Schwarzkopf Gliss Kur, Oil Nutritive, Ekspresowa odżywka regeneracyjna z olejkami pielęgnacyjnymi (stara wersja)

Ekspresowa odżywka regeneracyjna Gliss Kur Oil Nutritive przeznaczona jest do włosów długich o rozdwajających się końcówkach.
Gliss Kur z olejkami pielęgnacyjnymi: araganowym i shea - zapewnia do 85% łatwiejsze rozczesywanie włosów i do 95% mniej rozdwojonych końcówek. Scan Repair Komplex dokładnie regeneruje i odbudowuje zniszczoną strukturę, bez nadmiernego obciążania włosów.
Odżywka bez spłukiwania.

Świetna odżwyka!

Polecam wszystkie odżywki w sprayu firmy Gliss Kur . Wypróbowałam już kilka i wszystkie świetnie się sprawdziły. Włosy łatwiej się rozczesują, są zdrowsze, błyszczące i ładnie pachną. Spray jest wydajny, nie obciąża włosów, można pryskać wielokrotnie w ciągu dnia bez konieczności zmywania . Polecam dla włosów zniszczonych z trudnością w rozczesywaniu.

Jedna z moich ulubionych odżywek

Uwielbiam ładnie pachnące odżywki, których nie muszę długo trzymać na włosach, a nastepnie spłukiwać. Ta do takich należy. Jest wygodna w użyciu, pachnąca i ułatwia rozczesywanie włosów, a moje są wyjątkowo plączące się i mają skonność do rozdwajania.

Używam tego produktu od: kilku już lat (nie koniecznie zawsze tej samej odżywki, ale tej samej marki i w sprayu)
Ilość zużytych opakowań: Dużo

Godny uwagi ;)

Plusy:
+wydajny
+łatwo dostępny
+pięknie pachnie
+pomaga w rozczesywaniu
+zmniejsza elektryzowanie się włosów

Minusy:
- produkt w jakimś stopniu odżywia włosy ale na pewno nie zmniejsza ilości rozdwojonych końców w 95%

Spełnia swoją fukcję

Produkt godny polecenia
Zalety:
+Włosy świetnie się rozczesują,
+są miekkie i gładkie
+ślicznie pachnie, pozostawia ładny blask na kosmykach
+nie obciąża włosów i nie jest drogi.
Wady:
- nie sprawdza się na zbyt przesuszonych włosach

Poprostu dobry

Kupiłam, przede wszystkim dlatego, że nie mam czasu na zwykłe odżywki. Ogólnie jest dobra, lekko wygładza włosy i daję śliczny zapach, łatwiej rozczesuje po niej włosy. Polecam dla tych, którzy tak jak ja nie mają czasu na zwykłe odżywki do spłukiwania ;)

Ilość zużytych opakowań: kończę 1 opakowanie

Całkiem spoko

Plusy:
- świetnie rozczesuje włosy (a zawsze miałam z tym wieeelki problem!)
- ładnie pachnie

Minusy:
- cena (chyba, że udaje się trafić na promocję w Rossmannie)

Głównie polecam do rozczesywania włosów, ponieważ nie zauważyłam większej różnicy między moimi rozdwojonymi końcówkami. Wydajność to kwestia indywidualna, zależy ile będziemy nakładać sobie tego kosmetyku na włosy, lecz przy zbyt dużej ilości może je przetłuścić.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: około 10 opakowań

Świetna jako spray ułatwiający rozczesywanie włosów!

Kupiłam ten spray tylko ze względu na to, że po kąpaniu moje włosy są bardzo puszyste i trudne w rozczesywaniu, co sprawia mi bólu.
Odkąd go zakupiłam, już nie miałam takich szopów na głowie. Po spryskiwaniu włosów już nie miałam problemów z rozczesywaniem i strasznie się z tego powodu cieszę.

Jeśli chodzi o odżywkę to... nie zauważyłam żadnej poprawy. Moje włosy nie są błyszczące ani ładne. Także odejmuję za to pół gwiazdki.
Ale mimo to i tak będę kupiła tego spraya, ponieważ bardzo pomaga mi rozczesywać moich szopów.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nie dotrwałam do końca

Nie polecam

Do kupna tego produktu skłoniła mnie marka, uznawana za bardzo dobrą. Odżywka, pomimo paru zalet rozczarowała mnie.

Plusy:
+ końcówki faktycznie nie rozdwajają się
+ ułatwia rozczesywanie

Minusy:
- obciąża włosy
- powoduje szybsze przetłuszczanie się włosów
- włosy stają się oklapnięte
- ciężki, sztuczny zapach

JEDEN Z ULUBIONYCH

Wspaniała odżywka w sprayu( co jest dodatkowym plusem,dla osób które nie mają czasu bawić się w nakładania, spłukiwanie itd.) Używam odżywek z tej serii praktycznie wszystkich, zależy która wpadnie mi w rękę,gdyż wszystkie są wspaniałe. Dzięki tej odżywce nie muszę rozczesywać włosów przez pół godziny, włosy rozczesują się szybko i bez jakichkolwiek problemów. Szczerze polecam!

Ilość zużytych opakowań: całe opakowanie

super

Jak dla mnie jedna z lepszych odżywek jaką miałam.
Mam strasznie długie włosy i po myciu ciężko je rozczesać, po spryskaniu włosy da się duużo lepiej rozczesać. Kolejnym plusem jest to, że nie trzeba spłukiwać bo czasem nie mam na to czasu dlagtego jest moim faworytem:) co do końcówek nie zauważyłam znacznej różnicy ale i tak będe do niej wracać

Używam tego produktu od: 2 lata

Cudeńko

Wg mnie najlepsza ze wszystkich odżywek gliss kur w sprayu które miałam okazję używać, a kilka ich już było (z jedwabiem, kolagenem morskim i jedna z czarną etykietką ;) ) Ogólnie bardzo lubie produkty z tej serii ale ta zdecydowanie najbardziej mnie urzekła:

+ już po 2-3 użyciach widać dobry wpływ na włosy, są wygładzone, miękkie, lejące
+ pięknie pachnie (chociaż to dość specyficzny zapach i nie każdemu może sie spodobać)
+ nie obciąża
+ ułatwia rozczesywanie
+ jak dla mnie wygodnie się aplikuje, jak to spray ;)
+ cena bardzo przystępna jak na tak porządny produkt
+ dostępność: każdy Rossman, Natura, Wispol, Super-Pharm

minusów właściwie nie zauważyłam :)

Używam tego produktu od: ok 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Trudno równomiernie rozprowadzić

Odżywka w sprayu to fajny pomysł na szybką poprawę stanu włosów, ale trudno ją rozprowadzić. Może na krótkich włosach byłoby łatwiej taką używać, ale na długich pokrywa tylko zewnętrzne pasma.

Dodatkowo słabo wnika we włosy, raczej utrzymuje się drobnymi kropelkami na nich i czesanie czy szczotkowanie niewiele tu pomaga.

Jeśli jednak udało się jej dotrzeć do jakiegoś włosa, to poprawiała jego wygląd.

Ogólnie fajny gadżet, ale trudny w stosowaniu.

Używam tego produktu od: kilka msc temu