Maybelline New York, Superstay Silky Foundation (Dwufazowy podkład)

Maybelline New York, Superstay Silky Foundation (Dwufazowy podkład)

Opakowanie zawiera w jednej części podkład, w drugiej jedwabisty krem, przedłuzajacy trwałość podkładu oraz zapewniajacy jedwabistą skore. Wystarczy nacisnać pompkę, wymieszać oba składniki i nałożyć na twarz.
Trwalosc podkładu 16 godzinna.

Cena: 8 funtów / 30ml

b.dobry, b.trwaly

Skusilam sie na niego po zobaczeniu reklamy. Nie byl przerazajaco drogi wiec kupilam bez zadnych testow chociazby na dloni. Kupilam odcien nude.

Wrazenia - jestem naprawde zadowolona! latwo sie rozprowadza, daje wrazenie jedwabistej buzi, jest bardzo trwaly, nie wazy sie... Mialam okazje testowac go w warunkach normalnych jak i w upalnym pomieszczeniu. I dzielnie daje rade caly dzien ale w upaly z pomoca odrobiny pudru na nos.

Jest to naprawde dobry podklad, pokrywajacy ale nie kryjacy (jesli chce cos naprawde ukryc pomagam mu panstikiem MF) a wiec dlaczego nie dostaje maxymalnej ilosci punktow?

Otoz - zawsze stosuje go na krem nawilzajacy, ktory czekam naprawde dlugo by sie calkowicie wchlonal a ten nakladany na buzie nawilzona jest ciemniejszy niz powinnien byc. Skad wiem to? kiedys w pospiechu nalozylam podklad na sucha buzia i kolor jest przynajmniej o ton jasniejszy.

Jednkaze nie walkuje sie, nie ciemnieje w ciagu oszenia, nie tworzy zadnych nieestetycznych plam.

co do 16 godzin reklamowanych przez producenta - od rana do wieczora wytrzyma ale pod sam koniec prosi sie juz o poprawke. Wiec nie 16 ale na mojej buzi spokojnie 8 a przy dobrych wiatrach 10 godzin.

Ah! wydajny - juz niewielka iloscia bazy i podkladziku na opuszku placa rozmieszanymi pokrywam pol buzi :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie dzien w dzien
Ilość zużytych opakowań: 1/4 zuzyta

bardzo dobry dla skóry mieszanej, dobrze matuje

W Niemczech ten produkt jest cały czas dostępny np. w Rossmannie.

Zalety:
- doskonale matuje i utrzymuje się bardzo długo
- krycie bez efektu maski
- nie podrażnia, nie uczula, nie wysusza skóry

Wady
- opakowanie mało poręczne , mam problem z aplikowaniem produktu.
- mało wydajny, szybko się kończy
- mam wrażenie , że po dłuższym czasie stosowania zatyka pory

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

dobry

fajna konsystencja podkładu łączonego z bazą, dobrze kryje wszelkie niedoskonałości, jest jednak dość ciężki, ale nie można mieć wszystkiego. Nie pamiętam, żeby wysysuszał bardzo skórę, a używałam zimą. podsumowując - dobry podkład

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Żałuję,że go już nie można kupić...

Super podkład, bardzo dobrze krył, nie wysuszał skóry, odcień Sand ( chyba najbardziej rozchwytywany) super dopasowywał mi sie do mojej karnacji.
Jeszcze niedawno mozna było go kupić w internecie ale niestety , tego odcienia juz nie można kupić.
Stosowałam go głównie zimą i w chłodne pory roku ( na lato mam od lat ulubiony Astor Mattitude ( tez dałam recenzję)

Używam tego produktu od: parę dobrych lat
Ilość zużytych opakowań: jedno, kończące się

Dwa w jednym

To był jeden z lepszych i tańszych fluidów jakie miałam cena koło 26zł , a jakie zadowolenie....
+ dwa w jednym baza wraz z fluidem ( używając tego produktu nie musiałam używać kremu)
+ładnie dopasował się to skory przez co nie odznaczał się i nie było efektu maski
+ łatwo się go nakłada ,wygodne opakowanie z pompką
+wytrzymuje jakies 6h
+ nie świeci się po nim twarz

