Inecto, Hint of Sunshine, Blonde Boost Spray (Rozświetlający spray do włosów blond)

Preparat trwałe i delikatne rozjaśnianie włosów. Zawiera pielęgnujący ekstrakt z rumianku. Rozjaśnia brązowe włosy o 3-4 tony, dodaje słonecznych refleksów włosom jasnym lub brąz.

Cena: 19,99zł / 200ml

.. działa i nie śmierdzi ..

Przede wszystkim chciałabym "podziękować" moderatorowi za zmianę zdjęcia. Przecież to nie jest zdjęcie, które ja dodawałam, a już na pewno nie jest to zdjęcie sprayu :) Generalnie jednak chodzi mi o tę samą linię.

Spray bardzo delikatnie rozświetla moją blond czuprynę, wręcz można powiedzieć, iż bardzo nieznacznie, nadaje tylko troszkę refleksów :) Jest bardzo delikatny, nie niszczy włosów, nie śmierdzi jak rozświetlacz Joanny, choć w porównaniu z Joanną efekt jest mniej widoczny :)

Opakowanie bardzo duże i wydajne. Przyjemny w użyciu.

Jak go znajdę to zapewne się w niego zaopatrzę.

Używam tego produktu od: pól roku temu