Floslek, Hand Care, Pielęgnacyjno-ochronny krem do rąk i paznokci z keratyną, witaminą E i alantoiną

Krem przeznaczony jest do ochrony i pielęgnowania paznokci oraz skóry dłoni narażonych na podrażnienia spowodowane zimnem, wiatrem, detergentami lub innymi czynnikami zewnętrznymi. Zawiera witaminę E, prowitaminę B5, alantoinę, keratynę oraz substancje odpowiedzialne za właściwe nawilżenie i natłuszczenie skóry. Znakomicie wygładza skórę rąk, likwiduje objawy jej wysuszenia i szorstkości, głęboko nawilża i delikatnie natłuszcza czyniąc ją miękką, elastyczną i aksamitną w dotyku. Krem poprawia wygląd paznokci, nabłyszcza je, zmniejsza skłonność do ich rozdwajania i łamliwości. Zmiękcza naskórek wokół paznokci zapobiegając jego pękaniu i powstawaniu zadziorków.

Cena: 7zł / 100ml

skuteczny

Krem kupiłam przez przypadek, ale naprawdę mnie zaskoczył.

Przede wszystkim nawilża i to od pierwszego użycia. Nawilżenie utrzymuje się bez ponownego użycia kremu jeszcze przez kilka dni, skóra jest w dotyku bardzo delikatna i gładka, jak jedwab. Wyraźnie poprawia kondycję dłoni.

Jest bardzo wydajny, często nakładałam go na noc grubą warstwą, jak maskę, a i tak nie zdążyłam zużyć go w rok. Pachnie koperkiem (ja lubię), śmiesznie tani, bajecznie wydajny.

Raczej do używania na noc, bo długo się wchłania.