Sally Hansen, Airbrush Legs (Perfekcyjne nogi - rajstopy w spray'u)

Sally Hansen, Airbrush Legs (Perfekcyjne nogi - rajstopy w spray'u)

Średnia ocena: 3.49/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Airbrush Legs Sally Hansen to lekki, płynny fluid do nóg w sprayu, dający efekt przypominający pończochy. Idealny latem, kiedy nie chcemy nosić rajstop, a marzymy o ukryciu niedoskonałości na skórze nóg, takich jak siniaki, otarcia, żyłki, drobne blizny czy ślady po depilacji.

Pokryte Airbrush Legs nogi są bez skazy, gładkie i seksowne, nie tracąc przy tym uczucia lekkości i swobody nawet w upalne dni. Wyglądają zdrowo, są jedwabne w dotyku (fluid zawiera puder oraz cząsteczki jedwabiu) i optycznie wyszczuplone dzięki wyrównanemu kolorytowi. Spray nie brudzi ubrań i nie spływa wraz z deszczem

Formuła sprayu Airbrush Legs Sally Hansen została wzbogacony witaminą K, która łagodzi występowanie żylaków, siniaków i blizn. Airbrush Legs jest dostępny w czterech odcieniach: jasnym, naturalnym, jasnobrązowym i ciemnobrązowym.

rajstopy w sprayu
w sprayu

Dobry produkt

Rajstopy w spray'u to super rozwiązanie kiedy jest już ciepło, ale nogi są jeszcze blade ;)
Szybko i bez większych problemów aplikuje się je, wystarczy rozpryskać i nałożyć na nogę dobrze rozcierając.
Trzeba pamiętać, że kolorystyka może zaskoczyć. Ciemne są serio ciemne na jasnych nogach.
Dodatkowo należy uważać by od aplikacji minęło kilka minut i dopiero nakładać ubranie, bo inaczej można zetrzeć rantem spódnicy/spodni to co nałożyliśmy.
Czy zostawia smugi ? Nie, dobrze rozprowadzone rajstopy na nogach nie zostawiają smug.
Czy ścierają się ? Lubią to robić w miejscach gdzie mają kontakt z ubraniem/obuwiem.
Czy brudzą ubranie ? Tak, na jasnych ubraniach po wewnętrznej stronie można zauważyć delikatnie kolor brązu, który powinien być na nogach :)
Czy kupię ponownie ? Być może.
Ogólnie stacjonarnie cenowo wychodzą drogo, ale w Internecie można złapać w fajnej cenie.

Ciekawy produkt

Świetnie wyrównują koloryt skóry, fajnie się rozprowadzają i nie ma później problemu ze zmyciem. Trzeba jednak uważać bo lubią się ścierać w takich miejscach jak zapięcia butów. Używałam ich podczas wesela i niestety w niektórych miejscach się starły. Nie polecam więc stosowania ich w przypadku białych strojów bo mogą zostawić nie miłą niespodziankę.

Korektor do nóg. Kupuję co roku w letnim sezonie "weselnym".

Pierwszy raz kupiłam kilka lat temu, gdy miałam zostać druhną i tak już mi weszły w nawyk corocznego kupowania, gdy tylko zaczyna się lato.
O ile góra ciała zawsze opalona (krótki rękawek robi swoje), o tyle nogi zawsze wyglądają gorzej i tu ten spray przychodzi ze skuteczną pomocą.
Nie do końca rozumiem po co produkt jest w formie sprayu, skoro i tak należy go równomiernie wetrzeć dłońmi.
Mam średnią karnację. Kupuję odcień Medium Glow i jest OK.
Jest jak farbka, która bardzo skutecznie tuszuje drobne niedoskonałości, pajączki, zaczerwienienia. Nigdy nie nakładam na świeżo wydepilowane nogi ani gdy mam przesuszoną skórę. Najpierw nakładam odżywczy balsam (taki z wersji bardziej gęstych, tłustych), odczekuję jakieś pół godzinki tak, by skóra dobrze współpracowała i wtedy równomierne nałożenie jest proste a efekt wyśmienity. Odczekuję przed nałożeniem sukienki. Niby nie brudzi ubrań ale wolę nie ryzykować. Zdarzało się, że schodził ze spoconych nóg i zostawał na sukience ale łatwo go sprać.
Idealny na wesela i inne letnie imprezy. Efekt murowany i trwały. Nie raz koleżanki zachwycały się moimi perfekcyjnymi nogami.
Nie śmierdzi samoopalaczem. Trzyma się doskonale.
Wydajny. Kupuje jeden na cały sezon letni. Polecam wypróbować.

Niezastąpiony na lato

Ponieważ moje nogi opalają się bardzo wolno, namiętnie korzystam z Airbrush Legs. Dobrze się rozprowadza i nie pozostawia smug, jak niektóre samoopalacze. Używam odcienia Medium, dla mnie jest idealny, jednak zauważyłam, że produkt zakupiony i używano ok. 3 lat temu różni się od zakupionego ostatnio. Starszy miał bardziej złocisty odcień i delikatny połysk, natomiast ten, którego używam od ubiegłego lata jest matowy i nieco ciemniejszy, daje efekt tropikalnej opalenizny. Wolałam poprzednią edycję. jednak przyzwyczaiłam się również do nowszej wersji. Niewątpliwie jest to bardzo dobry produkt. Warto przed użyciem nawilżyć nogi balsamem, odczekać chwilę, aż się wchłonie, dopiero wtedy nałożyć sprayem brązer i dokładnie rozsmarować.

