Schwarzkopf Schauma, Repair & Care, Easy Care Fluid (Fluid szybka pielęgnacja)

Schwarzkopf Schauma, Repair & Care, Easy Care Fluid (Fluid szybka pielęgnacja)

Schauma fluid natychmiastowo działa dzięki delikatnej płynnej konsystencji ułatwiajacej szybkie wnikanie we włosy. Zawiera masło shea i ekstrakt kokosowy, odbudowuje zniszczone włosy głęboko w ich wnetrzu i jednoczesnie wygładza powierzchnie włosów. przeznaczona do włosów suchych, zniszczonych i zmeczonych. Bez spłukiwania.

Zdrowsze włosy

Bardzo lubie kosmetyki do włosów z tej firmy, to jest jednak moj ideał.

Świetna konsystencja, piękny zapach. Na moje włosy działa jak zbawienie, odżywia i ujarzmia niesforne kosmyki.

Nie obciąża, nie przetłuszcza..

Używam jej po każdym myciu włosów, dzieki temu zawsze mam pewność że rano nie bedzie miliona pęków na włosach,

Produkt kosztuje grosze, kolejna zaleta, jest również bardzo wydajny - wystarcza na ok. 3 miesiace

Jedynym minusem dla mnie jest dostępność w sklepach w Polsce (w Niemieckich sklepach dużo łatwiej ją znaleźć).

Ilość zużytych opakowań: 4-5

Może być

Używam tej odżywki w sytuacjach kiedy muszę ujarzmić moje włosy,wtedy kiedy bardziej się puszą i generalnie jest o dla mnie bardziej produktem do stylizacji(bo zazwyczaj klasycznych pianek czy lakierów nie używam) niż pielęgnacyjnym.Skusił mnie przede wszystkim jego śliczny kokosowy zapach,który niestety na włosach niestety nie utrzymuje się zbyt długo.
Lubię jego opakowanie-pompka to w tym wypadku bardziej fortunne rozwiązanie niż klasyczna buteleczka z jaką mamy często do czynienia w podobnych preparatach.
Co do zawartości tego praktycznego opakowania :) to jest ona całkiem przyzwoita.Krem jest lekki,w wypadku moich włosów absolutnie nie ma takiej możliwości,żeby nałożyć go za dużo-włosy wypiją każdą ilość(mimo,że wcześniej zastosowałam klasyczną odżywkę do spłukiwania).Wygładza i zmiękcza włosy dzięki czemu lepiej się układają a nałożony na mokre włosy dodatkowo ułatwia rozczesywanie.Na żadne fajerwerki i spektakularne efekty nie można liczyć,ale do codziennego stosowania spokojnie sie nadaje.

Używam tego produktu od:pół roku

Dobry, ale ma swoje wady

Najbardziej w tym kosmetyku podoba mi się sama idea wygodnej aplikacji i pielęgnacji bez spłukiwania. Zdawałoby się, że używanie tego kosmetyku będzie więc proste, szybkie i dobre pod względem rezultatów. Istotnie, kosmetyk ma swoje plusy. Jest nim chociażby wspomniany sposób dozowania. Sam kosmetyk też spełnia swoją funkcję - nawilża, ułatwia rozczesywanie, sprawia, że włosy dobrze się układają i lśnią. Wydaje mi się, że szczególnie fajne będzie to przy włosach cienkich, suchych, kręconych. Kosmetyk jest treściwy, więc trzeba go dozować oszczędnie, by uzyskać efekt zadbanych włosów, a nie przetłuszczonej fryzury. Niewątpliwie jednak stosując ten kosmetyk trzeba myć włosy trochę częściej - forma fluidu bez spłukiwania robi swoje.

Poza tym wydaje mi się, że podczas stosowania tego kosmetyku powiększył się mój problem z łupieżem. Może to mieć związek z tym, że kosmetyk jednak przetłuszcza trochę włosy.

Ogólnie jest to miły w stosowaniu, pachnący kokosem kosmetyk do włosów. Może nie poprawi jakoś znacznie kondycji włosów, ale ułatwi rozczesywanie i nada im ładny wygląd. Jak na trzy gwiazdki jest to wystarczająco dużo.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące

fajna odżywka

nie jest to jakiś super produkt znakomicie sprawdza sie jako odżywka plusem jest to że nie trzeba jej spłukiwać jak odżywkę z tej serii włosy po jej użyciu są odżywione miękkie i o wieke lepiej się rozczesuja dodatkowym atutem jest także super zapach używam po każdym myciu i nie żałuję jest wydajna plus za opakowanie z praktycznym dozownikiem i niską cenę

Na wakacje

Dobra, dobra;), zadna "odbudowa:, ani regeneracja to na pewno nie jest, to po prostu lekka, wakacyjna odzywka, taki "podrecznik" (=ktory warto miec pod reka). Nie nawilza to to bowiem, nie odzywia, ale za to ulatwia rozczesywanie, jest szybkie i praktyczne w uzyciu. Zakupilam zreszta ta slodko wygladajaca buteleczke 5 minut przed wakacyjnym wyjazdem i uzywana byla do kilkakrotnego w ciagu dnia mycia wlosow po wyjsciu z morza... SZybko, prosto i przyjemnie, szczegolnie jesli powtorze za moja poprzedniczka, ze mozna sie zabic o zapach ;) Zdarzalo mi sie bowiem, ze podczas roznych nocnych imprez, ktorys to pan stojacy za mna przy barze kupujac drinka, twierdzil, ze przepieknie pachna mi wlosy :) Hmm.. mnozac ten przypadek stwierdzam, ze to cos wiecej niz podrywowa sciema. I dla tego samego faktu cala trojeczka ***.

Używam tego produktu od: miesiaca

fajna lekka odzywka

przede wszystkim idealnie sprawdza sie na moich kreconych wlosach. Ten fluid to nic innego jak odzywka - tylko o delikatniejszej konsystencji. Nakladam dosc duzo na wlosy, po czym lepiej sie kreca. W dodatku gdy ugniatam, tworza sie ladne loczki. Nawilza, pieknie pachnie, zawsze ktos wacha moje wlosy:) bardzo przyjemny zapach, dzialanie nawilzajace widoczne. Pielegnuje wlosy, polecam

Używam tego produktu od:3 mce