SunOzon, Selbstbraunungstuch (Chusteczki samoopalające)

SunOzon, Selbstbraunungstuch (Chusteczki samoopalające)

Chusteczki samoopalające nadające skórze naturalny kolor brązowej opalenizny. Pielęgnują ciało poprzez zawartość witaminy E.Do stosowania na ciało i twarz. Opakowanie to 2 połączone ze sobą saszetki zawierające po 1 chusteczce nasączonej 7 ml płynu samoopalającego.

Cena: 2,49zł / 2x7ml

Najlepsze!

Fantastyczny produkt dla osób z ciemniejszą karnacją. Szybka opalenizna na wszelkiego rodzaju imprezy typu Sylwester, a na lato niezastąpiony, by mieć naprawdę ładnie opalone nogi.

Minusem jest fakt, że trzeba umieć w taki sposób nakładać samoopalacz. Ja po nasmarowaniu się chusteczką, przejeżdżam jeszcze suchą chusteczką higieniczną, żedby wytrzeć nadmiar bądź rękawicą do samoopalacza, żeby rozetrzeć.

Niestety najgorszym minusem jest fakt, że te chusteczki zostałe wycofane :(

Ilość zużytych opakowań: baaardzo dużo

KOSZMAR !

To co ta chusteczka zrobiła z moją skórą to jest jakiś koszmar.. Ale od początku..

Plusy:
- cena

Minusy:
- śmierdzi (czytałam opinie, że nie czuć zapachu, ale niestety, ja ten obrzydliwy smród czuję nawet po myciu)
- opala (tak, to jest minus, bo kolor wychodzi zwyczajnie pomarańczowy, co wygląda nienaturalnie, a do tego tworzy tak koszmarne smugi pomimo nawilżenia i pilingu, że zostaje tylko płakać bo nawet tarką tego nie usuniesz)
- uczula (na mojej wrażliwej skórze zrobił sajgon, wysuszył, do tego wyskoczyło mi paskudne uczulenie w formie krost)

Dodam, że to nie są moje pierwsze chusteczki opalające, ale pierwsze które tak zmasakrowały mi skórę. To wszystko niestety dyskwalifikuje ten \\\'samoopalacz\\\' na całej linii..

Niezłe ale na efekty trzeba długo czekać

Nienawidzę słońca i solarium. Jestem chyba wampirem...

Ale poważnie: smażyć się nie lubię ale lekką opaleniznę lubię, choć jedynie latem. Białe nogi i ramiona wyglądają latem kuriozalnie. Więc od późnej wiosny używam chusteczek samoopalających na ramiona nogi i dekolt. Uzyskuję lekki koloryt, żadnej mechanicznej pomarańczy- zdrowy, lekki glow i wystarczy.

Te chusteczki dobrze spełniają swoje zadanie ale dalekie są od ideału. Przede wszystkim- bardzo długo wysychają/zasychają po użyciu na ciele. Trzeba więc bardzo uważać by niczego nie dotknąć bo może zostać smuga/plama. Jak każdy samoopalacz tak i tutaj trzeba uważać, by smarować równo i w jednym kierunku bo inaczej efekt może być komiczny (w typie łaciatego kucyka). Pachnie jak każdy inny samoopalacz, kwestia gustu. Efektem zabiegu jest naprawdę delikatna opalenizna, bez nieładnych żółtych tonów, lekki koloryt po prostu.

Efekt utrzymuje się kilka dni, potem zabieg trzeba powtórzyć. Nie wysusza skóry. Cena jest korzystna- w opakowaniu są dwie chusteczki oddzielnie zapakowane.

Niestety, ze względu na długość oczekiwania i bezruchu po aplikacji nie jest to mój faworyt. Wolę inne.

Używam tego produktu od: sezonowo od 2 lat.
Ilość zużytych opakowań: oj teraz już nie policzę. Wiele.

Kolor jest ładny, naturalny, ale trzeba być bardzo ostrożnym, bo na skórze zostają brzydkie plamy, s

Użyłam 1 chusteczki i wystarczyła na obie nogi i brzuch. Czekałam bardzo długo na efekty, właściwie dopiero rano je zauważyłam, a nakładałam kosmetyk ok. 18.

Plusy:
- wydajność
- nie ma ostrego nieprzyjemnego zapachu
- kolor jest naturalny (mam jasną karnację)

Minusy:
- mam na skórze smugi, widać je dosyć wyraźnie

Używam tego produktu od: 1 dnia
Ilość zużytych opakowań: 1 chusteczka

Najlepsze chusteczki!