-mógłby być dłużej trwały
-ciężko dostepny , jakis czas temu był w rossmanie , drogeriach.. a dziś ciężko go dostać

Używam tego produktu od: używałam go jakis rok
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Nie dla bazy

Mimo ,że podkład już wycofali postanowiłam go zrecenzować.Zaczęłam używać tego fluidu kiedy moja cera była dobrze nawilżona i zmagała się z nadmiarem sebum.Podkład fajnie się rozprowadzał,nie matował co prawda ale i też nie potęgował świecenia.W owych czasach używania pracowałam w firmie gdzie były niskie temperatury,a wiadomo ,że cera nie przetłuszcza się tak szybko w 5-6°C jak w 30°C .W lato potrzebowała czegoś do zmatownenia cery i padło na skrobię ,no i tu był problem.Podkład a potem skrobia kompletnie nie współgrały ze sobą a na dodatek później chyba coś zmieniło się w mojej cerze bo baza strasznie łuszczyła mi się na twarzy i robiła suche skóry których wcale nie miałam.Co do samego fluidu używanego nie mam zastrzeżeń,ale płacić 40zł za 15 ml podkładu nie opłacało się,mimo ,że fajnie wyglądał na twarzy i coś tam krył

Używam tego produktu od: używałam pare lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2pełne ,3 nie skończyłam

średni

Niestety dla mnie podkład jest za ciężki, zdecydowanie zupełnie nie nadaje się na lato. Do tego gama kolorystyczna jest bardzo uboga i zbyt pomarańczowa. Plusem jest to, że bardzo dobrze kryje, więc polecam go osobom, które mają problemy z cerą.

Używam tego produktu od: rok

To jest to, czego nie odda nic :D

Szukałam, szukałam i wreszcie znalazłam :D
Tyle ma pozytywnych opini na Wizażu, ze aż musialam go wypróbować :)
Jestem z niego mega zadowolona. Nie uczulił mnie, nie pozapychał mi porów, ładnie się wtopił w skórę, może nie do końca pokrył niedoskonałosci, ale nawet najfajniejszy korektor niekiedy ma problem z ukryciem "niespodzianki" wielkiści groszku :D

Szkoda tylko, że trzeba się nieźle nagimnastykować, by go dostać :D

Bardzo fajny podkład

Dostałam go w spadku, bo koleżanka źle dobrała odcień. Mnie kolor odpowiada (Sable), choć w momencie nakładania wygląda jakby był o kilka tonów za ciemny - po rozprowadzeniu idealnie stapia się z odcieniem mojej cery. Konsystencję ma fajną, łatwo się go nakłada i jest dosyć wydajny, jedno naciśnięcie pompki wystarczy na umalowanie całej twarzy.
Nie uczula mnie, nie zbiera się w załamaniach, nie czuję go na twarzy - brak efektu maski.
Kryje średnio, ale dla mnie to zaleta, bo lubię naturalny makijaż. Nieźle matuje, choć po kilku godzinach trzeba przypudrować twarz. Nie zauważyłam, żeby się ścierał, moja twarz umalowana rano wygląda dobrze do momentu wieczornego demakijażu.
Mimo dużej trwałości nie pogorszył mojej cery, co często ma miejsce przy używaniu przez mnie kosmetyków o przedłużonej trwałości.
Ogólnie oceniam go na 4 gwiazdki.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Aj lof ju!

