza i fakt tego świecenia się cery, przekreśla ją.Tym bardziej że na innych bazach Double wear się nigdy nie świeci. Poza tym trzeba stosować ciemniejszy kolor podkładu, bo baza daje efekt rozjaśnienia cery, aż po bladość.Używam tego produktu od:2 miesiące

Przekonałam się do niej:)

Baza rewelacyjnie niweluje zaczerwienienia.Myślałam,że to niemożliwe,ale jednak :) Po nałożeniu bazy,a następnie podkładu naprawdę wszelkie pajączki,czy inne rewelację są mniej widoczne ;) I nie potrzeba tony beżowego korektora,który nie koniecznie może sobie z tym radzic (bazy nie widac,duża ilośc korektora niestety może już byc widoczna).I to jest jej zasadnicze działanie,które spełnia w 100%.Dodatkowo podkład lepiej się rozprowadza :) Jest niedroga i wydajna,niestety ciężko ją już dostac :(

Używam tego produktu od: ok 6 mesięcy

Dobra baza.

Bazę kupiłam pod wpływem Wizażu, ponieważ moja delikatnie naczynkowa cera ma tendencję do czerwienienia się, a jak wiadomo - urokliwe to przestało być już wiele lat temu ;)

Baza w trakcie wyciskania z opakowania wydaje się być rzadka, jednak po nałożeniu na skórę okazuje się, że jednak nie spływa, konsystencję ma taką w sam raz. Wystarczy niewielka ilość, aby pokryć całe poliki (bo w sumie tylko policzki i nos smaruję). Z początku widać sieloną poświatę - co może dawać efekt zsiniałej topielicy ;) - ale baza dość szybko się wchłania i nie ma śladu po zielonkawym odcieniu. Dobrze współgra z podkładem, pudrem, czy nawet kremem tonującym - nic się nie roluje, ani nie waży.
Nie zapycha, nie uczula - co dla mnie bardzo ważne

Rzeczywiście redukuje czerwienienie się, za co oczywiście największy plus - bo takie jej zadanie. Nie wiem, czy dodatkowo matuje, ponieważ niespecjalnie tego potrzebuję.

Nie mam zbytnio porównania z innymi podobnymi bazami, więc nie daję pięciu gwiazdek, bo być może istnieje produkt jeszcze lepszy, o którym nie mam pojęcia ;)
Niemniej jednak zamierzam wrócić do tej bazy.
Używam tego produktu od: dłuższego czasu (prawie rok), ale nie codziennie
Ilość zużytych opakowań: skończyłam pierwsze :o

najlepsza baza

bardzo dobra baza spełnia swe zadanie, ma bardzo
zadka konsystencje i myslalam, ze nie poradzi sobie z z moimi naczynkami ale mylilam sie jest super, koryguje zaczerwienienia i jest niewidoczna pod podkladem, bardzo dobrze radzi sobie na mrozie po wejsciu , nie widac czerwonej od zimna twarzy i nosa

uzywam od dawna juz od okolo 2 lat przestestowala wiele zielonych korektorów, ale ta baza jest najlepsza na pewno kupie jeszcze ale jest coraz trudniej dostępna

mam pytanie czy moze nie wiecie gdzie mozna ja kupic w krakowie , w wiele sklepow nie ma tej bazy

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:3w trakcie

to jest to!

bardzo polubiłam ta bazę , jest naprawdę ratunkiem dla cer tzw. rumianych ;) , niweluje różowy kolor cery , dobrze współgra z podkładem , wreszcie fluid ma kolor taki jaki powinien mieć!
szczerze polecam!

Używam tego produktu od:2 tyg

super

super produkt, dobrze się rozprowadza, redukuje zaczerwienienie na twarzy, idealny pod podkład, nie wysusza cery; a do tego bardzo wydajny
minus- trudno go dostać, zwłaszcza w Lublinie, w końcu kupiłam przez internet

same plusy

Trochę obawiam się nadużywania tytułu KWC, stąd 4 gwiazdki.

Używam jej do zamaskowania czeronego (odmrożonego) nosa i policzków: ładnie wybiela (dosłownie), dzięki czemu po użyciu pudru czy podkładu uzyskuję kolor oczekiwany, a nie cegłę (jak do tej pory). Nie roluje się, nie "gryzie" z moim pudrem ani korektorem. Wydajna. Nie powoduje powstawania zaskórników. Jestem bardzo zadowolona z jej działania.

Trudno ją dostać, ale jest w stałej sprzedaży w GC na Marszałkowskiej.Używam tego produktu od:3 tygodni

super

Zaczerwienienia znikają dzięki niej jak za pomocą czarodziejskiej różdżki! Nie wysusza, ładnie się komponuje z cerą, pudrem i podkładem.Wydajna. KWC nie zostaje,bo wg mnie jest ciut za rzadka.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Zbawienie na rumiane policzki!

Może nie jest to baza idealna ale jak na razie najlepiej z "zielonych" ją toleruję. Ma płynną konsystencję ale opakowanie pozwala na odpowiednie dozowanie kosmetyku. Natychmiast nieweluje zaczerwieniena, choć ja zawsze na bazę nakładam jeszcze podkład. Jeśli ktoś ma kłopoty z nadmiernym rumienieniem się może wypróbować! Tylko ostatnio trudno ją zdobyć. Używam tego produktu od: roku.
Ilość zużytych opakowań: jedno, jest bardzo wydajna.