Plusy:
:) odcień opalenizny: naturalny, zero pomarańczy!
:) intensywność opalenizny: jak po dobrym plażowaniu!
:) dwie chusteczki wystarczają na "opalanie" nóg, ramionu i dekoltu
:) zero smug
:) równo się zmywa
:) nie podrażniają
:) niewysuszają

Minusy:
:( typowy, mocny "samoopalaczowy" zapach pojawiający się kilka godzin po aplikacji

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: ok. 3

Błyskawiczna opalenizna

Jedyne co kwalifikuje jako minus to cena,dla mnie ponad 2 zł za coś takiego to przegięcie.Najchętniej kupuje je na promocji -wtedy się opłacają.Łatwo aplikuje się chusteczkę po ciele,szybko wysycha a opalenizna pokazuje się bardzo błyskawicznie i utrzymuje ok 2 dni! Szybkie,bezpieczne!Polecam :)

Używam tego produktu od: bardzo długo
Ilość zużytych opakowań: hoho z 10 będzie

takie sobie

Nie mogę napisać że nie kupię ponownie bo niejednokrotnie ratowały mi życie heh ;) Ogólnie nie jestem zadowolona, bo trzeba uważać przy aplikacji żeby równomiernie użyć, bo niestety jeśli są jakieś ślady przebarwienia na skórze to strasznie uwydatniają nasze niedoskonałości - stąd wniosek że dość silnie opalają. Na efekt wystarczy jedna noc. Dobre do ciała (ale nadmieniam, trzeba umieć je stosować bo zostawiają plamy, smugi), nasączone dużą ilością płynu opalającego. Zapach też ok, może nawet za bardzo perfumowany. Cena jest kusząca, ale jeśli nie chce mieć na twarzy efektu ,,solary" to wole zainwestować w lepsze chusteczki (innego producenta). Na wielkie wyjscia - tak; na codzien - nie.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 10 tradycyjnych

polecam, jeśli ktoś umie stosować

Kupiłam ze wzgledu na szybkość aplikacji koloru na skórze. Kolor pojawia sie zaledwie po nocy. Może i wczesniej, ale użyłam go wieczorem i na nastepny dzień byłam juz opalona jakym chodziła 3 miesiace na solarium.

-piękny kolor!
- szybki i widoczny efekt
- cena
-dobrze sie rozprowadzaja (tylko trzeba zaczynać od miejsc które się chce bardziej opalic)

Minusy:

-jeśli ktoś nie umie się posmarować takimi chusteczkami szybko się zużywają i skóra jest nierównomiernie posmarowana.

Ale ogólnie bardzo polecam!

Najbardziej opala twarz :)

dobry

Wcześniej używałam chusteczek innej firmy, które dawały efekt słabszej opalenizny. Myślałam, że te będą podobne, więc nie przyłożylam się do dokładnego rozsmarowania. No i niestety powstały smugi.

+ piękny kolor!
+ szybki i widoczny efekt
+ cena
+ nie pachnie tak źle jak niektóre samoopalacze
+ schodzi równomiernie (!) po ok. 3-4 mocnych peelingach

- łatwo o smugi
- powstają białe plamy, jeśli otrzemy ciałem o coś nawet pół godziny po wysmarowaniu (ja miałam nieopalone miejsca na udach od siedzenia)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 chusteczka

Dla mnie rewelacja...

Chusteczki dla mnie osobiście są świetne, nadają baaardzooo naturalny odcień opalenizny. Wcześniej stosowalam chusteczki z Dax Cosmetics, ale nawet nie ma porównania z tymi z rossmanna. Ja smaruje tylko nogi (choc ost. smyrnelam tez rece i efekt fantastyczny), na efekt trzeba czekac tak jakos caly dzien, bo dopiero pod koniec dnia widac ostateczny odcien opalenizny. Moje nogi po uzyciu tych chusteczek mialy ten sam odcien co nogi mojej kolezanki naturalnie opalone. Mam taki jeden trik, a mianowicie po posmarowaniu nog chusteczkami i po wchlonieciu sie preparatu posmarowalam nogi balsamem brązującym z ziaji, co by wzmocnic efekt opalenizny. Z kazda godzina moje nogi stawaly sie ciemniejsze, pod wieczor mialam tak ciemne nogi ze az bylam w szoku ze taki efekt jest mozliwy. Jedynem minusem ich jest to ze opalenizna dosc szybko zmywa sie ze skory, ale na szczescie po dokladnym peelingu wszystko da sie usunac i mozemy zaczynac kolejna aplikacje na wypeelingowanej, wydepilowanej skórze. Jest to zdecydwanie moj ulubieniec jesli chodzi o efekt i cene.

Ilość zużytych opakowań: 2 szaszetki

Masakra

Nigdy już nie kupie . Na efekt trzeba czekać 2-3 godz. trzeba równomiernie nakładać bo potem są plamy . Po użyciu trzeba dokładnie umyć ręce . Długo się utrzymuje ale wcale nie jest to jego zaletą . Wielkie NIE .!

Używam tego produktu od: Czerwiec 2011
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Żałuję

Zawiodłam się ,bo kiedys kupiłam takie chusteczki (niestety nie pamiętam firmy) i była naprawde fantastyczne .
Tym razem niestety skusilam sie na chusteczki samoopalające SunOzon . Używałam trzy razy ponieważ sądziłam że moze ja robie coś źlw,ale efekt był ten sam .
Jedynym plusem tego ptoduktu jest to że szybko opala ale co z tego skoro to wygląda koszmarnie
-Nie wiem jak bardzo bym sie nie starała to i tak zostaja smugi i plamy (czego nie zauważyłam używając chusteczki innej firmy)
-Nieprzyjemny zapach
-Opalenizna nie jest naturalna (pomarańczowa)
Osobiście nie polecam ; )

Używam tego produktu od: użyłam trzy razy
Ilość zużytych opakowań: trzy saszetki