Podkład, który kocham jak żaden inny, w momencie kiedy dowiedziałam się, że go wycofują wpadłam w panikę, próbowałam różnych podkładów aby znaleźć przynajmniej coś podobnego - przetestowałam kilkanaście tanich, średnio drogich i kosmicznie drogich i co i nic.... jedyny, który jeszcze jakoś mnie do siebie przekonywał to Guerlain, Parure Extreme natomiast cena już nie była moją ulubienicą, i tak otóż któregoś dnia dowiedziałam się, że Superstay wycofali ale tylko z Polski:) Dziś kupuje go po Niemieckiej stronie zawsze po 3 opakowania:) na zapas. Kilka razy kupiłam na all...o natomiast nim go zużyłam - zważył się - najwidoczniej był stary. Jedyny problem jaki z nim miałam (na samym początku) to taki, że konsystencja jego jest dosyć gęsta i szybko zastyga, musiałam się trochę napocić aby go idealnie rozprowadzić - kwestia wprawy.
Ogólnie kocham go za idealne krycie i trwałość, czasem zdarza mi się pójść spać w makijazu i gdyby nie rozmazany cień i tusz, nikt by nie powiedział że podkład nakładany był dzień wcześniej:)
Plusy
- Idealnie kryje
- Nie zapycha
- Nie zostawia smug
- Nie brudzi
- Utzrymuje się na twzarzy calutki dzień!
- Nie wysusza
- Nie podkreśla suchych skórek
- Wygładza
- Średnio matuje co u mnie zdecydowanie na plus:)
- itd.....
Minusy
- Biała baza jest zupełnie zbędna, przez co płacę tylko za 15ml podkładu, reszta ląduje w koszu
- Muszę zasuwać 800 km w jedną stronę - zazwyczaj robię sobie weekend zakupowy, więc nie do końca taki minus;)

za te 2 minusy odejmuję mu pół gwizdki

Używam tego produktu od: 2009r

Ilość zużytych opakowań: Trudno policzyć - ale dużo

dotychczas najlepszy

Jestem naprawde zadowolona z tego podkładu. Mam problematyczną cerę, a ten kosmetyk jej nie szkodzi, co uznaję za gigantyczny plus.

Naprawdę dobrze ukrywa niedoskonałości. Najlepsze efekty daje nakładanie najpierw bazy, a później kolorku. Nie zauważyłam też na twarzy efektu maski.

Minusem jest dość szybkie jego ubywanie. Dość szybko ściera się z twarzy, na pewno nie wytrzymuje obiecanych 16 godzin. Nie podoba mi się również pompka, która niemiłosiernie się brudzi.

Używam tego produktu od: 2011

BYŁ doskonały

Firma Maybelline zrujnowała mi życie. Wycofała produkt, który jako jedyny na świecie w 100% zaspokajał potrzeby moje i mojej twarzy. Po wycofaniu tego produktu z rynku próbowałam różnych substytutów. Począwszy od tych za 5 zł aż po te za 200 zł (te droższe bardziej na zasadzie próbek). Niestety ŻADEN drogi produkt, nawet i te z apetki nie jest w stanie pokryć niedoskonałości w taki sposób jaki robił to Superstay. A to co niby wprowadzili zastępczo czyli podkład 24h mogą sobie nim pośladki smarować, przy założeniu że są zadbane od małego. Bo najgorsze co może być to wk... się od rana przed lustrem, że coś co dawało mi poczucie komfortu nie istnieje. DLACZEGO oni to zrobili DLACZEGO!..Używam tego produktu od: 8 lat Ilość zużytych opakowań: średnio ze 150

Edytowane:
Dziewczyny, znalazłam coś co mnie zaskoczyło. Zamiennik. Tanio i jeszcze lepiej. Kryje, jest fajny a na dodatek podobno polski produkt :) Sprawdźcie firmę PAESE. Mają stoiska np. w marketach.

POLECAM!!

Mój ulubieniec, NO. 1 wśród podkładów, idealny... Mogłabym się zachwycać godzinami!! Niestety został wycofany, dlaczego?? Ubolewam nad tym...

PLUSY:
Baza i podkład w jednym pozwalająca dobrać idealny odcień,
Wygładzający,
Niezapychający,
Skóra po aplikacji aksamitna,
Idealnie kryjący,
Praktyczne opakowanie,
Przystępna cena.

MINUSY:
Brak.

Używam tego produktu od: 2008