L'Oreal Paris, Plenitude, Delikatny płyn do demakijażu oczu (stara wersja)

L'Oreal Paris, Plenitude, Delikatny płyn do demakijażu oczu (stara wersja)

Dzięki wzbogaconej w prowitaminy formule zapewnia doskonały i bardzo delikatny demakijaż oczu. Odświeżająca formuła nie podrażnia nawet najbardziej wrażliwych oczu. Odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe.

Skład: Aqua, Hexylene Glycol, Disodium Cocoamphodiacetate, Panthenol, Sodium Laureth-8 Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Triethanplamine, Allantolin, Sodium Oleth Sulfate, Magnesium Laureth Sulfate, Magnesium Laureth-8 Sulfate, Magnesium Oleth Sulfate, Methylparaben, Sodium Benzoate, Chlorhexidine Dihydrochloride, Disodium Edtaquaternium-15, Parfum (Fil B 3093/1)

Cena: ok. 18 zł / 125 ml

nie lubimy się

Płyn piecze mnie w oczy, co go całkowicie dyskwalifikuje. Poza tym wysusza i słabo usuwa makijaż (trzeba trochę potrzeć,czego bardzo nie lubię robić),nawet niewodoodporny.Podobnie jak moje poprzedniczki zauważyłam wypadanie rzęs, a to już jest niewybaczalne;)
Używam tego produktu od: 2,5 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1 (nie dokończone)

szkodzi, a szkoda

Płyn dostałam w promocji razem z kremem. na początku było super - świetnie sobie radził z tuszem i cieniami, chwila i już ich nie było na powiece. być może używałabym go dłużej, ale wczoraj przy demakijażu (jednego!) oka wypadło mi prawie 10 rzęs. byłam przerażona, bo przy takim tempie oczy mi całkiem wyłysieją ;) demakijaż dokończyłam mleczkiem, przy którym nigdy nie miałam takich problemów.
dla mnie to poważna wada, która całkowicie go dyskwalifikuje. a szkoda, bo był bardzo skuteczny, nie podrażniał i nie przesuszał skóry. tylko która kobieta nie chce mieć rzęs? ;)Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

wysusza

To byl moj pierwszy plyn dlatego go uzywalam bo nie mialam porownania, teraz juz bym go nie kupila o nie nie.
plus:
-zmyka makijaz
minus:
-zmywa niedokladnie, zostają smugi pod rzęsami, ktore musialam usuwac mleczkiem, powtarzala mi sie to praktycznie za kazdym razem mimo roznych tuszy.
-drogi, bo bez paru groszy 20zl
-wysuszal okropnie, moze nie na początku ale po paru uzyciach musialam myc po nim buzie i leciec po krem jak najszybciej
- duzo gorszy od np. dwufazowej ziaji za 5 zl...

jak ktos ma delikatną sucha buzie to nie polecam. szkoda kasy, sa lepsze i tansze.

Używam tego produktu od:dwa miesiace
Ilość zużytych opakowań:poltorej buleleczki

szkodzi rzęsom

Od niedawna noszę szkła kontaktowe i musiałam szybko zamienić olejek do demakijażu na beztłuszczowy płyn, dlatego też kupiłam preparat LOreal. Płyn dość dobrze sobie radzi z niewodoodpornym tuszem i kredką, nie powoduje szczypania ani zaczerwienienia oczu. Niestety po jego kilkakrotnym zastosowaniu zaczęły mi wypadać duże ilości rzęs. Nie zmieniałam ostatnio żadnych innych kosmetyków do okolic oczu, więc płyn LOreal jest jedynym podejrzanym i wyląduje w koszu.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: część pierwszego

Zmywa makijaż przyzwoicie (chociaż mogłoby być lepiej), ale wcale nie jest taki delikatny i to jest największy mój zarzut pod jego kierunkiem. Potrafi podrażnić oczy a właśnie tego miał nie robić :(

Na plus: nie klei się, delikatny zapach, wydajny.

Ale już do niego nie wrócę, bo znalazłam coś lepszego dla moich ocząt :)

Używam tego produktu od: 2-3 lat

Idealny!

Kupiłam ten kosmetyk w Anglii, gdyż moje mleczko do demakijażu było za duże do bagażu podręcznego, a ten płyn był najtańszy. Moje zaskoczenie jakością i działaniem tego produktu było ogromne:
+ nie podrażnia ani skóry ani oczu,
+ szybko i dokładnie zmywa makijaż,
+ jest dosyć wydajny.

Minusem jest polska cena :/
Pewnie jeszcze je zakupię, bo pierwsze opakowanie skasował mi celnik na lotnisku... 25 ml za dużo, heh ;)

Używam tego produktu od: przez 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

jest świetny

Zdradziłam go na chwilę dla płynu Garniera i skruszona wróciłam ;) Świetnie zmywa makijaż, jest delikatny, nie podrażnia, nie wysusza skóry wokół oczu.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

Idealny.

Przy moich wrażliwych oczach i soczewkach kontaktowych płyn sprawdza się idealnie.
Nie podrażnia, dobrze usuwa makijaż (nie oszczędzam tuszu), nie muszę trzeć oczu, a nawet, gdy się to zdarzy, to i tak nie są potem zaczerwienione i piekące. Do tego bardzo delikatny zapach, do którego jestem tak przyzwyczajona, że już go nie czuję ;), i wydajność - jedna buteleczka wystarcza mi na kilka miesięcy.
Czego chcieć więcej? ;)

Używam tego produktu od: około dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

nie bardzo

Kupiłam ten płyn, bo akurat nie było Nivei, której zawsze używam, a stwierdziłam, że skoro te tez jest delikatny to czemu nie sprawdzić nowego produktu.
I muszę przyznać że się zawiodłam.. Jak dla mnie miał zbyt intensywny zapach i niewiele z delikatności - po demakijażu, skóra wokół oczu była podrażniona i trochę szczypała, co mi się wcześniej nie zdarzało, bo nie mam cery zbyt wrażliwej czy delikatnej (pomijając naczynka ;P )
Wytrzymała kilka tygodni, ale nawet nie skończyłam opakowania i wróciłam do mojego poprzedniego faworyta, bez kończenia opakowania.
Plusy za dokładny demakijaż

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

zachwytu nie było...

Ogólnie może być...Moim zdaniem nie zmywa zbyt dokładnie, a jak człowiek się upiera to skóra zaczyna piec od ciągłego wycierania. Osobiście wolę jednak AA Help...A poza tym nie jest zbyt wydajny, jednak w poręcznym opakowaniu - w sam raz przydatny w podróży:) W ogólnym podsumowaniu wychodzi jednak na plus.

Używam tego produktu od: może miesiąca

MÓJ KWC

Jestem osobą, która oczy maluje często i raczej nie oszczędzam na tuszu i ciężkich cieniach w kremie. Ten płyn znakomicie sobie z tym radzi. Super zapach, wygodne opakowanie, rozsądna cena i bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań:koło 4

dobry

Jest bardzo lagodny, nie podraznia oczu a to dla mnie wazne, bo mam wrazliwe oczy. Nie sciaga skory wokol oczu. Zmywa bardzo dobrze ale musze go uzyc naprawde bardzo duzo. I to jedyny minus, znika w ciagu 3-4 tygodzni.Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: koncze 1-sze