L'Oreal Paris, Body Expertise, PerfectSlim Pro (Żel antycellulitowy w opakowaniu z masażerem)

Czerpiąc inspiracje z profesjonalnych technik masażu, L`Oreal Paris stworzył przełomową innowację w walce z uporczywym cellulitem w dwóch krokach:

1. Pobudzający masaż ugniatający: opatentowane rolki chwytają i ugniatają skórę w miejscach dotkniętych cellulitem. Ten intensywny, aktywny masaż pobudza mikrokrążenie skóry i poprawia drenaż komórek. Skóra jest lepiej przygotowana do aplikacji żelu.

2. Skoncentrowany żel rozbijający cellulit z co-kofeiną cx - to opatentowany związek dwóch czynnych składników wyszczuplających, który przerywa łańcuchy tłuszczowe, by stymulować rozkład tłuszczów i redukować cellulit

Cena: 64zł / 150ml

fajny

Fajny zelik, wszak jednak najbardziej w nim lubie ten masazer :) Super. Mozna masowac i masowac cialko. Fajna rzecz.
Wygladza skore, zostawia przyjemna w dotyku. Nie zabardzo moge ocenic czy dziala poniewaz juz nie pamietam jaka mialam skore przed zaczeciemm stosowania go :)

Używam tego produktu od: 14 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kilka

okej

kupilam w rosmanie na super promocji. uzywalam sporadycznie. 3,4 razy w tygodniu przez miesiac. po pierszym zastosowaniu skora byla widocznie gęstsza, ujedrniona. jednak to efekt nasadki masujacej. zel z kofeina mnie nie przekonal. rolowal sie, na chwilke rozgrzewal. mysle ze lepiej sprawdzil by sie olejek w spreju. zel jest za gesty, za ciezki, za bardzo zbity. strasznie sie lepi i skleja.
cale urzadzonko tez trzyma sie troche nieporecznie i po czasie bola rece. jednak nasadka masujaca dobrze rozbija grudki pod skora i z tego powodu jestem zadowolona!

Używam tego produktu od: jakis czas
Ilość zużytych opakowań: nie skonczylam jeszcze pierwszego

Jest ok

Ogolnie produkt wywarl na mnie wrazenie pozytywne.po masazu mam siniaki zawsze ale to chyba kwestia organizmu juz.Ladny delikatny zapach zelu daje dodatkowy zachecajacy powod do uzytku,no i szybko sie wchalania.daje wrazenie chwilowego ochlodzenia skory.
Minus jak dla mnie trzeba sie troche jednak z tym pomeczyc zeby byl widac efekty.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

bardzo miły

Uwielbiam ten żel. Ma piękny zapach, zresztą jak większość Loreala. Szybko się wchłania.Widoczne efekty po kilku tygodniach regularnego stosowania. Tylko nie oszukujmy się, nawet najdroższy żel nie zadziała, jeśli mu w tym nie pomożemy.Trochę ruchu nie zaszkodzi. Zresztą z moich wieloletnich doświadczeń wynika, że wystarczy i najtańszy krem, byle by był regularnie stosowany z częstymi peelingami, masażami ( takie domowe kilkuminutowe) i ćwiczeniami. Masażer bardzo fajny, ale pozostawienie go na dłużej i dokupywanie tanich żeli, to nie aż taki chytry sposób, gdyż potem przestaje już tak fajnie chwytać skórę. Zresztą nie trzeba aż tak kombinować , bo na allegro jest tani jak barszcz.I oby nadal tak zostało :)

Używam tego produktu od: używam od ponad roku co kilka m-cy
Ilość zużytych opakowań: ok 6

sprawdził się.

Żel sam w sobie bez rewelacji, ale ćwiczenia +masaż dają efekt ujędrnionej i gładkiej skóry na udach. Trzeba jedynie uważać, żeby za mocno nie dociskać , bo grozi siniakami:) Zostawiam sobie masażer, ale żelu już nie kupię.