Uwielbiam

Ten spray odmienił moje...nogi.
Rozprowadza się super ale ja używam rękawicy do samoopalacza. Nie brudzi ubrań, biała spódnica delikatnie zabarwiona ale po praniu nie ma śladu.
Polecam to hit.

Daje piękną opaleniznę.

Spray daje naturalną opaleniznę, moja skóra jest gładka, łatwo się rozprowadza po ciele, nie klei się, nie zostawia smug, nadaje piękny kolor skóry. Produkt jest wodoodporny, nie spływa razem z potem, nie podrażnia, długo się utrzymuje na ciele, nie brudzi ubrań, jest wydajny. Produkt szybko i sprawnie się aplikuje na ciało, zakrywa on wszelkie żyłki, niedoskonałości, nie śmierdzi.

Naturalny efekt

Moje nogi trudno się opalają, a do tego jestem posiadaczką widocznych naczynek. Spray Sally Hansen mnie ratuje. Opalenizna wygląda naturalnie. Skóra jest gładka i czuje sie komfortowo. Mimo jasnej karnacji bardziej odpowiada mi ten najciemniejszy kolor, średni jest trochę pomarańczowy. na szczęście da się rozetrzeć do koloru naturalnego, ale moim zdaniem wymaga więcej zachodu.

Rewelacja kiedy potrzebujesz natychmiastowego efektu opalenia

Jak w tytule - produkt to prawdziwa rewelacja kiedy potrzebujesz natychmiastowego efektu opalenia.

Produkt bardzo łatwo można rozprowadzić za pomocą dłoni na całym ciele (dłonie należy umyć porządnie wodą z mydłem po apliakcji).

Nie klei się, nie zostawia smug, idealnie wygładza i nadaje piękny kolor skóry. Co najważniejsze, produkt jest wodoodporny przez co nie spływa razem z potem, utrzymuje się dopóki nie zmyjemy go wodą z mydłem z ciała i nie powoduje efektu sztucznej opalenizny.

Kolor opalenizny można stopniować w zależności od ilości nałożonych warstw.

To mój nr 1 do zadań specjalnych tego typu!

Mocne 4

Jestem blada i słońce raczej mnie nie lubi, baaaardzo wolno się opalam zatem gdy chce być chociaż ciut muśnięta słońcem muszę ratować sie takimi gadżetami. Używałam już różnych balsamów brązujących, poprawiających koloryt skóry i w końcu widząc zachwyty nad tym produktem skusiłam się.
Ma ładny kolor, ja mam ten jaśniejszy. Szybko i sprawnie się aplikuje nie brudząc niczego. Faktycznie zakrywa żyłki, niedoskonałości, nogi robią się wręcz nieskazitelne. Nie śmierdzi, a to też plus :D Nie zauważyłam żeby spływał lub robiły się plamy gdy jest za gorąco.

Mój must have od około 10 lat! ;-)

Najlepszy produkt ever! Używam od ok 10 lat. Latem nie wyobrażam sobie nóg bez tych rajstop. Dla mnie są zbawieniem, ponieważ nogi mam baaardzo odporne na opalanie i zazwyczaj są sporo bledsze od pozostałych części ciała ;/ przy dobrze dobranym kolorze mega naturalnie wyglądają. Każdy pyta gdzie miałam urlop, że tak pięknie się opaliłam, a nawet kilka koleżanek myślało, że mam założone rajstopy. Rajtkami zaraziłam prawie, że wszystkie moje znajome :D

Bardzo ładnie kryją drobne niedoskonałości typu: żylaki/pajączki/blizny, jednym słowem kryją co trzeba i do tego wysmukłają nogi aaa i najważniejsze nie robią plam. Co do aplikacji proponuję zaopatrzyć się w rękawice do nakładania samoopalaczy - jest zdecydowanie szybciej, wygodniej i nie pobrudzisz dłoni ;) Najpierw psikasz rajstopy bezpośrednio na założoną rękawice i od razu rozprowadzasz na nogach. Dzięki niej aplikacja trwa chwilę, dosłownie 3-4 minuty i nogi są 'gotowe' do wyjścia :) Aaa i jeszcze coś : jeżeli masz tendencję do mocno przesuszonej skóry na nogach to pamiętaj żeby nawilżyć odpowiednio wcześniej jakimś balsamem, bo mogą podkreślać suche skórki :)

Hm...Nie do końca się zgodzę z tym, że w ogóle nie brudzą ale jest to do zaakceptowania. Jednak zdarzyło się że białą sukienkę delikatnie od wewnątrz ubrudziły. Dobrze się trzymają praktycznie cały dzień aż do wieczornego prysznica. Żeby zmyć trzeba namydlić nogi i spłukać.

Zawsze mam w domu zapas tych 'rajstop' ;D Szczerze polecam!

Rewelacja

Rajstopy są rewelacyjne ! Najlepiej sprawdzają się po wstępnym pilingu oraz nawilżeniu balsamem. Rajstopy przykrywają przebarwienia oraz drobne siniaki, bardzo fajnie też pielęgnują skórę i nie wysuszają, ani się nie kruszą. Jedyny minus ich jest taki że skóra faktycznie musi być mocno nawilżona ponieważ w przeciwnym razie będą się rolować. Bardzo fajnie nadają się nawet jeśli chce się założyć sukienke nawet białą, można je łatwo zmyć wodą z mydełkiem, więc też nie ma z nimi problemu.

Słaby

Używałam tych rajstop w sprayu ale u mnie kompletnie się nie sprawdziły.. było wszystko ok póki deszcz nie zaczął padać i nie porobiły się plamy na nogach.. Pieniądze wydane w błoto