raczej badziew

Kupiłam go gdzieś w Europie za jedyne 10 zl(gigantyczna promocja).Przynajmniej nie poszło tyle kasy w błoto.
Plusy żelu:
*ładny kolor:)
Minusy żelu:
*mało wydajny
*roluje się na skórze
*działania antycellulitowego brak
Plusy masażera:
*świetnie masuje skórę(wręcz ją ugniata), a co za tym idzie-ujędrnia ją
Minusy masażera:
*po około 2 tygodniach skóra przestaje reagować na niego, tzn. masuję ją tak, jak do tej pory, ale w ogóle tego nie czuję.Kiedy zwiększam nacisk, rolki zniekształcają się(sa zrobione z dość miękkiej gumy). Masażer ten staje się bez użyteczny.
Myślę, że lepszym rozwiązaniem będzie zakupienie swojego ulubionego żelu antycellulitowego oraz masażera tutaj przyklady -http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=4300
Masażer kosztuje okolo 8 zl(ja kupiłam w Rossmanie), a starczy na długi czas(wypustki są drewniane, lub plastikowe).Można samemu dostosowywać nacisk do swoich potrzeb.
Ja stosuje od około miesiąca zwykły, nawilżający balsam+ten masażer i muszę przyznać, że wygląd skóry uległ znacznej poprawie.
Po co więc przepłacać.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

rewelacyjny

Chodzilam przez miesiac na masaze wyszczuplające, co w zupelnosci moglam zastapic tym oto produktem... glownie masuje nim tylne partie - mam przy tym dodatkową gimnastykę heheh ;)
Jest świetny, ale trzeba używać regularnie, do tego ćwiczenia i dieta, zdziała cuda!

Używam tego produktu od: 3mies

porządny :)

Ogólnie jestem zadowolona z tego produktu, muszę powiedzieć że mi pomógł i nawet jak się skończył pozostł mi masażer:P

Plusy:
- konsystencja
- zapach delikatny
- szybko się wchłania
- wygładza i zmniejsza cellulit
- przyjemny masaż:)

Minusy:
- ceena :(

Używam tego produktu od:3 tyg.

moze byc

w sumie najlepszy z kosmetykow na cellulit jaki stosowalam, moze dlatego ze ejst z masazerem?? w kazdym razie cellulit po niem moze nie znika ale sie troche zmniejsza ,a to juz sukces gdyz moje cialo jest strasznie oporne na tego typu preparaty, ktorych uzywam prawie okrogly rok!! dodam ze skora po nim jest askamitna w dotyku, jak po zadnym takim balamie! moj facet jak nidy zauwazyl roznice wiec cos w tym musi byc ;)

Używam tego produktu od: 2miesiace?
Ilość zużytych opakowań: 1 na razie...

jeden z najskuteczniejszych

Zawsze miałam lekki celullit,ale jak zaszłam w ciążę zrobił się czterokrotnie większy ;-)
Po zużyciu 2 opakowań celullit prawie zniknął,ale podkreślam że stosowałam go dwa razy dziennie-co nie zmienia faktu,że zadziałał skutecznie.Polecam

Używam tego produktu od:z przerwami od 2007 roku

nie polecam

Kupilam ten produkt z uwagi na masazer,ktorego uzywam do dzis.Zel na cellulit nic mi nie pomogl.Ma bardzo ubogi sklad (najwiecej ma silikonow).Nie jest wart swojej ceny.Mozna kupic tanszy kosmetyk i pelen naturalnych skladnikow anty-cell.Wchlania sie zbyt szybko,az trudno go bylo wmasowac,bo juz sie wchlonal.

Używam tego produktu od:uzylam pare miesiecy temu

super

Bardzo dobry kosmetyk. Kupiony bez wczesniejszych opini na jego temat - byla promocja wiec skorzystalam. Na poczatku dorobilam sie siniakow - trzeba sie naumiec jak z masazera korzystac :D Stosujac regularnie 2 razy dziennie , codziennie w ciagu 7 tygodni zniklo gdzies brzydkie zaokraglenie po zewnetrznej stronie ud - dodaje ze cwicze codziennie 15 minut. Wstretny celulit na posladkach tez powoli ginie - widoczny jest juz tylko przy napieciu posladkow. Zniknal natomiast zupelnie z ud. Konsystencja bardzo fajna, szybko sie wchlania i nie sie nie klei, wydajny - ja nie oblepiam sie tym produktem, wystarczy nie wiele rozprowadzic bo ma plynna konsystencje. Plus za to ze nie pachnie intensywnie. Zadnego pieczeniea, szczypania. Skora jest bardzo gladka, ladnie napieta plus pojawil sie zdrowy jej koloryt. Nawet maz zauwazyl efekt :D Polecam ale tylko paniom systematycznym - brak systematycznosci nie przyniesie tu efektow.

Używam tego produktu od:2 miesiecy